Popüler analist boğada olan altcoinleri açıkladı

  Ünlü kripto para analisti Tyler Swope, yükselişe geçen NTF altcoinlerini açıkladı. İki NFT altcoin projesinde boğa olduğunu belirten analist bu altcoinlerden birinin NFT20 ve diğerinin de NFY olduğunu belirtti. Ünlü analistin altcoin projelerinin değerlendirdiği noktalar dikkat çekti.

  Deneyimli trader yükselişe geçtiği NFT projeleri ile ilgili açıklamalarında, altcoinlerin önemli özelliklerinden de bahsetti. Ünlü analist NFT20 protokolünün Uniswap ile olan benzerliklerine dikkat çekerken, NFY’nin ise NFT kazancı sağlama özelliğine dikkat çekti. Ünlü analist Tyler Swope bu iki NFT altcoininde yükselişe geçtiğini belirtmekle beraber projelerin günlük işlem hacmi ve son geliştirmelerinden de bahsetti.

  Tyler Swope: NFT20 Uniswap’e benzer yörünge çiziyor

  Usta analist Tyler Swope yayınladığı yeni videoda NFT ticaret protokolü olan NFT20 (MUSE) konusunda iyimser olduğunu belirtti. NFT işlemlerinin hacminin artmaya başladığını belirten ünlü isim NFT20 protokolünün mevcut NFT patlamasından kaynaklı yükselişte olduğunu belirtti. NFT20 protokolünün çoğu gün 1 milyar dolarlık işlem hacmi yaptığını belirten ünlü isim bu başarıyı protokolün yeni özelliklerine bağlı olarak değerlendirdi. NFT20 protokolünün yeni eklediği özelliklere dikkat çeken ünlü isim protokolün Uniswap’e benzer bir yörüngede hareket ettiğini belirtti.

  Ünlü analist NFT20 ile ilgili açıklamalarında protokolün değiştirici entegrasyonu ile Uniswap benzeri bir stil arayüzü yarattığını açıkladı. Analist bu arayüz ile insanların doğrudan ETH’den NFT’ye gitmesinin mümkün kılındığını belirtti.

  Analist NFY konusunda da iyimser olduğunu belirtti

  Analist yükselişe geçtiği diğer kripto para türünün NYF olduğunu belirtti. NYF, NFT ve merkezi olmayan finans ağının ayırt edici özelliklerini bir arada kullanılması ile ortaya çıktı. Bu yeni kripto para birimine güvendiğini belirten analist NFY’lerin herkesten önce getiri sağlayan NFT oluşturmuş olmasına dikkat çekti

  NFY’nin likitide kazanç getirisini kilitleyen ve aynı zamanda da kişiler arası transferi mümkün kılan bu özelliğinden övgü ila bahseden Tyler Swope, NFY’nin önde gelen NTF pazarları ile ortaklı kurabileceğini de düşünüyor. Ünlü analist bu ortaklık için popüler NFT pazarları arasında yer alan Rarible’yi ihtimal olaark değerlendirdi.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle