Shiden Network (SDN) Coin Nedir? SDN Token Nasıl Alınır?

  SDN Coin düşüş trendini sonlandırma çabaları ile yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Shiden Network hakkında yatırım öncesi detaylı bilgi arayan okurlarımız için yazımızda Shiden Network nedir, avantajları ve dezavantajları nelerdir, SDN Coin nereden ve nasıl alınır sorularının yanıtlarına yer verdik.

  Shiden Network (SDN) Coin Nedir?

  Shiden Network, Kusama ağında çalışan merkezi olmayan uygulamalar (DAAP’ler) için geliştirilmiş akıllı sözleşme platformudur. SND Coin, ağın bakımı ve işletiminde kilit rol oynayan kripto para birimidir. SDN Coin kullanıcılarına Parachain müzayedelerinin Kusama ağında yayınlanması için oy verme hakkı tanımlayan yönetişim token’idir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Shiden Network projesinin amacı, bir ağın ölçeklenebilirliğini ve işlem hızlarını iyileştirmek amacıyla geliştirildi. Kusama ağı tarafından desteklenmeyen akıllı sözleşme katmanı ihtiyacını gideren proje, Kusama’da parachain olarak işlev görmektedir. 

  Geliştirildiği ilk günden bu yana Ethereum Sanal Makinesi, web montajı ve Layer 2 çözümlerini destekleyen Shiden Network teknik detaylarına https://doc.astar.network adresi üzerinden paylaşılan SDN Coin Whitepaper’ını inceleyebilirsiniz.

  Shiden Network (SDN) Coin Yorum

  Birden fazla blockchain arasında köprü kurma misyonunu yüklenen Shiden Network, Kusama ağının akıllı sözleşmelerdeki eksik yanını tamamlamaktadır. 

  DeFi, NFT ve çok daha fazla blockchain yeniliklerini destekleyen platform, uzmanlarca yakından takip edilmektedir. Katman-2 ölçeklendirme çözümlerini desteklemek için tasarlanan projenin yerel token’i olan SDN Coin de her geçen gün daha fazla yatırımcının radarına takılmaktadır.

  Shiden Network (SDN) Coin Geleceği

  Shiden Network, geliştiriciler tarafından blok zincirinde dağıtılan DAAP’lerden yararlanılabilecek Plazma ve İyimser Sanal Makine gelişmelerini de destekleyen farklı Katman-2 ölçekleme çözümlerini desteklemesi için geliştirildi. Parachain müzayedelerinde Kusama’ya bağlanan projeler için SDN kullanılması öngörülmektedir. 

  Çoklu zincir, geliştiriciler için temel gelir ve çoklu sanal makine gibi benzersiz özelliklere sahip olan projenin geleceği, uzmanlara göre Kusama ağının geleceği ile orantılı olarak değişebilir. Kusama ağına katılacak geliştiriciler için Shiden Network önemli artıları ile öne çıkarken uzmanlar, SDN Coin’in de geliştiriciler dışında kripto para yatırımcıları tarafından daha fazla ilgi ile karşılaşma potansiyeline sahiptir.

  Shiden Network (SDN) Token Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Gate.io, KuCoin, AEX, Kraken ve ZT gibi SDN Token listelenen kripto para borsalarında hesap oluşturun.
  • 2. Adım: Hesabın aktifleştirilmesi için istenen güvenlik aşamalarını tamamlayın.
  • 3. Adım: Hesabınıza para gönderin ve SDN Token desteklenen kripto para birimini satın alın.
  • 4. Adım: SDN Coin alış emri girin.
  • 5. Adım: Gerçekleşen emir sonrası satın aldığınız Token’i borsada ya da saldırı riskine karşı korumak için soğuk cüzdan çözümlerinde saklayabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  Shiden Network (SDN) Token avantajları şunlardır:

  • Ethereum, Cosmo ve Secret Network gibi farklı blockchain’ler arasında köprü kurmaktadır.
  • Geliştiriciler, SDN Coin ile DAPP geliştirerek SDN Coin kazanabilirler.
  • Kusama ağının akıllı sözleşmeler eksikliği kapatması, ağı kullanan geliştiriciler için Shiba Network tercihini ön plana çıkarmaktadır.

  Dezavantajları Neler?

  Shiden Network (SDN) Token dezavantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Fiyatların ciddi bir düzeltme sürecine girmesi, yeni yatırımcıların düşüşün devam etmesi beklentisi ile satın alma kararlarını ertelemelerine yol açabilir.
  • Saldırı ve çalınma riskine karşı borsada tutmak yerine donanım cüzdan gibi soğuk cüzdan çözümlerine başvurulması gerekebilir.

  Sonuç

  Shiden Network (SDN) Coin merkezi olmayan uygulamalar için çok zincirli katman olarak Kusama ağında geliştirilmiştir. Projenin Kusama ağı eksiğini kapatmanın yanında çok yönlü kullanım şekli, geliştiriciler için projeyi ön plana çıkarmaktadır. Uzmanlara göre SDN Coin pek çok artı ile öne çıkan projenin desteği ile ilerleyen günlerde fiyatını yükseltme potansiyeli taşımaktadır. Mevcut fiyatlar satın alım için her ne kadar uygun olsa da analistler, yatırımcıların kendi analizlerine göre pozisyon almalarını önermektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle