Happy Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda sizlere, ödeme aracı konseptinde hazırlanmış olan Happy Coin hakkında bilgiler aktaracağız. Özellikle kurumsal şirketlerin ilgisini görmesi beklenen Happy Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte hangi noktada olabilir sorularına bu yazımızda yanıt vermeye çalışacağız. 

  Happy Coin Nedir?

  Happy Coin, kripto para işlemlerini çevrimiçi bankacılık konsepti üzerinden yapabilmeyi sağlayan HappyCoins platformunun yerel kripto para birimidir. Happy Coin, ilk işleminin yapılabilmesi için 10 Euro limit ile işleme girme şartına göre çalışan bir kripto para projesi. Çevrimiçi bir ödeme platformu olan HappyCoins’de kullanılan bir ödeme aracıdır. Kurumsal şirketlerin kendi aralarındaki ödeme işlemlerinde tercih ettikleri BSC ağında kurulmuş token olarak tanımlayabiliriz.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Happy Coin projesinin amacı, bireysel ve kurumsal şirketlere pratik kullanımlı ödeme platformunu ve burada diğer kripto paralara da çevrilebilen bir altcoin’i sunmaktır. Proje özellikle kurumsal şirketlere en güvenli ve hızlı kripto para transferini sunmak için oluşturulmuştur. Projenin platformunda coin depolamaya yönelik bir sistem kullanılmayarak, çoklu kimlik doğrulama adımları ortadan kaldırılır. Bu kapsamda transfere harcanan zaman azaltılmıştır. Proje hakkında diğer bilgileri https://www.happycoins.com/en adresindeki Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  Happy Coin Yorum

  Happ Coin hakkında analist yorumlarında Happy Coin’in ödeme aracı olarak kullanılmasından ve iş birliklerinden söz ediliyor. Analistler ve yatırımcılar Giropay, Sofort, Sepa, Klarna, Deal gibi çeşitli ülkeler için geçerli çevrimiçi ödeme yöntemlerinin her birine HappyCoins platformundan erişilebildiğini ve kısa sürede Happy Coin ile ödemenin gerçekleştirilebildiğini belirtiyorlar. 

  Happy Coin Geleceği İçin Neler Söyleniyor?

  Analistler Happy Coin’in 2021 Mayıs ayını fiyat gerilemesi ile kapatabileceğini düşünüyorlar. Piyasada hakim olan karamsar yapı ve BTC, ETH fiyat gerilemelerinin etkisi ile Mayıs ayı sonunda Happy Coin’in 0.000000030 dolar ile 0.000000035 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğinin altını çizdiler.

  Analistler Happy Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı içinde ise değer kazanmasını bekliyorlar. Bu süre içinde Happy Coin fiyatının 0.000000050 dolar ile 0.000000055 dolar bandı arasında konumlanabileceğini atlardılar. Analistlere göre orta vadeli gelecekte bu altcoin başarıyı yakalayabilir.

  1 HAPPY Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Kripto para borsalarında güncel 1 HAPPY coin fiyatı %happycoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %happycoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak Happy Coin, 24 saatte %happycoin+yuzde%.

  Kripto para biriminin fiyatı, piyasanın volatilitesine göre anlık değişimleri tabloya alabilir. Güncel fiyat görüntüleme ardından alım-satım önerilir.

  Happy Coin Nasıl Alınır?

  Happy Coin almak için izlenen adımlar:

  • 1. Adım: Happy Coin şuanda PancakeSwap borsasında işlemdedir. Bu borsaya Trust Wallet üzerinden ulaşılmalıdır.
  • 2. Adım: Borsada hesap açılarak diğer adımlara geçilir.
  • 3. Adım: Aktifleşen hesaba alım için para yatırma işlemi “para yatır“ sekmesine girilerek yapılır.
  • 4. Adım: Bakiyenin oluşması ardından Happy Coin paritesine ulaşılacak satın alım işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu bölümde görüntülenen güncel fiyattan veya daha uygun bir fiyattan Happy Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan Happy Coin miktarı hesabın sanal cüzdanın saklanabilir ya da daha yüksek güvenlikli bir saklama işlemi için donanım cüzdana alınır.

  Adımların doğru biçimde atılması ardından alım işlemleri rahatlıkla tamamlanabilir.

  Avantajları Neler?

  Happy Coin avantajları şu şekildedir:

  • Bağış İmkanı: Happy Coin alım ve satım işlemlerinde %10’luk komisyon kesintisi yapılır. Bu kesintinin %2.5’lik kısmı ise akıl sağlığı ile ilgili derneklere bağış olarak verilir. Bu yol ile her bir kullanıcı bağış yapma fırsatı bulur.
  • Ödül: Coin’in alım satımından kesilen %10’luk komisyonun %5’lik kısmı ise her bir işlemde hediye olarak yatırımcıya sunulur.
  • İşlem Hızı: Happy Coin cüzdanlar arası sınır ötesine transferde ve alım-satım işlemlerinde düşük bekleme sürelerini sunar.
  • Hızlı Transfer: Happy Coin transferlerde kurumsal şirketlere çoklu güvenlik aşamalarını sunmaz. Platformunda staking yapılmadığından tek bir şifre ile anında transfer yapılır.
  • Düşük Masraf: Happy Coin transfer işlemlerinde karşılanan masraflar bankaların yurt içi transfer ücretlerinden ve Western Unıon transfer ücretlerinden düşüktür. 

  Dezavantajları Ne?

  Happy Coin dezavantajları:

  • Yatırım Alt Limiti: HAPPY Coin ile ilk yatırım işlemini yapmak isteyenler 10 Euro’ya karşılık gelen değerdeki bir cüzdan bakiyesi ile alım-satım başlayabilirler. Alt limit bulunur.
  • Düşük Erişilebilirlik: Happy Coin sadece PancakeSwap borsasında işlemdedir. Her alandan ona ulaşmak, işlem hacmi geniş borsalarda aktif işlem yapmak mümkün değildir. 

  Sonuç

  Happy Coin, HappyCoins platformunda çalışan kripto para. Alım-satımda yatırımcılar hem bağış yapma hem de ödülleri kazanma şansı bulabiliyorlar. Analistler bu altcoin’in 2021 senesinde değer kazanabileceğini ifade ediyorlar. Eğer tahminlere göre fiyatlanırsa yatırımcılarına kar sunabilecek bir proje olabilir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle