Kripto Para

Ödeme şirketi ile ortaklık tamam, BTC işlemleri kapıda!

  Ödeme teknolojileri alanında üst düzey bir şirket olan Allied Payment Network, NYDIG ile yaptığı yeni anlaşmasıyla Bitcoin (BTC) pazarına dahil oluyor. Müşterilerine çeşitli konularda teknik altyapı hizmeti veren şirket aracılığıyla, kurumsal şirketler artık müşterilerine Bitcoin sunabilecek.

  Kripto para sektörü daha geniş sınırlara ulaşmaya devam ettikçe bu alanda hizmet veren kuruluş ve işletmelerin sayısı da günden güne artış gösteriyor. Dünyanın hemen hemen her yerinde birçok şirket artık müşterilerden gelen talepler doğrultusunda kripto para sektöründe varlığını gösteriyor. Bu kez bu alanda ödeme teknolojileri alanında üst düzey kabul edilen Allied Payment Network şirketi de var olacak. Şirket, NYDIG ile yaptığı anlaşması ile Bitcoin (BTC) pazarına dahil oluyor.

  NYDIG (New York Digital Investment Group LLC), Bitcoin ticareti ve saklama konusunda dünyanın sayılı markalarından biri konumunda bulunuyor. Allied Payment Network ile NYDIG arasındaki anlaşmadan sonra Allied Payment Network şirketi, artık müşterilerine daha fazla alan ve kolaylık sağlayabilecek. Kurumsal yatırımcılar, bu anlaşma sonrasında müşterilerine Allied Payment Network aracılığıyla Bitcoin sunabilecekler.

  Allied Tarafından Yapılan Açıklama

  Allied Payment Network ile NYDIG arasında yapılan anlaşma sonrasında şirket tarafından bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi:

  NYDIG ile ortaklığımız Bitcoin alma, satma ve saklama konularını içeriyor. Ödeme hizmeti veren şirketler arasında bir ilk oluyoruz ve finansal kurumlara daha kolay kripto para ticareti için aracılık hizmeti vermeye başlıyoruz.”

  Kripto Paraların Geleceğine İlişkin İpuçları

  Kripto paraların ilerleyen yıllarda çok daha yaygın şekilde kullanılacakları tahmin ediliyor. Birçok noktadan kolayca kripto para alım-satımı yapılabileceği gibi, insanların artık bankalarda başka ülkelere para transfer etmek gibi işlemleri geride bırakacağına ilişkin büyüyen bir inanç var. Allied Payment Network’un atmış olduğu bu ortaklık adımı, dünyada artan kripto para ilgisine ilişkin önemli ipuçları veriyor.

  NYDIG ile Allied Payment Network arasında atılan ortaklık adımı ile Allied, NYDIG’in BTC varlıklarını kullanabilecek. Bitcoin ödemelerin daha da kolay ve yaygın hale gelmesi için atılan bu adım ile halk arasında da kripto paraların daha yaygın hale gelmesi bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle