Kriptopara

3 Analistten ILV Coin Geleceği, 2022 Illuvium Fiyat Tahmini

  Son dönemde yerli yatırımcıların radarına takılan Illuvium (ILV) coin, hızlı yükseliş hareketleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. ILV coin yatırımı yapmak isteyen altcoin yatırımcıları, uzmanların en güncel raporlarını yakından takip etmektedir. Illuvium geleceği ve ILV coin fiyat tahminlerinde bulunan 3 analistin en güncel raporlarını ve detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. 

  ILV Coin Geleceği 

  Illuvium kripto para projesi, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Son dönemde blockchain tabanlı oyunlara duyulan ilgi giderek arttığı için Illuvium oyunu da kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan Illuvium oyununda kullanılan ILV coin geleceği hakkında uzmanların görüşleri şu şekildedir:

  • Oyun, çoğunlukla oyun içi ürün satın alımlarından, işçilik bileşenlerinden, kozmetiklerden ve parça iyileştirmeden elde edilen çeşitli gelir akışlarına sahip olacaktır. Oyuncular bu sayede ILV coin kazançlarını yükseltebilir.
  • Oyunda elde edilen bu gelirin tamamı, bir ILV coin geri alım sistemi aracılığıyla ILV tokenlerini stake edenlere ödül olarak dağıtmaktadır.
  • Stake edilebilir olması sayesinde ILV coin değerinin yükselmesi beklenmektedir. 
  • Her Illuvial benzersiz bir takas edilemez token (NFT) ile temsil edilir ve harici değişim platformlarında ve gazsız IlluviDEX'te serbestçe alınıp satılabilir. 
  • Ayrıca daha güçlü biçimlerde birleştirilebilirler ve çok daha az bulunan normal, holografik ve karanlık holografik varyantlarda gelebilirler.

  ILV Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Illuvium kripto para birimi için tamamen doğru teknik analiz pek mümkün olmamasına rağmen, anonim kripto para analistleri, gelişmiş teknik analiz araçları ile işlem yapmaktadır. Seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ILV coin alım-satım puanına göre ILV coin fiyatında olumlu sinyaller takip edilmektedir. 

  Usta analistlere göre ILV/USD için özet, Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar gibi en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır. Bu veriler ışığında anonim kripto para analistleri ILV coin geleceğinde yükselen kanal içindeki yukarı yönlü hareketin devam etmesini beklemektedir. 

  ILV Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Kripto para sektöründe adından sık sık söz ettiren Illuvium, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Genellikle Ethereum'daki ilk AAA oyunu olarak lanse edilen Illuvium, çeşitli toplama ve ticaret özellikleri aracılığıyla hem sıradan oyunculara hem de sıkı DeFi hayranlarına bir eğlence kaynağı sağlamayı amaçlamaktadır.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Illuvium dünyasında, Illuvials olarak bilinen ve savaşta onları en iyi şekilde kullanan oyuncular tarafından yakalanabilen ve onları sağlığına kavuşturan yaratıklar yaşar. O andan itibaren, oyuncu koleksiyonunun sadık bir parçası olurlar ve Illuvium'un otomatik savaşçı oyununun bir parçası olarak diğer maceracılarla savaşırken kullanılabilirler. ILV coin ayrıca, Illuvium ekosisteminde bir dizi kullanıma sahiptir. Oyuncuları oyun içi başarıları için ödüllendirmek için kullanılan ana kripto para birimidir. 

  ILV Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Blok zinciri tabanlı kripto para oyunlarından biri olan Illuvium, 2020'den beri geliştirilmektedir ve kurucu ortaklar da dahil olmak üzere dünya çapında 40'tan fazla kişiden oluşan bir ekip tarafından inşa edilmektedir. Sektörde büyük popülerliğe sahip olan seri girişimci ve erken kripto para birimini benimseyen Kieran Warwick ve kardeş olan deneyimli oyun tasarımcısı Aaron Warwick sayesinde sürekli güncellenmektedir. Uzmanlar tarafından desteklenen ILV coin fiyatının gelecekte daha yüksek seviyelere ulaşması beklenmektedir. 

  ILV Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Illuvium blockchain oyunu, bir açık dünya keşif oyunu ile bir PVP savaş oyununun birleşimidir. Oyuncular zamanlarını oyun dünyasının uçsuz bucaksız yerlerini keşfederek veya güçlü canavarlardan oluşan ekiplerini oluşturarak geçirebilirler. Blockchain alanında uzman kişiler tarafından geliştirilen Illuvium, son derecede sağlam bir altyapıya sahiptir. Kripto para uzmanları tarafından da onaylanan ILV coin gönül rahatlığı ile yatırım yapılabilen altcoin projeleri arasında gösterilmektedir. 

  ILV Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Diğer blockchain destekli oyunların aksine, Illuvium, çeşitli bölgelerine dağılmış 100'den fazla benzersiz Illuvial ile tamamen 3D bir ortama sahiptir. Her bir Illuvial, birinci sınıf sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanarak, büyük bütçeli perakende oyunlara alışmış oyunculara hitap etmesini sağlar. Bunun ötesinde, hem diğer blockchain özellikli oyunlardan hem de AAA oyunlarından öne çıkmasına yardımcı olan bir dizi özelliğe sahiptir

  ILV Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  ILV coin avantajları şunlardır:

  • Oyuncular Illuvium Vault'tan hak kazanarak ILV coin sahibi olabilirler.
  • Illuvium merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) aracılığıyla oyunun yönetimine katılmak için kullanılır.
  • Oyuncuların seçimine sunulan Sınıflar: Empath, Fighter, Guardian, Rogue ve Psion ve Yakınlıklar: Hava, Toprak, Ateş, Doğa ve Su.
  • Oyuncular, Illuvials ve diğer oyuncularla savaşarak, görevlere ve günlük zorluklara katılarak ve ortak hikayesine katılarak Illuvium manzarasını dolaşırlar.

  ILV coin dezavantajları şunlardır:

  • ILV coin yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Blockchain tabanlı oyunların popülerliğini yitirmesi durumunda ILV coin değer kaybedebilir. 
  • Piyasadaki yüksek rekabet ortamında ILV coin talebi düşebilir. 

  ILV Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Kripto para yatırımı yapmak isteyenlerin tercih ettiği ILV coin listeleyen borsalar yatırımcıların dikkatinden kaçmamaktadır. Yatırımcıların ILV coin alıp satabilmesi için bu borsalarda ücretsiz hesap açmaları gerekir. Kripto para borsaları arasında ILV coin listeleyen platformlardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • Gate.io
  • KuCoin
  • Coinone
  • Poloniex
  • ZB.com
  • Lbank
  • OKX
  • MEXC
  • WazirX
  • Crypto.com Exchange
  • Phemex
  • XT.com
  • Bitwell

  ILV Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Yerli kripto para yatırımcıları tarafından en çok merak edilen ILV coin fiyat tahminlerine ilişkin uzmanlardan önemli açıklamalar gelmiştir. Popüler analistler ILV coin grafiğini ve teknik verilerini yorumlayarak hedef fiyat tahminlerinde bulunmaktadır. En popüler 3 analistin en güncel ILV coin fiyat tahminleri şu şekildedir: 

  • Price Prediction analistlerine göre ILV coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizde önemli fiyat seviyelerine dikkat çekilmektedir. 2022 yılında Illuvium fiyatının minimum 759.19 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilirken ILV coin fiyatı, ortalama 782.03 dolar işlem fiyatı ile maksimum 889.13 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Coin Arbitrage ekibi, Illuvium tarihsel fiyat verilerine dayanarak, 2022 yılı sonunda Illuvium fiyatının 665.278 dolar olabileceğini tahmin etmektedir. Ayrıca önümüzdeki 3 yıl içinde Illuvium fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 3894,46 dolar ve en düşük Illuvium fiyatı 306.993 dolar olabilir. Uzmanların hesaplamalarına göre 2023 sonunda Illuvium fiyatının 1076,42 USD civarında olacağını, 2024 sonunda ise kolaylıkla 1741,65 USD seviyelerine kadar çıkabileceğini tahmin edilmektedir.
  • Technewsleader uzmanlarına göre Illuvium değeri, ağ geliştiricilerinin ve topluluk yatırımcılarının çabaları nedeniyle artacaktır. Bu nedenle 2022 yılı için hesaplanan fiyat yukarı yönlüdür. Analistlere göre, ILV coin fiyatının 2022 sonunda maksimum 772.33 dolar fiyat seviyesine ulaşması beklenmektedir. Öte yandan, Illuvium geleceğinin nihayetinde büyüyeceği konusunda oldukça iyimser görüşler bildiren uzmanlara göre tahmini ortalama ILV fiyatı, piyasaya bağlı olarak 2022 içinde 651.26 dolar ile 676.69 dolar arasında olacaktır. 

  Sonuç 

  Illuvium blok zinciri tabanlı öğelere sahip olan ve daha çok tam teşekküllü bir video oyununa benzemeyen bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. İndirilebilir bir masaüstü uygulaması aracılığıyla erişilir, ancak aynı zamanda onu çevreleyen bir dizi destekleyici DeFi uygulamasına sahiptir. Illuvium blockchain oyunu Ethereum altyapısını kullansa da ILV coin tarafından desteklenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle