Kriptopara

VeChain Yorum: 2021 Sonunda Patlama Yapar mı?

  Yatırımcıların yakın takibinde olan ve artışa gidip gitmeyeceği merak edilen VET Coin hakkında birçok analist yorum gerçekleştirdi. Bu yazımızda çokça sorulan, VeChain hakkında yapılan analist yorumları ne yönde ve VET Coin’in 2021’de patlama yapar mı sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  VeChain Yorum

  Analistler VeChain Coin hakkında yorum yaparken, onun 2021 yılı içinde değerlenebileceğini ifade ediyorlar. VET Coin’in özellikle kurumsal şirketler tarafından gelebilecek alım taleplerini karşılayabileceğini açıkladılar. Yorumlarında VET Coin’in 2021 yılı Haziran başında 0.20 dolar ile 0.25 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini öngörüyorlar. 

  VeChain 2021 Sonunda Patlama Yapar mı?

  Analistlere göre VET Coin, 2021 yılsonunda patlama gerçekleştirebilir. VET Coin için tahminlerini sunan analistlerin birçoğu onun 2021 sene sonunda 0.50 dolar ile 0.55 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirttiler. Bu fiyat artışı kapsamında ise bir patlamanın tabloya gelebileceğini açıklıyorlar.

  Neden Yükseliş Bekleniyor?

  VET Coin’in 2021 yılsonunda fiyat artışı ile gündeme gelmesi bekleniyor. Analiz sonuçlarını bu yönde sunan uzman analistler neden artış beklentisi içinde olduklarını açıkladılar. Uzmanlara göre, VET Coin ekonomik işlemler için rezerv görevini üstlenebiliyor. 

  Diğer bir ifade ile VeChain ağındaki diğer kripto para olan VTHO Token’ın istiflenebilmesini sağlıyor. Staking üzerinden pasif kazanç elde etmeyi mümkün kılan VET Coin’in 2021’de alım taleplerini genişletebileceği düşünülüyor. Analistler bu faktörlere bağlı olarak sene sonunda patlama gerçekleşebileceğini açıkladılar. 

  Analistler VET Coin’in sahteciliği önlediğini, petrol, ilaç sektöründe yer alan kurumsal şirketlerin ilgi odağı olduğunu belirttiler. Bu yüzden değerleneme yoluna girebileceğini aktardılar. 

  Analistler Nasıl Yorumluyor?

  2021 yılında değerlenmesi beklenen VET Coin hakkında birçok analist yorum yaptı. Bu bölümde önemli analistlerin yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte analistlerin VET Coin hakkında ne düşündüklerini sunan yorumlar:

  Aayush Jindal VeChain Yorumu

  Aaysh Jindal, VET Coin hakkında yorum yaparken, bu altcoin’in 2021 senesi ilk yarısını değer kazanımıyla tamamlayabileceğini açıkladı. Uzman analist VET Coin’in 2021 yılı Haziran başında 0.15 dolar ile 0.20 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirtti. Sene sonunda ise bir patlama ile fiyatın 0.35 dolar ile 0.40 dolar bandı arasında şekillenebileceğini düşünüyor.

  Cactus:

  Cactus’e göre VET Coin 2021 yılsonunda değerlenerek, 0.35 dolar ile 0.40 dolar bandı arası bir fiyatı tabloya alabilir. Değer kazanımı yönünde tahmin yapan analist, bu noktada yaşanan fiyat patlamasının altcoin’i daha popüler hale getirebileceğini belirtti. 

  Flood:

  Flood, VET Coin’in 2021 yılı Mayıs ayını fiyat artışı ile kapatabileceğini açıkladı. Analiste göre VET Coin, 2021 yılı Mayıs sonunda 0.12 dolar ile 0.15 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Analist fiyat patlamasının ise 2021 senesi Aralık ayında kayda geçebileceğini düşünüyor. İlgili ayda fiyatın 0.40 dolar düzeyine çıkabileceğini aktardı.

  Tom Lee:

  Tom Lee, VET Coin’in 2021 sene sonunda patlama yapabileceğini açıklayan analistler arasında yer aldı. Uzmna analist sene sonunda VET Coin fiyatının 0.35 dolar ile 0.40 dolar bandı arasında yer alabileceğini belirtti. 2022 yılında ise fiyatın 0.50 dolar düzeyini aşabilmesini bekliyor.

  Sonuç

  VET Coin, kurumsal yatırımcılar için avantajlar sunan kripto paralardan biri olarak biliniyor. Özellikle petrol, gaz ve ilaç sektöründe yer alan kurumsal şirketlerin hızlı ödemeler ve transfer için kullandıkları kripto birimleri arasında yer alıyor. Analistler VET Coin’in sene sonunda 0.40 dolar düzeyini şamasını bekliyorlar. Bu tahmin tabloya gelirse, VET Coin geleceğini parlak bir noktaya taşıyabileceğe benziyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle