Kriptopara

3 Uzmandan BSW Coin Geleceği, Biswap Fiyat Tahmini Ne?

  Altcoin yatırımcılarının radarına giren Biswap (BSW) coin geleceği hakkında önemli analistlerin güncel raporları bulunmaktadır. BSW coin yatırımı yapmadan önce usta analistlerin fiyat tahminlerine göz atmak faydalıdır. Bu yazımızda 3 uzmandan BSW coin geleceği ve fiyat tahminleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

  Biswap (BSW) Coin Geleceği

  Altcoin piyasasında adından sık sık söz ettirmeye başlayan BSW coin, geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Uzmanlar bu kripto para biriminin sahip olduğu bazı özellikler sayesinde gelecekte daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşabileceğini vurgulamaktadır. Genel anlamda topluluğun takip ettiği analistlerin BSW coin geleceği hakkındaki yorumları şu şekildedir:

  • Biswap borsası giderek popülerlik kazanan bir DEX olduğu için BSW coin fiyatının çok yüksek fiyat seviyelerine ulaşma potansiyeli vardır. 
  • Ayrıca Biswap’ın bir NFT Launchpad, bir NFT Stake Havuzu, bir NFT Boost ve bir NFT Seviye Yükseltmesi'nden oluşan NFT Earn adlı kendi NFT'leri vardır. 
  • Kullanıcılar, "Robi NFT'leri" satın alabilir ve kâr elde etmek için bunları stake edebilir veya artırabilir. Böylelikle BSW coinin daha geniş kitlelere ulaşma potansiyeli bulunmaktadır. 
  • Biswap, gelecekte bu ücreti artırma ve ekibe bir tahsisat ekleme hakkını saklı tutmaktadır. Ancak, ücreti sektör ortalamasının altında tutmayı vaat ettiği için önemli bir gelişme kaydedebilir.
  • Biswap'ın bir diğer önemli özelliği, kullanıcıların dört kripto para birimi kullanarak NFT satın almalarına olanak tanıyan NFT pazarıdır. Böylelikle NFT sektörü önem kazandıkça BSW coin değerinde artış beklenmesi gayet doğaldır. 

  BSW Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistleri, BSW coin grafiğini incelerken hareketli ortalamalar, osilatörler ve pivotlar gibi temel teknik göstergelere dikkat etmektedir. Son dönemde inişli çıkışlı bir grafik çizen BSW coin yükselen kanal içindeki hareketini sürdürmektedir. Uzmanlar, BSW coin yatırımı yapmadan önce teknik analizdeki destek-direnç noktalarına göre al-sat emirlerinin verilmesi gerektiğini hatırlatmaktadır. 

  BSW Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Biswap projesi, Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki BEP-20 tokenleri için merkezi olmayan bir değişim platformudur. (DEX). Biswap merkeziyetsiz kripto para borsasının yerel kripto para birimi BSW coindir. DEX olarak adından sık sık söz ettiren borsanın tavsiye sistemi, kullanıcıların başkalarını davet etmesine ve çiftliklerden, havuzlardan, takaslardan ve bir piyangodan sevk ücreti almasına olanak tanımaktadır. Çalışma prensibi bu şekilde hızlı, güvenilir ve sorunsuz olduğu için sektördeki popülerliği giderek artmaktadır. 

  BSW Coin Ne Olur?

  Biswap, diğer BSC projeleriyle işbirliği yapmak için 10 milyon dolarlık bir küresel teşvik programı duyurması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ortaklar yüzde 90 ücret geri ödemesi, BSW'li çiftçi çiftleri, bir lansman havuzu, pazarlama promosyonu ve güvenlik denetimleri ve proje geliştirme için hibeler bekleyebilirler. Bu tür gelişmelere her zaman açık bir DEX olan Biswap projesinin hızla büyümeye devam etmesi BSW coin fiyatı için olumlu görülmektedir. Uzmanlara göre BSW coin fiyatında hızlı yükseliş beklentisi devam etmektedir. 

  Biswap Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Biswap 2021'de piyasaya sürüldükten sonra web sitesinde toplam 27 ekip üyesi listelenmiştir. Oldukça kalabalık bir geliştirici ekibe sahip olan Biswap, merkeziyetsiz borsalar arasında güvenilir altyapıya sahip projelerden biridir. Binance Smart Chain (BSC) altyapısını kullandığı için son derece güvenilir ve sağlamdır. Uzmanlar tarafından onaylanan BSW coine rahatlıkla yatırım yapılabilir. DEX, 300.000'den fazla aktif DEX kullanıcısına sahip olması ve 10 milyon dolarlık teşvik programı ile yeni projeleri katılmaya teşvik etmektedir.

  BSW Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Her şeyden önce Biswap, diğer merkezi olmayan borsalara kıyasla daha düşük işlem ücretleri ile öne çıkmaktadır. Örneğin Biswap, Pancakeswap'ta yüzde 0.25, Mdex, Apeswap ve diğer BSC DEX'lerde yüzde 0.3'e kıyasla yalnızca yüzde 0.1'lik bir ücret almasıyla rakiplerinden öne çıkmaktadır. Son olarak, Biswap, diğer blok zinciri projelerinin tokenlerini Biswap aracılığıyla başlatmasına izin veren bir IDO Launchpad sağlamaktadır. 

  BSW Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  BSW coinin avantajları şunlardır:

  • Kullanıcılar işlem ücreti madenciliği yapabilir, yani işlem çiftine bağlı olarak yüzde 0,1'lik takas ücretinin yüzde 90'ına kadar alabilirler. 
  • Ayrıca, havuzlara likidite sağlayabilir ve BSW farming ödülleri kazanabilirler.
  • Biswap, yüzde 0,1 ile herhangi bir BSC borsasının en düşük işlem ücretlerini vaat etmektedir. 
  • Biswap borsası, yüksek kaliteli ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla DeFi'de yeniliğe bağlı kalan ve sürekli gelişen projelerden biridir. 
  • BSW coin ayrıca IDO Launchpad ile daha fazla sayıda altcoin yatırımcılarına ulaşmaktadır. 

  BSW coinin dezavantajları şunlardır:

  • BSW coin yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırımdır. 
  • Diğer DEX’lerde olduğu gibi Biswap platformunun siber saldırıya uğrama riski vardır. 
  • DeFi alanındaki gelişmelerin takip edilmemesi durumunda Biswap geri planda kalabilir, bu durumda BSW coin değeri düşebilir. 

  Biswap (BSW) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Altcoin yatırımcılarının takip ettiği BSW coin, önde gelen borsalarda listelenen kripto paralardan biridir. BSW coin yatırımı yapmak isteyenler, şu borsalarda üyelik hesabı açarak BSW coin al-sat işlemleri yapabilir:

  • Binance
  • Gate.io
  • Pancakeswap
  • Biswap
  • Mandala Exchange
  • LBank
  • Hotbit
  • BingX

  BSW Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü analistler BSW coin fiyatına dair güncel raporlar paylaşmaktadır. Alanında uzman isimlerin BSW coin fiyat tahminleri ile yatırımcılara yol göstermesi kazançlı bir yatırım için önemlidir. BSW coin hakkında 3 uzmanın güncel fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Coin Arbitrage ekibinin yapay zeka destekli analizinde Biswap geçmiş fiyat verilerine dayanarak, BSW coin fiyatının 2022 yılı sonunda 0.84682 dolar olabileceği tahmin edilmektedir. Gelecek 3 yıl içinde, en yüksek BSW coin fiyatı 5.45289 dolara ulaşabilir ve en düşük Biswap fiyatı 0.39906 dolar olabilir. Raporlara göre, 2023 sonunda Biswap fiyatının 1.50717 dolar civarında olacağı tahmin edilmektedir. 
  • Technewsleader analistlerine göre, mevcut fiyatları tahmin etmek ve takip etmek kolay değildir. Biswap fiyatı, 2022 içinde iyi bir boğa koşusu görürse 0.56 doları geçebilir. Uzun vadeli yatırımcılar tarafından elde tutulması beklendiği için, BSW coinin 2022 için ortalama fiyatı 0.51 dolar civarında olacaktır.
  • Price Prediction analistleri ise BSW coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizde, 2022 yılı için minimum 0.50 dolar seviyesini işaret etmektedir. BSW coin fiyatı, ortalama 0.51 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.59 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Özet

  Yazımızda, BSW Coin geleceğine ilişkin detaylı analizler ve fiyat tahminleri paylaştık. Biswap, 3 tip yönlendirme sistemi ve en düşük platform işlem ücretleri ile birlikte piyasadaki ilk merkezi olmayan değişim platformudur. Binance Smart Chain ağındaki BEP-20 tokenlerini takas etmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir değişim platformu olan bu ağ, birinci sınıf hız sağlar ve ağ işlem maliyetlerini düşürür. Platformun yerel kripto para birimi BSW coindir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle