Kriptopara

2 Uzmandan Bibox Token (BIX) Geleceği, 2022 Tahminleri

  Altcoin piyasalarının yeni gözdesi BIX, bir süredir proje gelişmeleri ile usta analistlerin de radarına girmeyi başardı. Yeni yön arayışında olan birçok projede olduğu gibi BIX fiyatında da beklentiler artmış durumda. 2022 yılında görülen belirsizlikler ve risk ortamı sonrasında analizlerini revize eden uzmanlara göre Bibox Token (BIX) yeni bir yön arayışına girebilir. BIX fiyatı, geleceği ve 2022 yılı sonrasına dair proje hedeflerine ilişkin merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. BIX hakkında analistlerin görüşlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

  Bibox Token (BIX) Coin Geleceği

  2022 yılının belirsizlik ortamında riskli bir grafik çizen Bibox, proje hedefleri ve teknik altyapısı sayesinde güçlü kalabilen projeler arasında yer almıştır. Projenin yol haritasına göre gelecek yıllar için daha yüksek beklentiler yaratılmıştır. Yapay zeka destekli ilk dijital varlık ticaret platformu olarak kullanıcılarına birçok yeni özelliği de sunmayı hedeflemektedir. 

  Bibox Token (BIX) geleceğine dair beklentiler ve yol haritasında yer verilen bazı hedefler kısaca şunlardır:

  • Bibox Copy Trading, kripto para birimi ticareti için endüstrinin öncüleri arasında yer almayı hedeflemektedir. 
  • 2022 yılı ve sonrası için düzenli spot ve sözleşmeli ticaret sunmanın dışında, akıllı ve kullanımı kolay işlemler de geliştirilecektir. 
  • Gelecek 5 – 10 ve daha uzun yıllar için uzun vadede temel hedef ise ticaret hizmetlerinin dünya çapında daha yüksek bir seviyelere taşınması olacaktır.  

  Bibox Token (BIX) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda BIX görünümü mevcut durumda oldukça riskli bir yapıdadır. Sert inişler ve çıkışlar nedeniyle istikrar sağlayamayan BIX, platformun gördüğü ilgiye ve getirdiği yeniliklere bağlı olarak yükseliş yaşamaktadır. 2022 yılı içinde 0,022 dolarlık en düşük seviyesini gören BIX, 4 doların üzerine çıkan tarihi zirve sonrasında sürekli düşüş yaşamıştır. Mevcut formasyonda düşüş eğilimini destekleyecek verilerin yer alması da dikkat çekmektedir. Fiyatında görülen bu tür sert oynaklıklara karşı yatırımcısının temkinli olarak piyasalarda işlem yapması gerekmektedir. 

  Bibox Token (BIX) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Bibox, ilk yapay zeka dijital varlık ticaret platformudur. Farklı bir deyişle ilk AL destekli dijital varlık borsasıdır. 2017 yılında kurulan ve İsviçre VQF lisansı alan birkaç blok zincir kuruluşundan biridir. BIX ise Bibox borsası tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Bibox Token (BIX), ERC – 20 jetonu olarak tasarlanmıştır. 

  Bibox sağlam ve güvenli işlem yapmak isteyenler için çok çeşitli ticaret seçeneklerini bir arada sunmaktadır. Yenilikçi listeleme programları ve birinci sınıf müşteri hizmetleri için dünya genelindeki kripto para birimi uzmanlarından ve tüccarlardan bu yönüyle tam not almayı başarmıştır. Bibox Copy Trading, kripto para birimi ticareti endüstrisinde öncü olmayı başarmıştır. Yatırımcıların gelirlerini paylaşabilecekleri fon yönetimi stratejisini benimsemektedir. Çalışma sisteminde ayrıca Bibox AL destekli Trading Bot, kullanıcılar için gelişmiş kantitatif analiz yolu ile işlemlerinden elde ettikleri kârları en üst düzeylere çıkarmaları sağlamaktadır.  

  Bibox Token (BIX) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Bibox Token (BIX), Bibox değişimi için yerel indirim jetonu olarak tanımlanmıştır. Bu özelliği onu birçok işlevsel kullanım alanına sahip olmaya iter. BIX, Bibox değişimi için işlem ücretlerinde indirim almak için kullanılmaktadır. Öte yandan merkezi olmayan işlem hizmetleri için yakıt görevi de görmektedir. Diğer uygulamaları ücret ödemeden kullanmak da bu kapsamda yer almaktadır. Bibox borsası tarafından tokenların geri alınması için net kârın yüzde 25’ini almaktadır. 

  Bibox Token (BIX) Coin Fiyatı Kaç Dolar? 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BIX fiyatı %bibox-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %bibox-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bibox Token fiyatı 24 saatte %bibox-token+yuzde%.

  Bibox Token (BIX) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Kripto piyasaları için köklü projeler arasında yer alan Bibox, bu özelliği ile gelecekte de varlığını sürdürme niyetini sürdürmektedir. Piyasalar için BIX beklentisi henüz avantajlı bir pozisyona ulaşmasa da genel hatları ile olumlu beklentiler görülmektedir. Proje vizyonuna bakıldığında ise uzmanların beklentileri bir hayli büyüktür. Projenin bu hedefleri gerçekleştirmesine paralel olarak fiyatında da olumlu gelişmeler takip edilebilecektir. 

  2022 yılında beklentilerin düşük kalması ise piyasalarda hakim olan belirsizlik eğilimidir. Uzun vadede daha olumlu beklenti yaratsa da risk faktörü dikkat çekmektedir. Bibox Token (BIX) fiyatının istenen seviyelere yeniden tırmanması için bir süre daha takip listelerinde yer alması gerektiği ifade edilmektedir. 

  Bibox Token (BIX) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Bibox Token (BIX), ERC – 20 olarak geliştirilmiştir. Bibox temelde tıpkı Binance gibi dijital varlık borsasıdır. Bugüne kadar 579 token başlatan Bibox, 826 işlem piyasası açmış ve günlük spot hacmi ise 1 milyar USD seviyesinin üzerine ulaşmıştır. Elde edilen bu veriler 2017 yılından beri aktif olarak faaliyetlerine devam eden platforma olan güveni bir hayli artırmaktadır. Bibox hizmetlerine günlük olarak 160 ülkeden ortalama 1 milyon kripto para tüccarı ve yatırımcıları katılarak güvenlerini göstermektedir. 

  Bibox Token (BIX) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Bibox platformu hem teknik açıdan hemde Bibox Token (BIX) ile işlevselliği açısından rakiplerinin önünde yer alır. Aynı zamanda köklü bir proje temellerine dayanması da sektörde yeni görülen birçok rakibine karşı daha tecrübeli olduğunu göstermektedir. Bibox Token (BIX) projesini benzersiz kılan ve Bibox platformunu diğerlerinden ayıran temel özelliklerden bazıları ise şunlardır:

  • İlk yapay zeka destekli dijital varlık ticaret platformu olmasıyla öne çıkmıştır. 
  • Yapay zeka desteği sayesinde riskli işlemleri tespit ederek kullanıcıların ticaret risklerine karşı uyarı verir. 
  • Bibox, Super Start, Pre – taste ve S – Pool’dan oluşan yeni bir listeleme ve al – sat hizmeti olan SELECTED’i başlatmıştır. Bu sayede listeleme için yüksek kaliteli blok zinciri projeleri seçilerek, kullanıcıların tokenları esnek bir şekilde projelendirmesi ya da sıfıra yakın kayıp riski ile indirimli fiyat ile satın almaları sağlanmaktadır.  
  • Yenilikçi ticaret hizmetinin dışında, en iyi blok zincir yeteneklerini birleştirmek için Ülke Yöneticisi Programı geliştirmiştir. 

  Bibox Token (BIX) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Bibox Token (BIX) avantajları:

  • Çok dilli kullanıcı arayüzüne sahiptir. 
  • 20 kata kadar kaldıracak izni sayesinde verimlilik sunar. 
  • Güvenli ve güvenilir ve 7x24 hizmet sağlar. 

  Bibox Token (BIX) dezavantajları:

  • BIX görünümü risklidir. 
  • Güçlü rakip borsalar karşısında beklentileri karşılamayabilir. 

  Bibox Token (BIX) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Bibox Token (BIX) listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Huobi Global
  • Bibox
  • Pionex 

  Bibox Token (BIX) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Bibox Token (BIX) hakkında 2 uzmanının tahminleri 2022 yılı ve sonrası için revize edilmiştir. Buna göre uzmanların Bibox Token (BIX) hakkında beklentileri kısaca şöyledir:

  • Digital Coin Price uzmanları 2022 yılı için 0,0309 dolar seviyesini hedef gösterirken, 2025 yılında ise beklentisini 0,0474 dolar seviyesinde tutmuştur. 
  • Wallet Investor ise 1 yıl için riskli bir yatırım aracı olarak görmektedir. Fiyat değişiminin ise 1 yıl sonunda 0,00145 dolar olacağı aktarılmaktadır. 

  Sonuç

  Bibox Token (BIX), Bibox dijital varlık borsasının hedeflerini gerçekleştirmesi ile daha iyi bir piyasa görünümü çizecektir. Bu alanda öncü projelerden biri olarak dikkat çekmektedir. Genel hatları ile Bibox gelecek vaat eden ancak BIX görünümü ile henüz istenen yapıda olmayan bir varlık olarak değerlendirilmiştir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle