Kalemder

Waves airdrop ile bedava Neutrino Token dağıtacak

  Waves yatırımcılarına yeni bir airdrop müjdesi geldi. WAVES sahipleri gerçekleşecek airdrop etkinliği ile bedava Neutrino Token (NSBT) kazanma şansı yakalayacaklar. İşte açıklanan airdrop tarihleri…

  Kripto para sektöründe bu hafta yapılan airdrop duyurusu Waves (WAVES) yatırımcısını çok heyecanlandırdı. Bu duyura göre WAVES token sahipleri, airdrop etkinliği ile birlikte toplamda 10 bin Neutrino Token (NSBT) kazanacaklar. Bu etkinliğe katılacak platformlar günlük ticaret hacmine göre en büyük iki borsa olan Binance ve Huobi olarak duyuruldu.

  Kripto para sektörünün en büyük borsalarından Binance ve Huobi platformlarında gerçekleşeceği açıklanan airdrop etkinliği büyük merak uyandırdı. Açıklanan son bilgilere göre snapshot 10 Şubat 2021 tarihinde Türkiye saati ile 03:00 sonrası oluşturulacak ilk blok ile tamamlanacak. Bu süre içinde kripto para borsalarındaki WAVES çekme ve yatırma işlemleri anlık olarak durdurulacak.

  Airdrop Etkinliğinin Şartları Açıklandı

  Waves yatırımcılarına yeni bir airdrop müjdesinde açıklanan bilgilere göre Binance ve Huobi kripto para borsalarının kullanıcısı olma şartı bulunuyor. Ayrıca etkinliğe katılmak isteyenlerin borsa hesabında en az 10 WAVES bulunması gerekecek. Bu iki şartı sağlayan kripto para kullanıcıları 10 şubat günü belirtilen saatte anlık görüntü ile bedava NSBT kazabilecekler.

  Bir kullanıcının kazanacağı NSBT miktarı belirlenirken şu hesaplama yapılacak: Snapshot sırasında kullanıcı tarafından tutulan WAVES miktarının borsada tutulan toplam Waves’e oranı ile belirlenecek. Hem Binance hem de Huobi kripto para borsalarına airdrop etkinliğinde bedava dağıtılmak üzere 5’er bin adet Neutrino Token verilecek.

  WAVES Fiyatında Son Durum 

  En değerli kripto para birimleri arasında 62. sırada yer alan WAVES, 792 milyon dolar piyasa değerine sahip. WAVES fiyatı kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre 8 doların hemen altından işlem görmeye devam ediyor. WAVES fiyatı son 1 haftada %27 yükselirken, 1 yıl içinde %722 değer kazanmasıyla altcoin yatırımcılarının dikkatini çekti. Waves için günlük ticaret hacmi ise 216 milyon doları aşıyor.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle