Kriptopara

Baby Doge Geleceği 2021-Patlama Yapar mı? Analistler Ne Diyor?

  Piyasada dikkatleri yeni çekmeye başlayan Babydoge sıklıkla araştırılıyor. Onunla işlem yapmak isteyen yatırımcılar ise Baby Doge gelecekte nasıl bir noktada olabilir, patlama yapar mı sorularına yanıt arıyorlar. Bu yazımızda her iki soruya da gündeme yansıyan gelişmelere ve analistlerin fikirlerine göre yanıt bulmaya çalışacağız.

  Baby Doge Geleceği 2021

  Babydoge’nin 2021’de çizeceği gelecek tablosunun parlak olacağı düşünülüyor. Çünkü analistler, Babydoge’nin Dogecin gibi Elon Musk desteğini aldığını belirtiyorlar. Diğer yandan onu benimseyen bir topluluğun hızla oluşmaya başladığını ve Elon Musk teşvikleri ile alım taleplerinin artabileceğini ifade ediyorlar.

  Baby Doge Yorum: Patlama Yapar mı?

  Baby Doge’nin patlama yapması hakkında görüşlerini bildiren anonim analistler Temmuz ayının ilk haftası içinde fiyat patlaması beklediklerini açıkladılar. Analistler, Baby DOGE Coin’in 1 Temmuz’da günlük bazda %87 oranının üzerinde değer kazanımı içine giriş yaptığını açıkladılar. Analistler değer kazanımının ise Temmuz ayı fiyat artış tahminlerini kuvvetlendirdiğini belirttiler.

  Babydoge Patlama Beklentisi ve Elon Musk Bağlantısı

  Elon Musk Haziranın son haftasından SHIBA Inu’yu işaret ederek bir paylaşımda bulunmuştu. SHIBA Inu cinsi bir köpeği olduğunu ve ona “loki“ adını koyacağını ifade etmişti. Bunu paylaşması ardından SHIB sert bir yükselişe girmişti. 1 Temmuz’da ise aynı etki Babydoge üzerinden kayda geçti.

  Elon Musk, 1 Temmuz’da “Bebek Doge, doo, doo,doo, Bebek Doge“ şekilde bir paylaşıma imza attı. Analistler ise Babydoge’nin bu hamle ardından değer kazanımı içinde olabileceğini paylaştılar. Hemen ardından ise 1 Temmuzda %87 üzeri değer kazanımı Babydoge için kayda geçti. Analistler kısa vadede yükselişin devamını beklediklerini ifade ediyorlar.

  Analistler Ne Diyor?

  Babydoge hakkında yorum yapan anonim analistler, 2021 yılı Temmuz ayında fiyatın 0.000000050 dolara çıkış yapabileceğini ifade ettiler. Anonim analistler Elon Musk’ın Haziran’ın son haftaları içinde Dogecoin hakkında konuşmak yerine diğer köpek akımı kripto para birimlerine yöneldiğini ve Doge ile bağlantılı olan Babydoge hakkında da paylaşımlar yapmaya başladığını açıklıyorlar. Bu kapsamda Babydoge’nin popülerlik kazanmaya başlayabileceğini ve artışa konu olabileceğini belirttiler.

  Sonuç

  Babydoge, Elon Musk’ın 1 Temmuzdaki Tweet’i ile yükselişe geçiş yaptı. Analistler yükselişin kısa vadede devam edebileceğini açıkladılar. Diğer yandan 2021 senesi içinde Babydoge fiyat artışlarının pek çok kez tabloya gelebileceğini düşünüyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle