Kriptopara

3 Uzmandan Aergo (AERGO) Coin Geleceği, 3 Tahmin

  2022 yılında artarak devam piyasa belirsizliklerine rağmen Aergo (AERGO) projesinin yakaladığı ivme dikkat çekicidir. Projenin yol haritasında yer verdiği hedefleri de yakalaması projeyi güçlendiren önemli bir unsur olmuştur. Gelecek vaat eden proje yapısı ile dikkat çekmektedir. Uzmanların da bir süredir radarında yer alan Aergo (AERGO) hakkında gelecek hedeflerini merak edenler için bu yazımızda Aergo projesini ele aldık. 

  Aergo (AERGO) Coin Geleceği

  Herkes için blok zincir ve blok zinciri için dünya hedefiyle yola çıkan Aergo (AERGO), 2022 yılı vizyonu ve yol haritası içinde birçok önemli detaya yer verilmiştir. Gelecek yıllarda da önemli çözümler sunarak sektörde birçok sorunu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. AERGO ilk olarak işletmeler için özel bir blok zinciri ile başlayan bir işletme blok zinciri olarak tanımlanmıştır. Projenin 2022, 2023, 2024 ve gelecek uzun vadeli hedeflerine dair yol haritasında yer verilen beklentiler ise şunlardır:

  • 2022’de AERGO projesi kapsamında mevcut işletmelere odaklanan ve işletmeler için blok zincir hedefinden, dünya için blok zincir hedefine genişlemeyi planlamaktadır. 
  • PlusFi gibi DeFi servisleri ve CCCV gibi AERGO tabanlı NFT servislerine bağlanacak AERGO Swap projesinin 2022 yılında bağlanması hedeflenmiştir. 
  • AERGO, Metaverse’i SDK ve hizmetler ile uygulamak için teknik bileşenler sağlamayı da 2022’de başlayacak ve sonraki dönemde de sürdürecektir. 
  • Gelecek 5, 10 yıllar içinde hedeflediği büyümeyi yakalaması beklenmektedir.  

  Aergo (AERGO) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Genel görünümde büyük dirençleri henüz yeni kırdığı görülen Aergo (AERGO), yeniden test için bekleme alanı oluşturmaktadır. Piyasa şartlarının izin verdiği ölçüde AERGO’nun hızlı bir sıçrama yapacağı beklentisi uzman tahminlerinde öne çıkmaktadır. 1 dolar hedefine ulaşıp ulaşamayacağı konusu ise mevcut formasyonda henüz net ipuçlarını vermemektedir. Grafiğinde gösterdiği inişli çıkışlı hareket, piyasalardaki ciddi belirsizlik ve risk eğiliminden kaynaklanmaktadır. Piyasa liderlerindeki çöküşten de ciddi şekilde olumsuz etkilenmektedir. 

  AERGO Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Aergo, merkezi olmayan uygulamalar için açık kaynaklı bir hibrit blok zinciri akıllı sözleşme platformudur. Kendisini hem izinli hem de izinsiz blok zincir mimarilerinden oluşturan hibrit dağıtımlar için optimize eden, açık kaynaklı bir kurumsal blok zinciri platformu olarak da tanımlanmaktadır. AERGO ise platformun kripto para birimidir. 

  Çalışma sistemine bakıldığında iş verimliliğinin artırılabilir ve hem kamu hem de özel projeler için yeni fırsatlar yaratabilme özelliği görülecektir. Geliştiricilere kolay veri işleme ve tanıdık akıllı sözleşme programlaması sağlayan SQL desteği içermektedir. Projenin teknik altyapısı birçok çözüm oluşturmaktadır.  

  Aergo Kullanım Alanları Nelerdir?

  Aergo (AERGO) temelde kurumsal kullanım durumları için tasarlanmıştır. İşletmelere ve geliştiricilere Aergo Zinciri temelinde DApp’leri barındırmaları için altyapı sağlamaktadır. Lua ve SQ!yu destekleyen akıllı bir sözleşme motoru için de kullanım durumları mevcuttur. Blok üreticilerinin oylanması ve yönetimde de Aergo (AERGO) kullanılacaktır. Ayrıca diğer birçok hizmet için de ödeme yapmak ve işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilir.  

  Aergo (AERGO) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 AERGO fiyatı %aergo+try% TL. Döviz cinsinden ise %aergo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Aergo Coin 24 saatte %aergo+yuzde%.

  Aergo Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  ‘’Dünya için bir blok zinciri’’ olarak kendini tanımlayan Aergo (AERGO), daha akıcı bir deneyim yaratmak için platform bileşenlerini geliştirecek ve bağlantılı uygulamalarda işlevselliği geliştirecektir. Ekosistemi genişletme planı, 2022 yılının ilk yarısında AERGO metaverse teknik incelemesi şekilden yayınlanacaktır. Bu yönden 2022 yılı Aergo (AERGO) projesi için birçok yeniliğin ortaya çıkacağı ve beklentilerin de yüksek olduğu bir yıl olarak değerlendirilmektedir.  

  Aergo (AERGO) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  AERGO teknik açıdan güvenli bir proje olduğu gibi geliştiricileri ve topluluk odaklı yapısı da benzer bir güveni sağlar. Ağın genel yapısına baktığımızda güvenli, genel ve özel blok zinciri bulut mimarisi kullanılan açık kaynaklı bir ağdır. İşletmeler, üçüncü taraflar için ekosistemler açarak diğer projelerle bağlantı kurulabilir ve etkileşim de sağlanabilmektedir. Ayrıca dünya çapında SEQUIA, GBIC, NGC, Dfund, iCapital başta olmak üzere birçok farklı yatırımcı tarafından da desteklenmektedir.  

  Aergo (AERGO) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  AERGO projesinin rakiplerinden ayrılmasını sağlayan birçok temel özellik projeyi öne çıkarmaktadır. Bu özelliklerin her biri teknik açıdan projenin benzersiz bir yapı kazanmasını da sağlamaktadır. Aergo (AERGO) projesinin öne çıkmasını sağlayan başlıca özelliklerden bazıları kısaca şunlardır:

  • Geliştirici dostu teknolojisi LUA (SQL) ile akıllı sözleşmelerin kolayca kodlanmasını destekleyerek ihtiyaçlara uygun blok zinciri dostu teknolojiler kullanır. 
  • DeFi, NFT’ler, oyun ve diğer varlıklar için güvenilir bir alternatif olan güvenli ve merkezi olmayan blok zinciri teknolojisi içinde ölçeklenebilir mimari özelliklerine sahiptir. 
  • DPoS konsensüsüne sahip AERGO, işlem başına min 0,001 dolar maliyetle 10 binden fazla işlem sağlar. 
  • Açık, geliştirilebilir ve güvenli bir ağ yapısına sahiptir. 

  Aergo (AERGO) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Aergo (AERGO) avantajlarından bazıları kısaca şunlardır:

  • En kolay DApp geliştirmeyi sunar. 
  • Hibrit blok zincir özelliğine sahiptir. 
  • Gerçek kurumsal sınıfa sahiptir. 
  • Verimli ve hızlıdır. 
  • Çevre dostudur. 

  Aergo (AERGO) dezavantajları:

  • Volatiliteye sahiptir ve piyasa belirsizliklerden etkilenir. 
  • Rakip projelerin gerisinde kalabilir.  

  Aergo (AERGO) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Aergo (AERGO) güvenilir birçok borsada listelenmektedir. Bu borsalar tercih edilerek al – sat işlemlerinin dakikalar içinde gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Piyasa değeri ve işlem hacmiyle en büyük borsalardan yatırımcıların işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Aergo (AERGO) listeleyen başlıca borsalar ise şunlardır:

  • Binance 
  • Bithumb
  • Coinbase Exchange
  • Gate.io 
  • KuCoin  

  Aergo (AERGO) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Kripto para uzmanlarının bir süredir radarına yerini alan Aergo (AERGO), güncel fiyat tahminleri ile dikkat çekmiştir. Analistlerin çelişkili tahminleri ise karmaşık seyrin bir süre daha devam edeceğine işaret ediyor. Bu nedenle yatırımcısının temkinli olması gerektiği belirtilmiştir. Alanında uzman 3 kuruluştan gelen Aergo (AERGO) fiyat tahminleri ve hedefleri ise kısaca şu şekildedir:

  • Tech News Leader analistlerine göre 1 yılda 0,25 dolar seviyesinde kazanç sağlaması beklenmektedir. 2022 – 2023 sonrasındaki dönemde ise 5 yıllık görünümde hedef 0,78 dolar olarak görülmüştür. 
  • Digital Coin Price uzmanları ise 2022 yılı için ortalama 0,26 dolar hedefine sahiptir. 2023, 2024 yıllarında ise hedef 0,44 – 0,62 dolar ortalama beklentiye sahiptir. Takip eden 5 yıl sonunda ise fiyatının 0,96 dolara gelebileceği aktarılmıştır. 
  • Price Prediction uzmanları ise 0,16 dolar hedefi ile 2022 yılı ortalamasını bekliyor. 3 yıl sonunda 0,50 dolar, gelecek 5 yılda ise 1,06 dolar hedefi dikkat çekicidir.  

  Sonuç 

  Uzmanların uzun vadede umutlu baktıkları Aergo (AERGO) projesi birçok çözüm önerisiyle de dikkat çekmektedir. Yatırımcıların da uzun süredir takip listesinde yer alan Aergo (AERGO), hedeflerini yakalaması halinde çok daha güçlü bir konuma gelecektir. Mevcut piyasa koşullarında ise riskleri yüksek olarak görülmektedir. Bu nedenle yatırımcıların temkinli olması tavsiye edilmiştir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle