Analist Kaleo bu altcoinin 7x yapacağını düşünüyor

  Kripto para piyasalarının başarılı analistlerinden Kaleo, 3 altcoinin ciddi bir ralli hazırlığında olduğuna inanıyor. Analiste göre bu altcoinlerden biri %600’den fazla yükseliş elde edecek. Kaleo’nun ralli tahmininde bulunduğu altcoinler, yatırımcılarda heyecan yarattı.

  Kripto para piyasalarında yeni hafta yeni rekorlar ile başladı. Ethereum (ETH) Pazartesi günü 4 bin dolar seviyesini aşarak tüm dikkatleri çekti. Ethereum ile birlikte birçok altcoinin daha rekor seviyelere ulaştığı görülüyor. Öte yandan Bitcoin’in (BTC) de aynı süreçte 59 bin doların üstünü yeniden test etmesi, piyasalarda beklentileri artırdı. Ünlü analist Kaleo, artan bu beklentilerde 3 altcoini yükseliş tahmini ile işaret etti. Kaleo’ya göre bu 3 altcoinden biri %600’den fazla yükseliş elde edecek.

  Kaleo TRON’dan (TRX) Çok Umutlu

  Başarılı analist Kaleo, ilk olarak ölçeklenebilir Blockchain ağı TRON’a (TRX) dikkat çekti. Analiste göre TRX muazzam bir yükseliş hazırlığında bulunuyor. Kaleo, TRX’in 0,00000029 dolarda reddedildiğini ve bu sebeple TRX/BTC paritesindeki kopmanın devam etmeye hazır olduğunu iddia etti. Ünlü analist Kaleo, konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  TRX/BTC paritesi Nisan ayının en yüksek seviyesinde reddedildi. İddia ediyorum çok keskin bir toparlanma ve üst çapraz dirence doğru bir geri dönüş izliyoruz.”

  Ünlü analist, 271 bin takipçisine TRX’in USD grafiğinde dibe vurmuş gibi göründüğünü ekledi ve 0,146 dolarlık destek test edildiğinde onu yeniden portföyüne eklediğini duyurdu. Kaleo bu hamlesini “Yeniden testte TRX’ çok şey ekledim. Cesaret yoksa zafer de yok.” Analiste göre TRX 1 dolar seviyesine kadar yükselecek ve bu 7x bir yükseliş anlamına geliyor.

  Analistin Radarındaki Diğer Altcoinler: DOGE ve OMG

  Ünlü analist TRX’in ardından Dogecoin (DOGE) ve OMG Network’ü (OMG) işaret etti. Kaleo, devam eden DOGE heyecanına dayanarak, onun 1 dolar seviyesini geçeceğinden emin olduğunu ifade etti. DOGE tahmininin ardından Kaleo, OMG’nin 2018’de belirlediği ATH seviyesi olan 28,35 doları tekrar test etme potansiyeline sahip olduğunu iddia etti. Kaleo yatırımcılarına şu an birkaç günlük yol haritası verdiğini iddia etmediğini ancak birkaç gün önce, şimdiye kadar olanların tam yol haritasını verdiğini dile getirdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle