Kriptopara

VRA Coin Geleceği ve Yorumları

  Gelecekte reklamcılık sektörü şirketleri tarafından daha fazla tercih edilmesi beklenen Verasity yani VRA Coin hakkında analist yorumlarını bu yazımızda sunacağız. Sahte izleyici kitlesini reklamcılar için görünür hale getiren VRA Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini uzman analist yorumlarını kaynak alarak açıklayacağız. 

  Capo Of Crypto VRA Coin Yorumu

  Capo Of Crypto, VRA Coin’in reklam yayıncıları için şeffaf verileri elde etmeye imkan sunduğunu belirtiyor. Bu açıdan 2021 yılında VRA Coin’in işlem hacmini genişleteceğini belirtiyor. Onun sahteciliği tespit etme konusunda sunduğu avantaj ile yükseleceğini belirten analist, 2021 ikinci yarısında fiyat artışı beklentisi içinde. 

  Capo Of Crypto, VRA Coin’in 2021 ikinci yarı başında 0.045 dolar seviyesini aşmış olacağını belirtti. Bu kanıya grafik analizde yer alan destek ve direnç noktalarının verilerinden ulaştığını ifade ediyor. VRA Coin’in gelecekte en çok tercih edilecek altcoinler arasında olduğunu ifade ediyor.

  Kaleo VRA Yorumu

  Kaleo son analizinde 2021 yılsonunda değer kazanacak altcoinleri açıkladı. LINK, DOT, DOGE gibi altcoinlerin yer aldığı listede VRA Coin’de adından söz ettiriyor. Analist VRA Coin’in hedefinin sadece kripto para piyasası olmadığını belirtti.  Reklamcılık sektöründe bir ödeme aracı halini almaya çalışan altcoin’in gelecekte bu amacına ulaşacağını düşünüyor.

  Analist, VRA Coin’in 2021 yılı tamamlanmadan 0.046 ile 0.049 dolar bandı arasından yer alacağını düşünüyor. 5 senelik süre içinde ise 1 dolarlık fiyat hedefinin gerçekleşeceğini ön görüyor. 

  WalletInvestor Verasity Coin Yorumu

  WalletInvestor analistleri VRA Coin için uzun vadeli bir yorumda bulundular. VRA Coin’in 5 senelik süre bazında pek çok kez taban ve tavan fiyat değerlerini gündeme taşıyacağını açıkladılar. Bu süre zarfında ise orta ve uzun vadeli fiyat hareketlerinde artış trendlerinin daha yoğunluklu olacağını düşünüyorlar. 

  VRA Coin’in reklam izleme üzerinden kazanılan bir token modelini yansıtması, avantaj olarak görülüyor. Analistler altcoin’in bu yanıyla erişilebilirlik düzeyini daha fazla yükselteceğini belirttiler. Analistler VRA Coin’in 2021 ilk yarısı kapanmadan değer kazanacağını düşünüyorlar. Bu kapsamda ilk olarak fiyatın 0.040 dolar düzeyini kıracağını belirttiler. 

  Nicholas Merten'in Verasity Yorumu

  Nicholas Merten teknik analizinde VRA Coin için orta vadedeki kritik fiyat değerlerini açıkladı. 2021 ilk yarısı sonlanırken VRA Coin için direnç noktasının 0.040 dolar olduğunu ifade etti. Bu kapsamda altcoin’in bu direnci kırması halinde 2021 ikinci yarısına giriş yaparken 0.048 dolar seviyesine ilerleyeceğini belirtiyor.

  Analist VRA Coin’in son derece avantajlı ve işlevsel bir altcoin olduğunu ifade etti. Bir film veya reklam yayını yapan kurumsal firmanın gerçek izleyici sayısını saptamasını sağlayan bu altcoin’in mucizevi olduğunu düşünüyor. 

  Aayush Jindal VRA Coin Yorumu

  Aayush Jindal, VRA Coin’in 2021 senesi içinde 0.038 ile 0.049 dolar bandından hareket edeceğini açıkladı. İkinci yarıda tüm altcoinlerde artışın beklendiği dönemde ise VRA Coin’in 0.040 dolar seviyesini çoktan aşmış olacağını düşünüyor. 

  Analist reklamları izleyen sahte kitlenin tespiti için geleneksel hizmetleri alma zorunluluğunu ortadan kaldıran VRA Coin’in çarpıcı bir altcoin olduğunu belirtti. Bu kapsamda gelişen dijital sektör elemanlarının ona gelecekte daha fazla ihtiyaç duyacaklarını savunuyor.

  Credible Crypto VRA Coin Yorumu

  Credible Crypto, VRA Coin için rekor fiyat hedefinin 0.045 dolar üstü olduğunu açıkladı. 2021 yılı tamamlanmadan VRA Coin’in bu fiyatı göreceğini ve öncesi 0.040 dolarlık direnç seviyesini kıracağını düşünüyor.

  VRA Coin’in oldukça başarılı iş ortaklıklarına imza atacağını düşünen analist, onun geleceğinin hareketli geçeceğini düşünüyor. VRA Coin’in, özellikle BTC artışlarında sergilediği paralel hareketler ile ivmesini yükselteceğini açıklıyor. 

  Crypto Crow VRA Coin Yorumu

  Crypto Crow, VRA Coin’in orta vadede yükseliş trendine işaret ettiği açıkladı. VRA Coin’in 0.048 dolar fiyat değerine 2021 yılı Haziran ayı ardından ulaşabileceğini belirtti. Bunun öncesinden ise dalgalı fiyatların hakim olacağı ilk yarıda 0.042 dolar seviyesinin görüleceğini düşünüyor. Analist, VRA Coin’in gelecekte DeFi protokolleri ile yarışacağını kendi için dijital bir medya sektörünü var edeceğini savunuyor. 

  Sonuç

  Verasity platformu ve VRA Coin teknolojik yapısı ve fiyat performansı ile analistlerin övgülerini toplayan bir altcoin olmayı başardı. 2021 ilk yarısı sonunda 0.040 dolarlık direnci kırarak yükselişinde hız kazanması bekleniyor. Onun nasıl bir performans sergileyeceğini hep birlikte ilerleyen süreçte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle