Sashu Inu (SANSHU) Token Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

  Bu yazımızda, meme ve köpek akımı kripto para birimleri ile yakından ilgilenenlerin merak ettikleri SANSHU Token hakkında bilgileri sunacağız. SANSHU token nasıl alınır, nereden alınır, gelecek için fiyat tahmini ne, avantajları, dezavantajları neler, proje amacı nedir gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

  Sanshu Inu (SANSHU) Token Nedir?

  Sanshu Inu (SANSHU) Token, meme kripto para birimi grubunun en yeni üyelerinden biridir. SANSHU Token her bir işlem üzerinden ödül dağıtımı yapan ve bu yolla işlem ücretleri ile belirli oranı geri dağıtmayı benimseyen tokendır. Kripto para piyasasının en merkeziyetsiz token olduğu geliştiricilerinden aktarılan SANSHU, yatırımcılar için bir oy verme aracıdır. Üzerinden pasif gelir sunan SANSHU, ETH ağında işlem gören bir ERC20 token’ıdır.

  SANSU Whitepaper

  Sanshu Inu (SANSHU) Token projesinin amacı meme kripto paralar grubuna merkeziyetsizlik açısından önde olan ve sadece toplum kararları ile var olan kripto parayı kazandırmaktır. Projenin diğer bir amacı ise görevler üzerinden değil sadece topluluğa katılım ve işlemler üzerinden yeni token ödüllerini sunmaktır. Hız ve düşük masrafa odaklanan proje, stakinge de Etherscan üzerinden imkan sunar. Proje hakkında diğer bilgilere sanshuinufinance.com adlı resmi web adresinden ulaşabilirsiniz.

  SANSHU Token Yorum

  SANSHU Token hakkında yorum yapan yatırımcılar, tokenın deflasyonist olduğunu belirtiyorlar. Geri dağıtım ve her işlem üzerinden işlem ücretinin %1’ini yakma modeli ile fiyat oynaklığını bir nebze daha az ön plana alan bir token yaratıldığını açıklıyorlar. Yatırımcılar meme tokenlar arasında kısa süre önce dahil olan varlığı deneyimlemeye devam ettiklerini aktarıyorlar.

  Sanshu Inu Geleceği

  SANSHU Token geleceği hakkında yorum getiren analistler, tokenın 2021’de değerlenebileceğini belirttiler. Anonim analistlere göre SANSHU Token, 2021 senesi Ekim ayında 0.00000000060 dolar ile 0.00000000075 dolar badı arasında fiyatlanabilir. 

  Sanshu Inu (SANSHU) Token Nereden Alınır?

  SANSHU Token alınan yerler; LBank, UniSwap, Bilaxy, Hotbit , BKEX gibi kripto para borsası platformlarıdır. İnternet üzerinden rahatlıkla erişim sağlanan bu borsa platformlarında, hesaba sahip olanlar SANSHU Token ile işlem yapabilirler.

  SANSHU Token Nasıl Alınır?

  SANSHU Token almak için atılacak adımlar şöyledir:

  • 1. Adım: SANSHU Token almak için LBank, UniSwap, Bilaxy, Hotbit , BKEX borsalarından herhangi birine erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Erişilen borsanın ana sayfasından hesap oluşturma işlem sekmesine girilip, gelen form ilgili bilgiler ile doldurularak onay verilmeli ve hesap açılışı tamamlanmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma işlem sekmesine giriş yapıldıktan sonra bir para yatırma yöntemi seçilip, para transferi yapılmalıdır.
  • 4. Adım: Borsadan SANSHU Token paritesinin bulunduğu satın alma işlem sayfasına erişilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma bölümünde güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden SANSHU Token alım meri verilir.
  • 6. Adım: Alınan tokenlar hesaba bağlı çevrimiçi cüzdanda veya daha güvenli çevrimdışı saklama sunana donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların doğru atılması ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  SANSHU Token avantajları:

  • Pasif Gelir: SANSHU Token sahipleri cüzdanlarında SANSHU token kilitleyerek, belirli vade sonunda yeni tokenlar kazanırlar.
  • İşlem Başına Ödül: SANSHU Token ile işlem yapan ve işlem ücreti veren her kişi, işlem ücretinin %1’inin geri ödeme olarak cüzdanına alır ve ödül kazanır.

  Dezavantajları Ne?

  SANSHU Token dezavantajları:

  • Meme Token Rekabeti: SANSHU Token meme kripto paralar arasındaki yeni projelerden biridir. Bu yüzden fiyat çıtası Dogecoin ve Babydoge gibi kripto paralara göre düşüktür. Rekabet açısından ise daha fazla deneyime ihtiyacı vardır.
  • Saldırı Riski: SANSHU Token, kripto para borsalarındaki sanal cüzdanda saklanırken saldırı riskleri altında kalabilir. Ancak çevrimdışı saklama sunana donum cüzdanda yer alırsa bu risk önlenir.

  Sonuç

  SANSHU Token yönetimi tamamen yatırımcıların elinde olan ve her işlem başına geri dağıtım ile fayda sunan kripto paradır. Meme tokenın 2021 senesi Ekim ayında fiyat çıtasını yükseltebileceği analistlerce tahmin ediliyor.

  Köpek akımı kripto paralardan olan SANSHU, henüz sadece bir kaç merkezsiz borsada alınıp satılabiliyor. Köpek akımı coinlerde oluşacak bir trend ile bu token’ında da yükselebileceği düşünülüyor. Aşırı yüksek arzı ile dikkat çeken bu token’e yatırım yaparken yatırımcıların son derece dikkatli olmasında yara var.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle