Bitcoin boğa rallisinin biteceği tarihi açıkladı!

  Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden Willy Woo, Bitcoin ve kripto para yatırımcılarının en çok merak ettiği soruları yanıtladı. Başarılı tahminleriyle bilinen analist, BTC boğa rallisinin ne zaman biteceğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı…

  Popüler on-chain analist Willy Woo, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Kripto para dünyasında geniş bir takipçi kitlesine ulaşan analistin tarihsel verilere dayanarak Bitcoin (BTC) boğa rallisinin bitiş tarihini açıklaması büyük ses getirdi. Uzman analistin açıklamaları, BTC ve altcoin yatırımcılarının kafasındaki soru işaretlerini giderdi.

  BTC Boğa Rallisinde Son Durum

  Willy Woo, Bitcoin piyasasındaki mevcut boğa koşusunun itici gücü olarak long pozisyon açan kurumsal yatırımcıları örnek gösterdi: “Kısa vadede az çok spekülasyon yapan veya satın alan ve sonra satan katılımcılardan net bir coin akışı görüyoruz… Belki altcoin alıp satan trader’lar gibiler ama aslında bu yeni insanlar… Sadece paraları alıyorlar ve kilitliyorlar. Bu boğa piyasasının çok büyük bir itici gücü oldu, güçlü bir satın alma oldu…”

  Başarılı kripto para analisti, kurumsal yatırımcıların Bitcoin boğa rallisi üzerindeki etkilerine dikkat çekerek şunları söyledi: “Kurumsal yatırımcılar hakkında çok fazla konuşma yapıldı. Bu doğru. Ama aynı zamanda, buraya gelen ve her seferinde 1 milyon dolarlık salyangozlar halinde satın almaya gelen çok sayıda yüksek net değerli yatırımcı olduğunu düşünüyorum. Bunu 2021’in ilk iki ayında çok güçlü bir şekilde gördük.”

  Bitcoin Boğa Rallisinin Biteceği Tarih

  Başarılı tahminleri ile geniş bir takipçi kitlesi edinen Willy Woo, son açıklamasında Bitcoin piyasasındaki geçmiş verileri değerlendirerek boğa rallisinin biteceği tarihe yer verdi. Kripto para uzmanı, Bitcoin’in ivmesinin aralık ayında azalmaya başlayacağını söylemesi kripto para yatırımcılarının dikkatinden kaçmadı.

  2017 yılındaki Bitcoin hareketlerinden yola çıkan analist, yine de önümüzdeki dönemde BTC performansına dikkat edilmesi gerektiğini belirtti: “BTC fiyatı 300 bin ila 400 bin dolar aralığında herhangi bir yerde olabilir, hatta daha da yükseğe çıkabilir. Ancak önümüzdeki altı ay boyunca nasıl performans gösterdiğini görmemiz gerekiyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle