JINDO INU (JIND) Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Köpek akımı kripto para birimleri Dogecoin’in başarısı ardından sıklıkla araştırılmaya başlandı. Şimdi ise bunlara bir yenisi eklendi. Bu yazımızda sizlere, yeni köpek akımı tokenlardan olan JIND Token hakkında bilgileri sunacağız. JIND Token nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, onun için yapılan yorumlar nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  JINDO INU (JIND) Token Nedir?

  JINDO INU (JIND) Token, akıllı sözleşmelere kaynak kod sağlamak için geliştirilmiş meme kripto para birimidir. Binance Smart Chain üzerinde çalışabilen JINDO INU Token, stake edilebilir bir BEB20 token’ıdır. JINDO INU (JIND) Token tamamen yatırımcı topluluğuna hitap eden ve daha çok bireysel yatırımcılar için avantajlar sunan bir projedir. Düşük işlem ücretleri ile öne çıkan, Dogecoin’e alternatif yeni meme tokendır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  INDO INU (JIND) Token projesinde amaç projenin yönetimini ve tanıtımını tamamen yatırımcı topluluğuna bırakmaktır. Bu proje kapsamında, JIND Token geliştirilmiş ve insanlara seslenilmiştir. JIND Token’ı sosyal ağlardan tanıtma, ona olan ilgiyi yükseltme görevi ise JIND Token almaya karar veren yatırımcılara verişmiştir. Projede amaç popülerliği veya fiyat artışlarını tamamen projeyle ilgilenen topluluğun tanıtımları ve tercihleri üzerinden elde etmektir. Bu yüzden,“sözü elinize alın ve JIND Token’ı tanıtın.“ sloganı kullanılmıştır. Proje hakkında diğer bilgileri https://jindotoken.com/#next adresindeki Whitepaper’dan edinebilirsiniz.

  JIND Token Yorum

  JIND Token hakkında yorumlar daha çok sosyal medya üzerinden yapılıyor. Bu yorumlar ise tamamen JIND Token’ı tanıtmak üzerine gerçekleştiriliyor. Yorumlarda, topluluğunu yeni oluşturmaya başlayan token’ın, Dogecoin’e yatırım yapmakta gecikenler için ideal bir seçenek olduğu vurgulanmıştır. Güvenli bir meme kripto para ile yatırım yapmak isteyenler için ise akıllı sözleşmelerden söz edilerek topluluk genişletilmeye çalışılmıştır.

  JINDO INU Geleceği

  Analistlere göre JIND Token’ın yakın geleceğinde değer kaybı gündeme gelebilir. 2021 yılı Haziran ayı ortasında JIND Token fiyatının 0.00000008 dolar düzeyine gerilemesini bekliyorlar. 2021 senesi Ağustos ayında ise JIND Token’ın yükseliş ivmesini yakalayabileceği tahmin ediliyor. Analistler, Ağustos sonunda fiyatın 0.000000020 dolar ile 0.00000025 dolar bandı arasında olabileceğini açıkladılar. 

  JINDO INU (JIND) Token Nasıl Alınır?

  JINDO INU (JIND) Token almak için yapılacaklar şunlardır:

  • 1. Adım: JIND Token, PancakeSwap ve CoinTiger kripto para borsası platformlarında işleme girer. Bu iki borsadan tercih edilene erişim sağlanmalıdır.
  • 2. Adım: Borsa hesap açılışı gerçekleştirilmesi gerekir.
  • 3. Adım: Hesap açılışı tamamlandıktan sonra hesaba belirli tutarda para yatırılır.
  • 4. Adım: Artık hesapta bakiye oluşması ardından borsadan JIND Token paritesinin bulunduğu işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: İşlem sayfasında görülen güncel fiyattan yada tanımlanacak daha avantajlı bir fiyattan JIND Token alım emri girilir.
  • 6.Adım: Emir onayı kısa sürede alınır ve sanal cüzdana yansıyan JIND Token miktarı burada saklanabilir. Çevrimdışı daha güvenli bir saklama için ise tokenlar donanım cüzdana alınabilir.

  Aşamaların doğru ve eksiksiz izlenmesi halinde alım işlemi başarıyla gerçekleştirilir. 

  Avantajları Neler?

  JINDO INU (JIND) Token avantajları:

  • Akıllı Sözleşme: JIND Token ile işlem gerçekleştirirken BSC akıllı sözleşmelerinden yararlanmak mümkündür. Bu kapsamda daha güvenli işlemler var edilir.
  • Düşük Masraf: JIND Token, kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edilebilir. Bu transferde ve takas işlemlerinde masraflar oldukça düşük düzeydedir.
  • Tam Kontrol: JIND Token projesinde tanıtım ve ilerleyen süreçte token’ın başarı çıtasını belirleme tamamen yatırımcılara bırakılmıştır. Yatırımda ve tanıtımda tam kontrol sunulmuştur.

  Dezavantajları Ne?

  JINDO INU (JIND) Token dezavantajları:

  • Az Borsa Seçeneği: JIND Token şuanda sadece 2 kripto borsasında işlem gördüğü için her hesap üzerinden ve işlem hacmi geniş borsalarda ona erişmek mümkün değildir. 
  • Saldırı Riski: JIND Token, çevrimiçi cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek saldırı riskleri ile karşı karşıyadır. Ancak donanım cüzdanlarda saklanıldığında risk ortadan kalkar.
  • Nitelik Azlığı: Bir meme token olan JIND Token, piyasaya çıkışında sadece kontrolün yatırımcıda olduğunu slogan olarak edinmiştir. Bunun haricinde düşük masraf ve sosyal ağda tanıtımı öne almıştır. Kapsamlı teknolojik yanları bulunmaz.

  Sonuç

  JIND token, Dogecoin’e alternatif olarak piyasaya sürülen bir meme kripto para birimidir. Ancak nitelikler açısından Dogecoin’e göre çok daha arka planda kalıyor. Analistler sosyal ağlarda iyi tanıtımının yapılması ve benimsenmesi halinde bu meme token’ın 2021’de değerlenebileceğini ifade ediyorlar. Elbette tüm köpek temalı meme paraları gibi, JIND’e, Elon Musk’ın twitlerine göre artıp azalabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle