Bitcoin gurusu ATH için konuştu: Halving öncesi gelecek!

  Lider kripto para birimi Bitcoin’de yarılanma için geri sayım devam ederken popüler bir analist çizdiği pembe tablo ile dikkat çekti. Sosyal medya üzerinden kripto para değerlendirmelerini paylaşan BitQuant, BTC’de beklenen zirvenin Nisan 2024’ten önce geleceğini düşünüyor.

  Son birkaç gündür güçlü duruşu ile dikkat çeken lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için bugün yapılan bir sosyal medya paylaşımı dikkat çekti. Sosyal medya üzerinden kripto para analizlerini paylaşan anonim analist BitQuant, BTC’de tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) hakkında konuştu. Analist, eski zirvenin geçilmesi için Nisan 2024’ü beklemeye gerek olmadığını söylüyor!

  “Yarılanmadan Önce ATH’a Ulaşacak”

  BitQuant, son BTC tahmini ile kripto para topluluğunda heyecan yarattı. Nisan 2024’te gerçekleşecek olan Bitcoin yarılanması (halving) öncesi zirve müjdesi veren BitQuant, BTC tahmini ile herkesi sevindirdi.

  Gelecek Nisan ayında BTC ödüllerinde yarılanma nedeniyle azalma yaşanacak. Bugüne kadar lider kripto para biriminde yükseliş katalizörü olan bu yükseliş tüm piyasa tarafından sabırsızlıkla beklenirken BitQuant, "Evet, yarılanmadan önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak” ifadeleri ile Bitcoin’e göndermede bulundu. Yorumunda analist, “Hayır, Bitcoin yarılanmadan önce zirveye çıkmayacak” notunu da ekledi.

  “Hedef Fiyat 250 Bin Dolar Civarında”

  Analist Bitcoin’de yeni zirvenin yarılanma öncesi olacağını söylerken, asıl hedefini söylemekten çekinmedi. Bitcoin’de 250 bin dolar hedef fiyat belirleyen BitQuant, “Bu, 2024’teki yarılanmadan sonra zirveye ulaşacağı anlamına geliyor. Ve evet, hedef fiyat 250 bin dolar civarında.” ifadeleri ile analizine netlik kazandırdı.

  BitQuant, halbing öncesi kırılacak seviyeyi 69 bin dolar olarak işaret ediyor. 160 bin dolar seviyesine de önem veren anonim kripto para analisti, geri çekilmelerin büyüklüğüne işaret ederek bu seviyenin de halving sonrası görülebileceğini belirtiyor. Yarılanma konusu ile sektörde halen üzerinde uzlaşılamayan konular arasında. Yatırımcılar, halving konusunda farklı beklentiler taşıyorlar.

  BTC Yatırımcıları Yarılanmada Ne Bekliyorlar?

  BitQuant kendi halving beklentisini açıklarken piyasa analistleri halen tam bir fikir birliğine varamadılar. Geçtiğimiz ay BTC yatırımcısı Jesse Myers, altı haneli Bitcoin hedefi verdiğini yalanlamıştı. DecentTrader ticaret paketinin kurucu ortağı Filbfilb ise verdiği bir röportajda halving öncesi BTC tahminini 46 bin dolar olarak verdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle