Kriptopara

Selfkey (KEY) Coin Geleceği 2021, 2022 - KEY Yükselir mi?

  Son dönemde dikkat çeken altcoin projeleri arasında yer alan Selfkey (KEY) coinin, 2021 ve 2022 yıllarında nasıl performans göstereceği merak edilmektedir. Bu yazımızda tecrübeli analistlerden KEY coin yükselir mi ve fiyatı ne olur gibi soruların yanıtlarını alabilirsiniz. 

  Selfkey (KEY) Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

  Kripto para uzmanları KEY coin geleceğinden olumlu bahsetmektedir. Halihazırda altyapılarını SelfKey teknolojisi üzerine inşa eden birçok şirket bulunmaktadır. Dolayısıyla KEY coin talebinde giderek artış beklenmektedir. Büyümelerini ve potansiyellerini açıklayan en önemli faktörlerden biri olan KEY coin geliştirici ekibi de oldukça başarılı isimlerden oluşmaktadır. 

  Tüm bu kriterleri baz alan kripto para uzmanları KEY coin geleceğinde daha yüksek fiyatlar ve değerlenmeler olmasını beklemektedir. KEY coin ekibi, her departmanda en uygun kişileri işe alma konusunda çok titiz hareket etmektedir. Dolayısıyla, çok iyi bir ekip sayesinde, programın halihazırda çalışmakta olan bir dizi işletmeyle de ölçeklenebilirliğini ve uyumluluğunu sağlayabilmeleri mümkün görülmektedir. 

  KEY Coin Yükselir mi?

  Tecrübeli kripto para analistleri KEY coin fiyatında yükseliş hareketlerinin devam edebileceğini söylemektedir. Başarılı bir ön satış gerçekleştiren KEY coin başlangıç aşamasında dikkat çeken bir büyüklükte fon toplamıştır. Geliştirici ekibin pozitif yöndeki hareketleri sebebiyle KEY coin yükselmeye devam edebilir. 

  Öte yandan işlerin ters gitmesi durumunda KEY coin için birkaç sorun gündeme gelebilir. En büyük sorun bu projenin niş odaklı olmasıdır. Blok zincirinde çalışmak isteyen her ölçeklenebilir işletmenin gereksinimlerini karşılayan başarılı programların geri kalanının aksine, KEY coin yalnızca kimlik doğrulama ile sınırlıdır. Yaklaşımlarını çeşitlendirmek KEY coin projesinin üstesinden gelmesi gereken bir sorundur. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 KEY fiyatı %selfkey+try% TL. Döviz cinsinden ise %selfkey+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Selfkey fiyatı 24 saatte %selfkey+yuzde%.

  KEY Coin Grafik Analizi

  KEY/USD paritesine bakıldığında son dönemde inişli çıkışlı bir performans görülmektedir. Deneyimli anonim analistlere göre KEY coin grafiğinde çanak kulp formasyonu tamamlanmak üzeredir. Osilatör ve hareketli ortalamalar gibi göstergelere bakıldığında da KEY coin yükseliş hareketini başlatması mümkün görülmektedir.

  Eğer KEY coin başlatacağı boğa rallisi ile ilk direnç noktasını kırarsa, yeni ATH seviyeleri belirleyebilir. Bu yüzden yatırımcılar mutlaka güncel trendleri ve haberleri yakından takip ederek KEY coin yatırımı yapmalıdır. 

  ICO Creed Analistlerinden SELFKEY Fiyat Tahmini 

  Altcoin yatırımcılarının takip ettiği ICO Creed ekibinin tahmine göre 2021 yılında Selfkey fiyatının minimum 0,018 dolar fiyat seviyesine ulaşabilir. KEY coin fiyatı yıl sonunda 0,018 dolarlık ortalama işlem fiyatı ile maksimum 0,019 dolar seviyesine kadar tırmanabilir. 

  Analistlerin yaptığı tahmini fiyat ve teknik analize göre, 2022 yılında KEY coin fiyatı minimum 0,025 dolar değerine ulaşacağı tahmin edilmektedir. KEY coin fiyatı, 0,026 dolarlık ortalama işlem fiyatı ile yıl içinde maksimum 0,031 dolar seviyelerinden işlem görebilir. 

  Price Prediction Analistlerinden KEY Coin Fiyat Tahmini

  KEY coinin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analiz yapan Price Prediction ekibine göre, 2021 yılında KEY coin fiyatının minimum 0.008 dolar olması muhtemeldir. KEY coin fiyatı, ortalama 0.009 dolar işlem fiyatı ile altcoin yatırımcıları tarafından tercih edilebilir. 

  Kripto para uzmanlarına göre KEY coin fiyatının 2022 içinde minimum 0.013 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. KEY coin fiyatı, 2022 boyunca ortalama 0.013 fiyatıyla işlem görebilir. Yatırımcıların güncel trendleri baz alarak KEY coin yatırımını tercih etmeleri gerekir. 

  Sonuç Olarak

  Görüldüğü üzere KEY coin hakkında uzmanların bildirmiş oldukları görüşlerde farklı fiyat seviyeleri görülebilir. Ancak kripto para topluluğunun takip ettiği analistlerin genelinde KEY coin için olumlu yorumlar yapılması dikkat çekmektedir. KEY coin yatırımında güncel destek ve direnç noktalarına göre hareket edilmesi önemlidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle