Kripto Para

Analist Kaleo’dan ADA, BTC ve DOGE tahminleri

  Kripto para piyasalarının en ünlü analistlerinden ve balinalarından biri olan Kaleo, 3 güçlü altcoine ilişkin fikirlerini ve tahminlerini paylaştı. Kaleo, Cardano’nun (ADA) yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor. Öte yandan Bitcoin (BTC) ve Dogecoin (DOGE) ile ilgili tahminlerini de paylaşan Kaleo, yatırımcıları heyecanlandırdı.

  Kripto para piyasası ortaya çıktığından bu yana piyasanın en popüler kripto parası Bitcoin (BTC) oldu. Ancak 2021 yılında Dogecoin (DOGE) elde ettiği inanması güç yükselişler ile popülarite konusunda bir dönem Bitcoin’i bile geride bıraktı. Google Trends arama verilerinde DOGE aramaları, geçtiğimi haftalarda Bitcoin aramalarını geçti. Öte yandan son günlerde, özellikle Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson’un iddialı açıklamalarıyla da ADA en popüler altcoinlerden biri haline geldi. Ünlü analist ve balina olan Kaleo, bu 3 kripto para için heyecan uyandıran tahminlerini paylaştı.

  Kaleo’ya Göre ADA/BTC ve ADA/USD Paritelerinde Rekorlar Yakın

  Twitter’da 316 binden fazla takipçisine tahminlerini ve fikirlerini açıklayan Kaleo’ya göre yakın zamanda ADA tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabilir. Ayrıca ünlü analist, ADA/BTC paritesinin 2018’e dayanan uzun vadeli düşüş trendini tersine çevirmesinin çok yakın olduğunu da düşünüyor. Konuya ilişkin olarak Kaleo’nun yer verdiği ifadeler şöyle:

  ADA/BTC düşüşten, son zirvelerine geri dönüş hareketini neredeyse tamamladı. Yakın zamanda yeni zirveler beklenmeli. BTC paritesi patlak verdikten sonra bunu 2+ dolar bandına geri dönüş ve tüm zamanların en yüksek fiyat seviyeleri takip etmeli.”

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Kaleo BTC ve DOGE’dan da Yükseliş Bekliyor

  Ünlü analist Kaleo, ADA’nın BTC karşısında güçleneceğini düşünüyor. Ancak öte yandan analiste göre BTC de yükselişe hazırlanıyor. Konuya ilişkin olarak Kaleo’nun ifadeleri şöyle:

  “Hiçbir şey büyük resmi değiştirmedi. (BTC’yi) 100 bin doların üzerinde göreceğimize hala eminim. 2019 yılının başlarındaki bu grafiğin doğruluğu beni hala şaşırtıyor. Her güzel şey öyle ya da böyle sona ermeli ama yine de bu şeyin deposunda hala biraz gaz kaldığını düşünüyorum.”

  Kaleo ADA ve BTC tahminlerinin yanı sıra, DOGE’un da yükselişe devam edeceğini düşündüğünü ifade etti. Kaleo’ya göre Dogecoin’in 1 dolar seviyesini aşması kimseyi şaşırtmamalı.

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle