Kripto Para

2 Analistten EthereumMax (EMAX) Coin Geleceği, Güncel 2 Tahmin

  Kripto topluluklarının yeni gözdelerinden biri olmayı başaran EthereumMax (EMAX), piyasa hareketleri ve proje vizyonuyla son dönemin öne çıkan projelerinden biri olmayı başarıyor. Topluluk odaklı ortaya çıkan projenin Ethereum ağı üzerinde yer alması ve aynı adı da taşıması dikkat çekicidir. Analistlerin de bir süredir gündeminde yer alan EthereumMax (EMAX) hakkında uzman görüşlerini bu makalemizde sizler için derledik.

  EMAX geleceği, fiyat analizleri ve proje detaylarına dair merak edilenleri bir araya getirdik. 

  EthereumMax (EMAX) Coin Geleceği

  EthereumMax, gerçek zamanlı etkileşimli yol haritasıyla gelecek hedeflerini güçlü bir zemine oturtmayı başarmıştır. 2022 yılı hedeflerinin ardından 2023 yılı ve sonrasında yönelik proje geliştirmeleri ve daha fazlasına yer verilen yol haritasında gelecek dönem performansını etkileyecek olumlu göstergeler ile dikkat çekmektedir. EthereumMax (EMAX) projesinin gelecek yıllara dair hedefleri ve beklentileri ise kısaca şöyle sıralanabilir:

  • 2023 birinci çeyreğinde NFT Ticketing geliştirmesinin tamamlanması hedeflenmektedir. 
  • 2023 yılının sadece ilk çeyreğinde ayrıca ödemeler için web3 entegrasyonu, Cross – Chain NFT köprüsü ve daha pek çok önemli geliştirme sunulacaktır. 
  • EMAX fiyatı ise mevcut görünümde riskli olsa da uzmanların gelecek 5 – 10 yıllık vade için daha pozitif eğilim göstereceğine dair beklentileri öne çıkmaktadır. 

  EthereumMax (EMAX) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda kısa dönemde göstermiş olduğu sert hareket sonrasında yakın takibe alınan EMAX, mevcut hacmin günlük düşük seviyelerde seyretmesi dikkat çekmektedir. Düşük salınım ile ilk giriş seviyesi ve takip eden dönemdeki düzeltmenin ardından veriler daha pozitif bir eğilim göstermiştir. 2021 yılı sonu ve 2022 itibariyle görülen dalgalı hareketler ise risk faktörünün yüksek olduğunu göstermektedir. 

  Hacim artışına bağlı olarak ortaya çıkan piyasa görünümü sonrasında yeni beklenti yaratan EMAX, genel piyasalardaki sisli havanın dağılmasıyla çıkış yakalayabileceği aktarılmaktadır. Şu anki EMAX formasyonunda ise riskler takip edilmektedir. 

  EthereumMax (EMAX) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  EthereumMax, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş aşamalı bir ERC – 20 belirtecidir. Tamamen topluluk odaklı tokenların ortaya çıkışıyla birlikte kriptonun iyi bilinen temel paraları arasındaki boşluğu doldurmuştur. Kripto sektörünün en büyük ikinci varlığı olan Ethereum’un yan ürünü olarak piyasada yerini almıştır. Temelde Ethereum’a alternatif ve gerçek hayatta kullanılabilecek bir kripto para birimi yaratma hedefine sahiptir. 

  Anlaşmalı alışveriş noktalarında ve etkinlik biletlerinin satışında ödeme aracı olarak geliştirilmiş ve güvenli bir altyapı ile çalışmaktadır. 2021 Haziran ayında Miami’de gerçekleşen Floyd Mayweather ve Logan Paul arasındaki boks maçının biletlerinin satışında da tercih edilmiştir. EthereumMax (EMAX) projesinin teknik detaylarına ve proje hakkında daha fazla bilgiye kripto rehber sayfamızdan hızlı erişim sağlayabilirsiniz. 

  EthereumMax (EMAX) Kullanım Alanları Nelerdir?

  EthereumMax (EMAX), piyasanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’a alternatif oluşturan ve insanların gerçek hayatta rahatça kullanabilecekleri bir kripto para olma hedefine sahiptir. Anlaşmalı alışveriş noktaları ve etkinlik biletlerinin satın alımında ödeme aracı olarak EMAX kullanılabilir. Ayrıca kullanıcılarına ödüller ile ekstra getiri sağlamayı hedeflemektedir. EMAX üzerinden al – sat işlemleri ve diğer işlemler için kullanıcıların geri ödeme almak ve diğer birçok işlevsel özellik için kullanılmaktadır. İşlem gördüğü piyasalarda ise yatırım amaçlı kullanılmaktadır.  

  EthereumMax (EMAX) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Kripto piyasalarda riskler devam ettikçe birçok projede buna göre pozisyon almaya devam ediyor. Mevcut görünümde belirsizliğini koruyan EthereumMax (EMAX), Kim Kardashian’ın projenin tanıtımında etkin rol oynaması dikkat çekmektedir. Hukuki açıdan çeşitli davalara konu olması projeye karşı negatif bir hava oluşturmuştur. Uzun vadede uzmanların EMAX için beklentileri, kısa ve orta vadeye göre nispeten daha olumlu seyretmektedir. Bu yönüyle piyasa beklentileri de olumludur denebilir. Her ne kadar pozitif beklentiler oluşsa da 2022, 2023 ve takip eden kısa vadeli dönemde ciddi riskler görülmektedir. 

  EthereumMax (EMAX) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Ethereum ağına dayanan ve ERC – 20 standardına göre çalışan EthereumMax (EMAX), sahip olduğu bu altyapı ve teknik detaylar ile güven vermektedir. Kim Kardashian gibi isimlerin desteğini alarak kısa sürede gündeme gelen EMAX, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından bu tanıtımlara yönelik soruşturma başlatılması projeye olan güveni ciddi şekilde sarsmıştır. 

  Ödeme aracı olarak gelecek vaat eden alternatif projelerden biri olarak kabul edilen EthereumMax (EMAX), güvenilir bir grafik sunsa da kripto sektöründe güven oldukça düşüktür. Bu nedenle riskler göz önünde bulundurularak işlem yapılması gerekecektir. 

  EthereumMax (EMAX) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Kripto paralar ile başlayan yeni dönemde finans ve ödeme sistemleri büyük ölçüde değişmeye başladı. Özellikle EthereumMax (EMAX) gibi alternatif ödeme yöntemleri benzersiz birçok özelliği ile dikkat çekiyor. Piyasa faaliyet gösteren diğer birçok benzer kripto para projesinden ayrılan özellikleriyle EthereumMax (EMAX) projesi de öne çıkmayı başarmıştır. Projenin benzersiz özelliklerinden bazıları ise şöyledir:

  • Gerçek hayatta birçok alanda kullanılabilecek bir kripto para birimi olarak tasarlanmıştır. Bu sayede anlaşmalı alışveriş noktalarında ve etkinlik biletlerinin satın alınmasında yeni bir ödeme yöntemi sunmaktadır. 
  • Kim Kardashian gibi ünlü isimlerce yapılan reklamlar ile geniş kitlelere ulaşmış ve büyük destek almıştır. 
  • Ethereum’un yan ürünü olarak tanımlanması projenin teknik açıdan da güven vermesini sağlamaktadır. 

  EthereumMax (EMAX) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  EthereumMax (EMAX) avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Yatırımcılarının işlem başına %2 ödül geri kazanmaktadır. 
  • Al – sat işlemlerinde cüzdanlar arası transfer işlemlerinde düşük masraflara sahiptir. 
  • Gerçek hayattaki birçok etkinlik ve alışveriş için ödemelerde kullanılabilir. 

  EthereumMax (EMAX) dezavantajları:

  • Sınırlı sayıda platformda işlem görmektedir. 
  • Piyasa risklerinden etkilenir. 
  • SEC gibi resmi kurumlarla çeşitli gerilimler yaşamaktadır. 

  EthereumMax (EMAX) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  EthereumMax (EMAX) sınırlı sayıda kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalarda alım işlemleri için WETH, USDC ve nUSD gibi çiftler ile işlem yapılabilmektedir. EMAX listeleyen borsalar ise şöyledir:

  • Uniswap
  • SushiSwap
  • Hotbit 

  EthereumMax (EMAX) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Kripto sektörünün önde gelen uzmanlarının EMAX hakkında tahminleri revize edildi. Buna göre EthereumMax (EMAX) gelecek hedeflerine ilişkin uzmanların öne çıkan tahminleri kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Digital Coin Price analistleri 2023 yılı için 0,0000000049 dolar hedefine işaret etmektedir. 5 yıl sonunda ortalama fiyat beklentisi ise 0,000000014 dolar olarak belirlenmiştir. 
  • Tech News Leader uzmanlarının tahmini ise 1 yılda değerinin 0,00000001 dolar olacağı yönündedir. 10 yıl içinde beklenti ise 0,00000016 dolar olarak görülmektedir.  

  Sonuç 

  Ödeme aracı olarak iyi bir alternatif olmayı hedefleyen EthereumMax (EMAX), etkinlik biletleri ve alışverişler gibi gerçek hayatta birçok alanda kullanımı desteklemeyi amaçlamaktadır. Uzmanların tahmini ise bu tür hedefleri sayesinde uzun vadede olumlu seyretmektedir. Mevcut görünümde ise riskler devam ettiği için temkinli olarak işlem yapılması önerilmektedir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle