Kriptopara

2022'de Değerlenecek Coinler: 2022 Kazandırabilecek 5 Altcoin

  Yerli kripto para yatırımcıları şimdiden 2022 yılında değer kazanacak altcoin projelerine odaklanmaya başlamıştır. Kripto para piyasasında bir süredir kademeli yükselişler devam ederken, yatırımcılar hangi altcoine yatırım yapacağını araştırmaktadır. Uzmanların görüşlerine göre 2022 yılında yüksek kazanç fırsatı sunabilecek 5 altcoin projesini yazımızdan öğrenebilirsiniz.  

  2022'de Değerlenecek Coinler Hangileri?

  Kripto para piyasasında zaman zaman sert düşüşler yaşansa da piyasa genelinde yükseliş trendi devam etmektedir. Boğa piyasasını 2022 yılında da sürdürmesi beklenen kripto para sektöründe yatırımcılar arasından yeni milyonerler çıkabilir. Bu süreçte hangi kripto para birimine ne kadar oranda yatırım yapılması gerektiğini araştıran yerli yatırımcılar için uzmanlardan önemli açıklamalar gelmektedir. 

  İşte 2022'de Kazandırabilecek 5 Altcoin

  Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen trader ve analist Ben Armstrong, 2022 yılında patlama yapabilecek altcoin projeleri açıklamıştır. Yaklaşık bir buçuk milyon abonesi bulunan ünlü yatırımcıya göre 2022 yılında milyoner olmanızı sağlayabilecek altcoin projeleri THETA, LINK, CEL, ENJ ve EGLD coinlerinden oluşmaktadır. 

  • Theta (THETA)

  Kripto para dünyasında günlük kullanılan THETA coin, Theta Blockchaininde yerel kripto para birimidir. Google, Binance, Gumi, Samsung ve Enterprise gibi dev firmalardan destek alan THETA coinin 2022 yılında patlama yapması beklenmektedir. 2017 yılında piyasaya sürülen THETA coin fiyatı şu anda satın alınabilecek seviyelerdedir ve uzmana göre 2022 yılında yeni rekorlar kırması muhtemeldir. 

  • Chainlink (LINK)

  Blockchain dünyasında akıllı sözleşmelerle gerçek dünya verilerini entegre eden oracle ağı olan Chainlink, popülerliğini sürdürmektedir. Gelecekte hemen hemen bütün sektörlerde daha sık görmeye başlayacağımız akıllı sözleşmeler alanında Chainlik başarısı günden güne artmaktadır. 

  Bu ağda kullanılan LINK coinlerin fiyatında da hızlı yükselişler ve yeni ATH seviyeleri beklenmektedir. NFT sektöründe de kullanılan LINK coinin 2022 yılında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yatırımcılarına büyük kazanç sunması beklenmektedir. 

  • Celcius (CEL)

  Haziran 2018’de piyasaya sürüldükten sonra zaman zaman ani yükselişlerle gündeme gelen CEL coin, yine büyük bir kazanç potansiyeli taşımaktadır. Bankacılık ve finansal hizmetler platformu olan Celcius, günümüzde dünyanın önde gelen küresel bankalarının da altyapısında tercih edilmeye başlamıştır. 

  CEL coin, kullanıcı ödemelerini artırmak ve bankacılık işlemlerinde kullanılmak gibi işlevsel özellikleri sayesinde 2022 yılında büyük bir patlama yaşayabilir. Yatırımcılarına sadakat programı kapsamında kredi faizinde bonus ödülleri ve indirimler veren CEL coin, uzman analiste göre 2022 yılında en değerli kripto para birimleri arasına girecektir. 

  • Enjin (ENJ)

  Dünyaca ünlü kripto para traderı Ben Armstrong’a göre 2022 yılında yatırımcısına büyük kazanç sağlayacak kripto para projelerinden biri de Enjin’dir. Enjin, geliştiricilere Ethereum altyapısını kullanarak sanal ürünler oluşturma ve yönetme imkanı tanımaktadır. Bu yazılım, özellikle blockchain tabanlı oyunlarda en çok tercih edilen alt yapılardan biridir. 

  NFT gibi koleksiyon ürünlerinin transferini zorlayan yüksek ücretleri ve dolandırıcılığı azaltmayı amaçlayan Enjin projesinin yerel kripto para birimi ENJ coindir. Farklı platformlarda oyun içi öğeleri yönetmek ve daha kapsamlı bir oyun ekosistemi yaratabilmek için ENJ coin talebinde artış yaşanabilir. 

  • Elrond (EGLD)

  Tecrübeli analiste göre 2022 yılında patlama yapacak altcoinlerin bir diğeri Elrond projesidir. Ölçeklenebilirliğe ve düşük işlem ücretlerine öncelik vermeyi amaçlayan bir akıllı sözleşme platformunu çalıştırmayı hedefleyen bu projede EGLD coin kullanılmaktadır. Dağıtık bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlayan bir yazılım olan Elrond projesi, 2022 yılında sunacağı çözümlerle büyük bir popülerlik kazanabilir. Bu yüzden yatırımcıların şimdiden her yaşanan düşüşte EGLD biriktirmesiyle orta ve uzun vadede yüksek kazançlara ulaşması mümkün görülmektedir. 

  Sonuç 

  Deneyimli kripto para traderı Ben Armstrong tarafından açıklanan “2022 yılında patlama yapabilecek altcoinler listesi” bu projelerden oluşmaktadır. Yatırım yaparken güncel piyasa trendlerine ve haberlere dikkat etmek en doğru yatırım stratejisini belirlemenize yardımcı olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle