Kriptopara

CVP Coin Geleceği Ne Olur? PowerPool Fiyat Tahminleri Ne?

  CVP Coin başladığı düşüş trendinde aldığı destekle toparlama sürecine geçti. Kripto para yatırımcılarının yükseliş beklediği token’e ilişkin uzmanların görüşleri ve PowerPool fiyat tahminlerini yazımızda derledik.

  CVP Coin Geleceği Ne Olur?

  Ethereum tabanlı likidite havuz projesi olarak kurulan PowerPool, stake ihtiyacının karşılanması amacıyla CVP Coin’i piyasaya sürdü. 2020 yılında anonim bir ekip tarafından geliştirilen proje, stake’e özel faiz geliri opsiyonu ile dikkat çekmektedir.

  Uzmanlara göre PowerPool, finans endüstrisine yönelik geliştirilen blockchain projelerinin en büyük sorunu olarak nitelendirilen yönetim sorunlarını çözmeye yakındır. PowerIndex ürünü ile token sahiplerine oylama hakkı sunan platform, yönetişim güçlerini CVP Coin sahiplerine devrederek sorunlara çözmeyi hedeflemektedir. Uzmanlar gelecekte finans ve blockchain kavramlarının daha fazla birlikte anılacağını düşünmekte ve bu hedeflerin gerçekleşmesi ile birlikte CVP Coin’in olumlu etkilenebileceğini ifade etmektedirler.

  CVP Coin Grafik Analizi

  Anonim analistlerce incelenen CVP Coin’e ilişkin toparlanma beklentileri dikkat çekmektedir. Anonim analistler 4 Ekim 2021 tarihinde başlayan düşüşün Fib 0,618 direncinden destek aldığını ve bu seviyede ikili dip yapan CVP Coin’in yükseliş yönünde sinyal verdiğini ifade ettiler. Fibonacci 0 direncine takılan token önündeki güçlü dirençler anonim analistlerce 1,698 – 2,096 dolar olarak paylaşılmaktadır.

  4 saat periyotta RSI göstergesi alım yönünde hareket etme eğilimi gösterirken, anonim analistlere göre yeni pozisyon almak için 1,452 dolar desteğine temas beklenebilir. Coin’in artan işlem hacmine de dikkat çekilerek, kademeli alım stratejisine bağlı kalınması anonim analistlerce tavsiye edilmektedir.

  PowerPool Fiyat Tahminleri Ne?

  PowerPool geleceğine yönelik olumlu beklentiler, nispeten kripto para analistlerinin fiyat hedeflerine yansımıştır. Önde gelen 4 kripto para uzmanının üçü token’de yükseliş beklerken, bir analist fiyatların %88 civarında geri çekileceğini öngörmektedir. Uzun vadede analistler yine ikiye ayrılmış ve analizlerde kısmi yükseliş beklentisi ön plana çıkmıştır.

  • Gov Capital PowerPool Coin Tahmini

  Gov Capital, CVP Coin’in yükseliş trendine başladığını öngören kuruluşlar arasında yer almaktadır. 1 yıllık fiyat hedefini token’de 1,521 dolar olarak aktaran kuruluş, orta vadede olumlu beklenti taşıdığını 5 yıllık fiyat hedefi ile paylaşmaktadır. Kuruluş, 5 yıl sonrası için CVP jetonlarının 2,154 dolardan fiyatlanacağını öngörmektedir.

  • Wallet Investor CVP Coin Tahmini

  Wallet Investor, kısa vadede CVP Coin’de olumsuz senaryo çizmektedir. PowerPool 1 yıllık fiyat tahminini 0,171 dolar olarak aktaran kuruluş, token’de yaklaşık %88 geri çekilme beklemektedir. Orta ve uzun vadede ise kuruluştan CVP Coin’e ilişkin herhangi bir fiyat beklentisi paylaşılmamaktadır.

  • DigitalCoin PowerPool (CVP) Coin Tahmini

  DigitalCoin, orta ve uzun vadede PowerPool projesinin büyük potansiyele sahip olduğunu düşünmektedir. Projenin yönetişim token’ine ilişkin 5 yıllık değerlendirme paylaşan kuruluş, CVP Coin fiyatının 4,033 dolara yükselmesini öngörmektedir. 2022 yılına ilişkin fiyat beklentisini ise kuruluş, 2,163 dolar olarak kripto para yatırımcıları ile paylaşmaktadır.

  • TradingBeasts PowerPool Coin Tahmini

  TradingBeasts, iki yıllık perspektifle CVP Coin’e ilişkin değerlendirme paylaşmaktadır. Yılsonu CVP Coin fiyat hedefini 1,844 dolar olarak öngören kuruluş, gelecek yıl token’de geri çekilme beklemektedir. TradingBeasts’e göre CVP Coin 2022 yılında 1,771 dolardan fiyatlanabilir.

  Sonuç

  PowerPool (CVP) Coin popüler bir likidite havuz projesidir. Yönetişim token’i olarak CVP Coin tercih edilen projede, stake ve oy verme gibi teşvikler ile CVP Coin kullanımı desteklenmektedir. Finans alanında daha fazla blockchain projesi yer almaya başladıkça uzmanlar, CVP Coin’in pozitif ayrışacağını düşünerek orta ve uzun vadede bu beklentilerin fiyatlara yansıyacağını tahmin etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle