Kriptopara

AUDIO Coin Geleceği 2022, 3 Uzmanın Audius Fiyat Tahmini

  Solana blok zincirin popülerleşmesinin ardından ekosistemin önemli bir parası olan AUDIO, gösterdiği piyasa hareketiyle de ilgi odağı olmuştur. Audius projesinin detaylarını ve geleceğine dair uzmanların beklentilerini merak edenler için tüm detayları sizler için bir araya getirdik!

  Audius (AUDIO) Coin Geleceği

  POA network ağında kurulmuş, fakat daha sonraları Solana blockchain üzerine çalışmaya başlamış bir ağ olan Audios, merkeziyetsiz uygulamaların gelecekte daha sık karşımıza çıkacağının beklenmesi ile iyi bir görünüm çizmektedir. Merkeziyetsiz bir müzik yayın protokolü olarak alanında yenilikçi sayılabilen AUDIO, piyasalarda bu vizyonu ve güçlü yapısıyla umut vaat etmektedir. Audius geleceğine dair uzmanların genel kanısı ise şu yöndedir:

  • CoinMarketCap platformunda sıralamasını her geçen gün iyileştirmektedir. 100 USD hedefi olası görülmesede, Swap Space verilerine göre görünümü 2025 döneminde pozitif değerlendirilmektedir. 
  • Müzik ağırlıklı olarak sanatçı, dinleyici ve node operatörlerinin çıkarlarını adil bir şekilde korumayı hedeflemesi, sanatçıların bu platformu tercih edebileceği görüşünü ortaya çıkarmıştır.  

  AUDIO Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Pump yapması muhtemel görülen AUDIO için grafik analizlerinde çelişkili bir izlenim yaratılmıştır. Beklenen yükselişini toparlanma döneminde gerçekleştirmesi beklenen AUDIO, BTC’nin engel olmasıyla bu hareketin geciktiği aktarılıyor. Geçmiş dönemde yaşadığı bu baskılı hareket sonrasında yeniden yükselen kanal eğiliminin görülmesi muhtemeldir. Ancak risklerin ve belirsizliklerin devam ettiği 2022 yılı için AUDIO riskli yapısını korumaktadır. 

  Audius (AUDIO) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  AUDIO, Audius platformunun yerel jetonudur. Kullanıcıların Premium özelliklere erişim sağlamak, etkinliklere katılmak, tüm katılımcıları ve platformu güçlendirmek için yönetimde kullanılan sanal bir para birimdir. 

  AUDIO’nun çalışma sistemine bakıldığında ise platformu desteklemek için çok işlevsel özellikte çalışma prensibine sahip olduğu görülmektedir. Adil bir sanat ekosistemi kurulmasına katkı sağlamak için kullanılan AUDIO Token üç temel başlık altında çalışma prensiplerini belirlemiştir. Ağ güvenliği, yöne özelliklere erişim ve yönetişim faaliyetleri için kullanılmaktadır. 

  Audius (AUDIO) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  En güncel verilere göre 1 AUDIO fiyatı %audius+try% TL. Döviz cinsinden ise %audius+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Audius 24 saatte %audius+yuzde%.

  Toplam arzı 1 milyar olan AUDIO, hızlı büyümesi, piyasa değeri ve işlem hacmi ile kısa sürede iyi bir sıralama elde etmeyi başarmıştır. Fiyat analizlerinde AUDIO Token, Mart 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.99 USD sonrasında bir geri çekilme yaşamıştır. Ancak son dönem fiyat hareketine bakılarak yeniden olumlu yönde bir seyir takip etme potansiyeli yatırımcıları heyecanlandırmaktadır. İnişli çıkışlı bir fiyat performansının görülmesi ise yatırımcılar üzerinde baskı yaratmaktadır. Riskleri ise 2022 yılının ilk aylarından itibaren devam eden belirsizlikler nedeniyle görülmektedir. 

  Audius (AUDIO) Coin Ne Olur?

  Usta analistlerin AUDIO Coin hakkında beklentileri projenin başarıya ulaşacağına inanmaları sayesinde pozitif seyretmektedir. Çoğu anonim yatırımcı tarafından alım sonrasında uzun süre beklenmesi gerektiği aktarılmıştı. Öne çıkan yorumlar uzun vadede tutulabileceği görüşünü hakim kılmaktadır. 

  Geleneksel müzik finansmanının sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen projenin gelecekte daha çok sanatçı ve dinleyiciler tarafından tercih edileceğinin beklenmesi ise AUDIO ne olur sorusuna verilen yanıtların olumlu olmasını sağlayan temel unsur olarak değerlendirilmektedir. 

  Audius (AUDIO) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  2018 yılında iki önemli girişimci ve geliştirici tarafından California merkezli olarak kurulan Audios, Roneil Rumburg ve Forrest Browning ile iyi bir başarı elde etmiştir. Kuruluşunun ardından hızla artan talep sonrasında Solana ağına geçen proje bu sayede güvenli bir hale gelmiştir. Solana ağının seçilmesinin nedenlerini hem işlemlerin daha ucuz olmasına hem de hızlı çalışması ve ağın güvenliğine bağlamaktadır. 

  Solana şu an için en güçlü ve güvenilir blok zincir ağı olarak değerlendirilmektedir. Bu da projeye olan güveni artırmaktadır. Öte yandan daha adil ve şeffaf bir dağıtılmış defter aracılığıyla doğrudan sanatçılar ile dinleyicilerin buluşmasını sağlaması da önemlidir. Gelecek vizyonunun ilgi görmesi, piyasalarda güven yaratmaktadır. Ayrıca uzun vade için fiyatının iyi bir alım fırsatı yarattığı da dikkat çekmektedir. 

  Audius (AUDIO) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Auidius ekosistemi içinde sanatçılar, hayranlar, içerik ve keşif düğümleri olarak dört ana katılımcı yer almaktadır. Projeyi öne çıkaran başlıca özelliğin temelinde de bu unsur yatmaktadır. Sanatçıların dağıtık deftere içeriklerini herhangi bir ücret ödemeden yüklemeleri sağlanmaktadır. Spotify ve Google Play Music gibi geleneksel araçlara kıyasla benzer kalite ölçüsünde bu eserlerin yayınlanması sağlanmaktadır. Platformun benzersiz olmasını sağlayan başlıca özellikler ise şunlardır:

  • Ücretsiz olarak parçalar dinlenebilir, AUDIO stake edilebilir ve doğrulanmış NFT’lerin platform üzerinde sergilenmesini sağlayabilmektedir. 
  • İçerik düğümleri, IPFS’nin yerel platform uzantısı olan AudSP ile içeriğin korunmasını sağlar. 
  • Keşif düğümleri kullanıcılar tarafından sorgulanarak meta verileri indeksler.  

  Audius (AUDIO) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  AUDIO, platformun öne çıkan birçok özelliği için kullanılabilen önemli ve işlevsel bir dijital varlıktır. Ancak belirli bazı riskler bu alana yatırım yapmak isteyen yatırımcıları tedirgin etektedir. Projenin gelecek hedefleri ve uzman görüşleri tek bir düzlemde değerlendirildiğinde ise AUDIO Coin avantajları ve dezavantajları kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Müzik sektöründeki verimsizlikleri ortadan giderme amacı platformun kısa sürede büyümesini sağlamıştır. 
  • Müzik haklarının mülkiyetinin daha şeffaf hale gelmesini ve sanatçılar ile dinleyiciler arasında aracıları ortadan kaldırması müzik endüstrisi için ciddi bir avantajdır. 
  • Piyasa verileri iyi bir sıralama elde etmesini sağlasa da belirsizlik havası bir süre daha fiyatında risk teşkil edebilir. 

  Audius (AUDIO) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Audius güçlü proje vizyonu ile dünyanın önde gelen birçok büyük kripto varlık borsası tarafından desteklemiştir. Projenin büyümesi ve gelişmesine de katkı sağlayan bu popüler kripto para borsalarında AUDIO işlem çiftleri ile alınabilmektedir. AUDIO listelenen başlıca borsalar şunlardır:

  • Binance
  • Gate.İo
  • KuCoin
  • Huobi Global 
  • Uniswap (V2)
  • BitStampve
  • FTX

  Audius (AUDIO) Coin Fiyat Tahminleri

  AUDIO Coin hakkında uzmanların uzun vadeli hedefleri oldukça pozitif seyretmektedir. Projenin güçlenerek her geçen gün büyümesini sürdürmesi sayesinde piyasalarda uzun dönem pozisyonunda artı yönlü eğilim göstermesi sonucu 3 uzman görüşlerini revize etmiştir. 

  Uzmanların yatırım tavsiyesi olarak değil, AUDIO hakkında genel görüşlerini bildirdiği ortalama fiyat tahminleri ise şu şekildedir:

  • Wallet Investor: 2022 yılı sonrası için 1 yıllık hedef fiyatı 1.90 dolar seviyesi olarak açıklanmıştır. 5 yıllık gelecek projeksiyonunda ise kazanç beklentisi +417% civarında belirlenmiştir. 
  • Price Prediction: Analistlerin 2022 yılında ortalama AUDIO fiyat beklentisi 1,02 – 1,19 dolar bandında belirlenmiştir. Orta vadeli fiyat hedefinde ise 2026 yılı 5 dolar hedefiyle dikkat çeker. 
  • Digital Coin Price: Birçok uzman ile benzer fiyat hedefini duyuran analistler, 2022 yılında AUDIO Coin beklentisini maksimum 1,40 dolar olarak açıklamıştır. Ancak uzun vadede fiyatının hızlı bir yükseliş göstermeyeceği beklemektedir.  

  Sonuç 

  Yazımızda, uzmanların AUDIO Coin geleceği ile ilgili uzman yorumlarına ve fiyat tahminlerine yer verdik. Uzmanların fiyat tahminleri ve AUDIO projesinin temelleri hakkında görüşleri gelecek vaat etmektedir. Bu sayede yeni yatırımcıların da ilgisini çekmektedir. Müzik endüstrisini merkeziyetsiz bir platform ile daha adil ve şeffaf hale getirme hedefi projeyi son derece güçlendirmiştir. Proje hedefleri gelecek dönem için umut vaat etse de yatırımcıları piyasa belirsizlikleri nedeniyle kötü sürprizler beklediği ifade edilmiştir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle