Ünlü analist gelecek vaat eden altcoin projesini duyurdu

  Düşük hacimli altcoinlere yatırım yapmak isteyenler gelecek vaat eden altcoin projelerini merak ediyor. Bu konuda önemli tavsiyelerde bulunan Coin Bureau’nun paylaşımları yoğun ilgi gördü…

  Kripto para topluluğunda yatırımcılara yönelik yapılan tavsiyelerden bir yenisi de popüler analistten geldi. Kripto para sektöründe Coin Bureau olarak bilinen anonim analist, özellikle düşül hacimli bir altcoinin gelecekte çok hızlı bir şekilde yükseleceğini düşünüyor. 

  Sosyal medyada 450 bine yakın takipçisi ve abonesi bulunan analist, kimlik toplama protokolü olan Litentry (LIT) kripto para birimini vurguladı. Analist küçük hacimli altcoin cevherinin peşine düşünce aradığı birkaç şey olduğunu söyledi. Bu kriterlerin bir araya gelince para kazanma şansını önemli ölçüde etkileyip arttıracak olan şeylerden bahsetti. Analist iyi desteklenen bir tokena sahip daha az doygun bir ekosistemde inşa edilen ve acil bir problemi çözebilen altcoin projelerine yoğunlaştı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 LIT fiyatı %litonium+try% TL. Döviz cinsinden ise %litonium+usd%  Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Litentry hacmi 24 saatte %litonium+yuzde%.

  Popüler Analistten Litentry (LIT) Tavsiyesi

  Kripto para sektöründe ilk yapanlardan biri olma faktörüne göre hareket eden ünlü analist, son zamanlarda bulduğu altcoin projelerini değerlendirdi. Bunlar arasında en umut verici olanının Litentry (LIT) olduğunu söylemesi ile kripto para topluluğunun dikkatini çekti. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan analist takipçilerine Litentry (LIT) önerdi.

  Kripto para basınında yer alan ifadelere göre Litentry (LIT) hızlı bir şekilde yükselebilecek potansiyele sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Güncel verilere bakıldığında Litentry (LIT) kripto para biriminin piyasa değerine göre 186. sırada yer aldığı görülüyor. Bu protokol Substrate üzerine inşa edildi.

  Litentry (LIT) DeFi Eksikliğini Gideriyor

  Ünlü kripto para analisti, Litentry (LIT) projesinin DeFi alanında bir eksikliği giderdiğini belirtti. Litentry (LIT) ilgisinin merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında çözdükleri sorundan kaynaklandığını belirtti. Popüler analist herhangi bir ekosistemde benzer kimlik temelli doğrulamalar sağlayan bu projeye benzer bir kripto para projesini daha önce görmediğini aktardır. Cüzdan adreslerinin benzersiz kimliğini doğrulama konusunda Litentry (LIT) tarafından kaliteli hizmet sunulduğunu belirtti. Analist ayrıca Polkadot ile iletişim kurabilen bu projenin yükseleceğini vurguladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle