Kriptopara

LINEAR Coin Geleceği ve Yorumları

  Merkeziyetsiz finansal işlemler ve sentetik kriptografik varlık yaratmayla yakından bağlantılı LINEAR Coin hakkında yapılan geleceğe dair yorumları bu yazımızda sunacağız. Linear Coin için ünlü analistlerin yorumlarını ve onun geleceğinde etkili faktörleri yazımızda açıklayacağız. 

  Analistlerin LINA Coin Yorumları

  Elliot Wainman Lınear Coin Yorumu

  Elliot Wainman, DeFi protokolünü yakından takibe aldığını ifade ediyor. 249 bin Youtube abonesinin çapraz zincirlerde uyumluluk sağlayan LINA’ya büyük ilgi duyduklarını açıklıyor. Sınırsız likidite ve merkeziyetsiz finans işlemlerini yapma avantajı sunan DeFi ile ilişkili altcoinlerden LINA’nın büyük ilgi görmeye başlayacağını belirtti.

  Analist, Linear Coin’in Synthetix pazarında büyük payı ele geçireceğini ve DeFi piyasasının Pepsi’si olacağını açıklıyor. Onun 2021 yılında etkili bir değer kazanımı yaşayacağının altını çiziyor. Önümüzdeki 4 sene içinde LINEAR Coin piyasa hacminin Synthetix’in 40 katına çıkacağını belirtti. Linear Coin’in ise 2021 sene sonunda 0,32 dolar seviyesinin üstünde olacağını düşünüyor.

  Lark Davis Linear Coin Yorumu

  Lark Davis, 2021 yılında değer kazanımı yaşayacaklarını düşündüğü 4 altcoin birimine değindi. Bridge Mutual Coin, EROWAN, RAMP gibi adı az bilinen bu altcoinlerin yer aldığı listede en başta ise LINEAR bulunuyor. Analist LINEAR Coin arkasında yer alan ekibin likit varlıkları, dijital fonları en hızlı şekilde yaratmak ve bu sırada maliyeti en aza indirmek için çalıştıklarını belirtiyor. Bu amaca bağlı olarak Linear Coin’in belirli bir teması olan dijital yatırım fonları ile birlikte çalışabildiğini belirtti. Bu çarpıcı özellik analiste göre, kurumsal şirketlerin ve bireysel yatırımcıların 2021’de LINEAR Coin alımına yönelmelerine sebep olacak. 

  Analist Binance’yi bir köprü olarak kullanıp, Ethereum’a akıllı zincir ile bağlanan LINEAR Coin’in teknolojik yanlarını oldukça başarılı buluyor. Onun geleceğinin parla olduğunu ve 2021 ikinci yarısında SNX ile yarışacaklarını belirtti. Analist Linear Coin’in senenin ikinci yarısında 0,25 dolar üzerini görebileceğini belirtiyor.

  ERC-20 Değişimi LINEAR Geleceğini Nasıl Etkileyecek?

  Linear Finans, düşük maliyetli, hızlı, kullanım açısından oldukça basit bir varlık borsasını yarattı. LINEAR Coin sahipleri bu borsa içinde Linear Swap işlevselliğinden de yararlanabiliyorlar. Swap yardımı ile ETH DeFi ekosistemine kısa sürede ve en uyumlu şekilde bağlantı sağlıyorlar. Bu bağlantı ile ERC-20 değişimlerini hızlı gerçekleştirebiliyorlar. Analistler daha önce tecrübe edilmemiş olan tüm bu adımların yatırımcıların dikkatini çektiğini ve LINEAR Coin’in geleceğe yönelik imajını güçlendirdiğini düşünüyorlar.

  Sadece Sent Ücret Ödeme Avantajı LINEAR Geleceğine Katkı Sağlıyor!

  Linear Finans, zincirler arasında dolaşan yatırımcı kitlesini yarattı. Sentetik varlıkları en düşük maliyet ile oluşturmak için yatırımcılar LINEAR’ı tercih ediyorlar. Bu varlıkların ticaretini yapmak ve onları yönetmek için ise LINEAR Coin kullanıyorlar. LINEAR Coin sahibi olan bir kullanıcı ise Binance Smart Chain zinciri üzerinden, yalnızca sent ücretini ödeyerek oldukça hızlı ve ucuz bir şekilde işlemini tamamlıyor. Analistler bu avantajın LINEAR Coin’i gelecekte oldukça başarılı noktaya taşıyacağını ifade ediyorlar.

  LINA Coin'in Geleceği Parlak Gibi Gözüküyor

  Linear Finance projesinin kripto para birimi olan LINEAR Coin, geleceği parlak altcoinler arasında. 2021 yılında değer kazanması beklenen Linear Coin, Synthetix’in piyasa değerinin 40 katına ulaşması beklenen bir altcoindir. Onun gelecekte bu beklentileri nasıl karşılayacağını hep birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle