Kripto Para

Alex Becker’e göre bu 3 altcoin fırlayacak!

  Kripto para piyasalarının popüler analistlerinden Alex Becker, yükseliş beklediği altcoinleri paylaştı. Metaverse odaklı projelere odaklanan ünlü analist, bu projelerde 2022 yılının Ocak ayında 25 kata kadar artış bekliyor.

  Kripto para piyasaları son dönemlerde volatil yapısı ile ön plana çıkıyor. Bir önceki hafta piyasalarda sert değer artışları ile yeni rekorlar görülürken, geçtiğimiz haftadan bu yana piyasalarda kızıl grafikler görülüyor. Piyasalardaki sert dalgalanmalar ile yatırımcılar da yeni altcoin arayışlarını sürdürüyor. Son dönemlerde sık sık gündeme gelen Metaverse’e odaklanan kripto para projeleri de yatırımcıların yoğun ilgisi ile karşılaşmaya devam ediyor. Popüler analist Alex Becker, arayış içinde olan yatırımcılar için yükseliş beklediği 3 altcoini paylaştı.

  Ultra (UOS)

  Ünlü analist Becker listesinde ilk olarak Ultra’ya (UOS) odaklandı. Ultra hem oyunculara hem de geliştiricilere bazı fırsatlar sunan yapısı ile Blockchain tabanlı bir çözüm projesi olarak hizmet veriyor. CoinMarketCap verilerine göre 22-23 Kasım açılış saatleri arasındaki süreçte UOS yaklaşık %15 oranında değer artışı ile 1,9 dolar seviyelerine ulaştı. UOS hakkında Alex Becker paylaşımında “Ultra, eski sanal ögeler ve NFT’ler arasındaki sınırı ortadan kaldırmak için inşa edildi. Onu Blockchain tabanlı bir kitle pazarı olarak görüyorum” dedi. Becker projeden %800 oranında artış bekliyor.

  Illivium (ILV)

  Ünlü analist Alex Becker’in listesinde ikinci sırada bir fantezi oyunu olan Illüvium (ILV) yer alıyor. Ethereum (ETH) ağında çalışan bu proje, 2022 yılının ilk çeyreğinde açık yeni sürümünü piyasaya sürecek. Proje, son finansman turunda Delphi Digital ve Framework Ventures’in desteğini de alarak 2 milyon dolar topladı.  ILV projesini destekleyenler arasında Aave, SushiSwap ve 1inch Exchange gibi markalar da yer alıyor. Becker, bu altcoinden de patlama bekliyor.

  MetaWars (WARS)

  Alex Becker’in listesinde son sırada yer alan MetaWars (WARS), dijital bir ekonomi oluşturmaya çalışan bir online strateji oyunu projesidir. Alex Becker’e göre MetaWars, piyasadaki en iyi galaksiler arası GameFi ürünü olma yolculuğunda çok güçlü bir başlangıç gerçekleştirdi. Kısa sürede 82 binden fazla topluluk üyesine ulaşan projenin NFT alanında da çalışmalar yaptığı biliniyor. Alex Becker, MetaWars’ten de 2022 yılında çok ciddi değer artışları bekliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle