Kriptopara

3 Analistten Bluzelle (BLZ) Coin Geleceği 2022, 2023

  Analistlerin 2022, 2023 ve gelecek döneme yönelik kripto piyasalar hakkında görüşleri revize edildi. Piyasalarda Bluzelle (BLZ) gibi öne çıkan projeler hakkında görüş bildiren uzmanlar, gelecek yıllarda umut vaat eden projeleri değerlendirdi. Bluzelle (BLZ) geleceği, proje detayları ve uzman tahminleri hakkında detayları kripto meraklıları için bir araya getirdik. 

  Bluzelle (BLZ) Coin Geleceği

  Uzun vadede çok daha güçlü bir konumda olması beklenen Bluzelle, içerik üreticilerinin ekonomisi için merkezi olmayan bir depolama çözümü sunmayı hedeflemektedir. Oldukça geniş kapsamda yer alan Bluzelle, yeni beklentiler yaratmaya devam ediyor. Önemli bazı sorunlara ürettiği çözümler sayesinde gelecek vaat projelerden biri olarak kendine sektörde önemli bir yer bulmayı başarıyor. Bluzelle (BLZ) projesinin yol haritasında yer verilen ve gelecek döneme dair hedeflerinden bazıları ise şöyle özetlenebilir:

  • 2022, 2023 yılı belirsizliklerine karşı güçlü yol haritasıyla yoluna devam etmektedir. 
  • Ademi merkeziyetçilik yoluyla teknolojik güç yapılarını ve bilgiye erişimi düzleştirmeyi hedeflemektedir. 
  • Geliştiriciler, müzisyenler, sanatçılar, bilim insanları ürettiklerini kontrol etme ve güvenli, her zaman kullanılabilir tutma araçlarına sahip olacaklar. 

  Bluzelle (BLZ) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  BLZ, retest modunda hacimli alımların ve BTC’nin de hareketine bağlı olarak yükseliş trendine girmesi beklentisi göze çarpıyor. Piyasalarda devam eden çalkantılı süreç kapsamında yaşanan sert geri çekilmeler risk teşkil etmeye devam ediyor. 2021 sonu ve 2022 yılı itibariyle devam eden bu belirsizlik eğilimi sonrasında mevcut görünümde hafif toparlanma eğrisi dikkat çekicidir. Uzun vadede uzman tahminleri ise BLZ fiyatının yukarı yönlü bir çıkış yakalayacağı yönünde işaretler sunmaktadır. Genel görünümde mevcut formasyonun aksine güncel direnç ve destek noktalarına göre işlem yapılması önemli bir faktör olacaktır. 

  Bluzelle (BLZ) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Bluzelle, yüksek kaliteli oyunlar üretme, oyuncuların NFT’lerini koruma ve 10.000 TPS Cosmos Based blok zincir ile DeFi getirilerinden yararlanma yeteneği ile GameFi için bir blok zincirdir. Kısaca kendini GameFi için blok zincir olarak tanımlasa da çok daha geniş bir faaliyet alanına sahiptir. Yeni oyuncular kriptoya girerken, Bluzelle ile kaliteli oyunlar, depolama ve finans ihtiyaçlarını karşılayan bir deneyim sunmaktadır. 

  İçerik ekonomisi için merkezi olmayan bir depolama ağı olarak çalışan Bluzelle, yüksek güvenlik, benzersiz kullanılabilirlik ve sansüre karşı dayanıklılık sunmaktadır. Veri depolama, dosya depolama, oracles ve daha fazlasını sunarak, NFT’ler ve DeFi için özel bir yapıdadır. 

  Bluzelle (BLZ) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Bluzelle, içerik oluşturucularının fikri mülkiyetlerini kontrol edebilmeleri için kullanılabilir. Ayrıca Bluzelle çift token ekonomisini benimsemiştir. ERC20 BLZ ve BLZ olarak farklı jeton ekosistem içinde kullanılabilmektedir. ERC20 BLZ, borsalarda işlem yapmak için kullanılan harici bir jeton olarak kullanılır. BLZ ise Bluzelle’in kendi blok zincirindeki yerel belirteç için birçok işlemin gerçekleşmesi için kullanılmaktadır. Genel kullanım alanları ise şöyledir:

  • Ağ işlemleri için ödemeler,
  • BluzelleDB ve Oracles hizmetleri için ödemeler,
  • Bahis ve ödüller,
  • Ağ yönetimine katılma.  

  Bluzelle (BLZ) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 BLZ fiyatı %bluzelle+try% TL. Döviz cinsinden ise %bluzelle+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bluzelle Coin fiyatı 24 saatte %bluzelle+yuzde%.

  Bluzelle (BLZ) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Bluzelle (BLZ), gelecek vaat eden önemli projeler arasında yer almayı başarıyor. GameFi için blok zincir olarak önemli birçok soruna ürettiği bu çözümler sayesinde gelecekte de adından sıkça söz ettirmesi beklenmektedir. Piyasalarda ise BLZ ile gösterdiği performans beklentinin çok altındadır. Riskli bir piyasa görünümüne sahip olması nedeniyle yatırımcıların piyasalarda tedbirli olarak işlem gerçekleştirmesi önerilmektedir. Web 3 içerik oluşturucularına ait bir platform olarak piyasalarda da bu alanda olumlu bir beklenti yaratmıştır. 

  Bluzelle (BLZ) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Bluzelle (BLZ) projesinin güvenilirliğinin iki farklı açıdan değerlendirilmesi mümkündür. He teknik açıdan hem de proje ekibi açısından güven veren bir proje olarak tanımlanabilir. Pavel Bains ve Neeraj Muraka tarafından blok zinciri ve DeFi alanında parçalanmış veri bağlantısını ele almak için kuruldu. Teknik olarak merkezi olmayan depolama katmanı ile oyuncuların NFT’lerini koruma ve 10.000 TPS Cosmos – Based Blockchain ile DeFi getirilerinden yararlanma yeteneğine sahiptir. Gelecek vaat eden ve güven veren projenin mevcut riskler göz önünde tutularak portföylere eklenmesi mümkündür. 

  Bluzelle (BLZ) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Bluzelle, şu andaki ciddi bir soruna çözüm üretmesi sayesinde önemli bir proje olmayı başarmıştır. Mevcut durumda Ethereum’daki oyunlar yüksek ölçekleme sorunları ve ciddi seviyelerde işlem ücretleri ile karşı karşıyadır. Oyuncular NFT varlıkları alıp satarken, aynı zamanda NFT’ler oyuncunun edindiği varlıkları kaybedebilecek ve kaybedebilecek bir merkezi sunucuda depolanmaktadır. Bluzelle ile bu sorun çözülmüştür. Bunun yanı sıra projenin benzersiz bir yapıda olmasını sağlayan başlıca özellikler ise şöyle sıralanabilir:

  • Temel birçok ürünü veriler ile ilgilidir. Tendermint blok zinciri tarafından desteklenir. 
  • Bluzelle DB ile yazılım geliştiricilerinin bilgi depolaması için merkezi olmayan bir veri tabanı olarak çalışabilir. 
  • Ethereum’un yüzlerce dolarına karşılık bir kuruş pahasına 10.000 TPS yürütülmektedir. 

  Bluzelle (BLZ) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Bluzelle (BLZ) avantajlarından bazıları kısaca şunlardır:

  • Merkezi olmayan depolama sunar ve oyunu NFT’lerini bir dizi düğümde anında depolamayan tamamen depolama katmanı olmayı başarır. 
  • Cosmos ekosistemindeki DeFi ürünlerini bir araya getirir. 
  • Gamma 4, Nintendo, Ubisoft, EA ve daha birçok oyun sektörünün öncü geliştiricilerinin kaliteli ürünlerini sunar. 

  Bluzelle (BLZ) dezavantajları:

  • BLZ, piyasalarda 2022 itibariyle belirsiz bir yapıdadır. 
  • Sektör risklerinden olumsuz etkilenir. 

  Bluzelle (BLZ) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Bluzelle (BLZ) birçok borsada listelenmektedir. Bu borsalar üzerinden alım satım işlemlerinin yapılarak portföylere eklenmesi mümkündür. Bluzelle (BLZ) listeleyen başlıca borsalardan bazıları ise kısaca şunlardır:

  • Binance
  • Coinbase Exchange
  • Gate.io
  • Huobi Global 

  Bluzelle (BLZ) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Bluzelle (BLZ) hakkında uzmanların 2022, 2023 ve gelecek yıllara ilişkin teknik analizleri ve tahminleri yayınlandı. BLZ geleceğine yönelik yapılan güncel tahminlere göre yatırımcıların riskleri göz önünde bulundurması gerekiyor. Bluzelle (BLZ) hakkında 3 uzmanın görüşleri ise kısaca şöyle:

  • Tech News Leader uzmanlarına göre 2022 – 2023 dönemi için 1 yılda fiyatının 0,14 dolara çıkması beklenmektedir. 5 yılda ise hedef 0,46 dolar iken daha uzun vadede 10 yıl sonunda 2,94 dolar seviyesi görülebileceği aktarılmaktadır. 
  • Wallet Investor analistlerine göre pozitif bir değerlendirme yapılmıştır. Fiyatının yıl sonunda 2022 için 0,166 dolara ulaşması beklenmektedir. 
  • Price Prediction uzmanları ise 2022 yılında 0,12 dolar beklerken, 2023 yılı için 0,18 dolar hedefini koymuştur. Daha uzun vadede ise 7 yıl sonunda 1,66 dolar hedefi dikkat çekicidir. 

  Sonuç 

  İçerik üreticilerinin fikri mülkiyetlerini bağımsız olarak kontrol etmelerini sağlamak ve bu alanda birçok blok zincir çözümü sunmak isteyen Bluzelle, genel hatları ile gelecek vaat eden bir proje olarak değerlendirilir. Yeni ve eski tüm yatırımcılar ve kripto tutkunları kendilerine uygun bir aracı bulabilecektir. Bluzelle (BLZ) fiyatı ise piyasa risklerinden olumsuz etkilendiği için risklere karşı yatırımcıların temkinli olması gerekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle