Illuvium (ILV) Coin Nedir? ILV Token Nasıl Alınır?

  Son dönemde popülerlik kazanan blockchain tabanlı oyunlardan Illuvium ve yerel kripto para birimi ILV coin merak konusu oldu. Bu yazımızda ILV coin nedir, nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

  Illuvium (ILV) Coin Nedir?

  Illuvium, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Genellikle Ethereum'daki ilk AAA oyunu olarak lanse edilen Illuvium projesinin yerel kripto para birimi ILV coindir. Illuvium oyunu, 2020'den beri geliştirilmekte ve kurucu ortaklar da dahil olmak üzere dünya çapında 40'tan fazla kişiden oluşan bir ekip tarafından inşa edilmektedir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Illuvium projesinin temel amacı, çeşitli toplama ve ticaret özellikleri aracılığıyla hem sıradan oyunculara hem de sıkı DeFi hayranlarına bir eğlence kaynağı sağlamaya çalışmaktadır. ILV coin ise, Illuvium ekosisteminde bir dizi kullanıma sahiptir ve oyuncuları oyun içi başarıları için ödüllendirmek için kullanılan ana kripto para birimidir. Illuvium projesi hakkında detaylı bilgileri ve Whitepaper’ı https://www.illuvium.io/ bağlantı adresinde bulabilirsiniz. 

  Illuvium (ILV) Coin Yorum

  Illuvium blok zinciri tabanlı öğelere sahip olsa da daha çok tam teşekküllü bir video oyununa benzemektedir. İndirilebilir bir masaüstü uygulaması aracılığıyla erişilir, ancak aynı zamanda onu çevreleyen bir dizi destekleyici DeFi uygulamasına sahiptir. Bu yüzden oyun dünyasında geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kripto para uzmanları, bu oyunun popülerliği arttıkça ILV coin yatırımının da önem kazanacağını düşünmektedir. 

  ILV Coin Geleceği 

  Her bir ILV coin, birinci sınıf sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanarak, büyük bütçeli perakende oyunlara alışmış oyunculara hitap etmektedir. Ayrıca Illuvium, verim çiftliği aracılığıyla kazanılan tüm ILV ödüllerinin geri çekilebilmeleri için bir yıl süreyle kilitlendiği benzersiz bir verim çiftçiliği ödül sistemine sahiptir. Bu yüzden stake özelliği sayesinde ILV coin fiyatının gelecekte değer kazanması beklenmektedir. 

  Illuvium (ILV) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Illuvium (ILV) Token satın almak için listeleme yapan Binance, Mandala Exchange, OKEx, ZT gibi borsalardan birinin web sitesine girin. 
  • 2. Adım: Borsaya üye olun. 
  • 3. Adım: Hesabınızı açtıktan sonra para transferi yapın. 
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak ILV coini seçin ve alım emri girin. 
  • 5. Adım: Satın aldığınız ILV coinleri borsada veya soğuk cüzdanlarda saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Illuvium (ILV) Token avantajları şunlardır:

  • Dünya çapında 40'tan fazla kişiden oluşan bir ekip tarafından geliştirilmektedir. 
  • ILV coin sahipleri oyun kuralları ve anketleri üzerinde oy kullanma hakkına sahiptir. 
  • Stake edilebilir özelliği sayesinde ILV coin tutanlar pasif gelir elde etme şansına sahiptir. 
  • Illuvium’alr farklı özellikleri sayesinde sanat eserleri ve donanıma sahiptir.

  Dezavantajları Neler?

  Illuvium (ILV) Token dezavantajları şunlardır:

  • Illuvium oyununun blockchain tabanlı rakipleri arasında Axie Infinity gibi popüler isimler vardır. Bu yüzden sektörde rekabetin yüksek olduğunu belirtmek gerekir.
  • SILV coinler oyundan geri alınamaz ve blok zinciri tabanlı bir varlık tarafından temsil edilmez.
  • ILV coin yüksek volatiliteye sahip olduğu için riski bir yatırımdır. 

  Sonuç

  Blockchain tabanlı oyunlardan biri olan Illuvium, Ethereum altyapısını kullanan açık dünya fantezi oyunudur. Bir video oyunu olmasının yanı sıra, yield farming ve merkeziyetsiz borsa da dahil olmak üzere çeşitli DeFi uygulamalarına destek vermektedir. Alanındaki ilklerden biri olan bu oyunun yerel kripto para birimi ILV coindir ve önde gelen borsalarda listelenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle