Kripto Para

UniLend token Binance kripto para borsasında listelenecek

  Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Binance yeni bir listeleme duyurusunda bulundu. Resmi siteden yapılana açıklamaya göre UniLend (UFT) token borsa kullanıcılarına sunulacak. 

  Altcoin yatırımcılarının son dönemde yakından takip ettiği kripto para birimlerinden olan UniLend (UFT) token, yükseliş performansını sürdürüyor. Pek çok kripto para borsasında alım satım işlemlerine açık olan UniLend (UFT), son olarak Binance kripto para borsasında da listelenmeye başladı. UniLend (UFT) fiyatındaki yükseliş yatırımcıların dikkatinden kaçmadı.

  Haftalık bazda yüzde 200 oranında değer kazanan UniLend (UFT) token, aylık grafikte yüzde 961 oranında yükseldi. Yatırımcısının yüzünü güldüren altcoinler arasında yer alan UniLend güncel verilere göre Türk Lirası cinsinden UFT fiyatı 1 UniLend %unlend+finance-try% TL. Amerikan Doları cinsinden güncel UFT fiyatı 1 UniLend %unlend+finance-usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son 24 saatte UFT fiyatı %unlend+finance-yuzde%.

  UniLend (UFT) Listeleme Duyurusu

  Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Binance, Türkiye saati itibarıyla 12:00’dan itibaren UniLend (UFT) tokenını listeleyeceğini duyurdu. Binance borsası kullanıcıları son dönemde yükseliş ivmesi yakalayan UniLend (UFT) ile alım satım işlemlerine başlayabilecek. Boğa rallisini sürdüren UniLend (UFT) kripto para birimi yeni bir ATH belirledi ve yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. 

  Piyasa değeri bakımından en değerli kripto para birimleri arasında ilk 100 içine giren UniLend (UFT) her geçen gün yükselişini sürdürüyor. UFT’nin günlük hacmi 35 milyon dolar olurken, piyasa değeri ise 95 milyon dolar seviyesine kadar tırmandı. UniLend (UFT), akıllı sözleşmeleri kullanarak spot işlemler ile Pazar yerlerini birleştiren bir DeFi protokolü olarak tanımlanıyor.

  UniLend (UFT) İnceleme

  Merkeziyetsiz platformlardan olan UniLend, DeFi ve trading işlemlerini aynı ortamda sunuyor. Bu sayede kripto paralarda likidite probleminin önüne geçen ve DeFi sektörünün benimsenmesini arttıran bir özelliği ile dikkat çekiyor

  UniLend ağında kullanılan yerel kripto para birimi UFT token olarak kullanılıyor. Kullanıcılar, UFT tokenları ile oylama yapabilir ve protokolün yönetimini kolaylaştırabiliyor. Ayrıca likidite sağlayanlar ve UniLend ekosistemini teşvik edenler UFT token ile ödüllendiriliyor. UFT tokenın 25 milyon arzı dolaşımdayken toplamda 100 milyonluk arzı olduğu biliniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle