Kriptopara

4 VRA Coin Fiyat Tahmini, Uzmanlardan Verasity Geleceği

  VRA Coin yakaladığı güçlü trend ile birlikte kripto para yatırımcılarının gözde altcoin’leri arasına girmeyi başardı. Olası yatırım kararları öncesi Verasity (VRA) Coin geleceğine yönelik yapılan uzman değerlendirmeleri ve fiyat tahminlerini merak eden okurlarımız için yazımızdan merak edilen tüm detaylara yer verdik.

  Uzmanlardan VRA Coin Geleceği

  Verasity (VRA) Coin video sektöründe yer alan problemleri çözmek amacıyla geliştirildi. Video reklamlardaki botları tespit etmek adına blockchain projesi olarak geliştirilen Verasity, reklam veren geliştiricilere sağladığı avantajlar ile büyük potansiyel taşımaktadır. 

  VERA Coin’in orta ve uzun vadede iyi bir yatırım aracı olduğunu düşünen ünlü analistler, bu beklentilerinin gelecek birkaç yıl içinde fiyatlara yansımasını beklemektedirler. Analistlere göre 2021 yılı yükseliş devam ederek gelecek yıl 0,134 dolar seviyelerinin görülmesi muhtemel olarak değerlendirilmektedir.

  4 VRA Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para sektörünün en çok takip edilen 4 analisti, VRA Coin değerlendirmelerinde fiyat beklentilerine yönelik önemli veriler paylaştılar. Analistlerin tamamı bu yıl başlayan yükselişin orta ve uzun vadede yüksek getiri potansiyeli taşıdığını ifade etmektedirler. Analistlere göre bu yıl 0,100 dolar üzeri fiyatlamalar beklenmektedir ve gelecek yıl bu fiyatlar 0,300 dolar üzerine kadar yükselecek potansiyele sahiptir.

  • Wallet Investor VRA Coin Tahmini

  Wallet Investor analistleri, VRA Coin’de paylaştıkları tahminlerde muazzam bir yükseliş beklentisine dikkat çektiler. Kısa vadede teknik göstergelerin güçlü AL konumunda bulunduğu token için güçlü yükseliş bekleyen analistler, 1 yıl içinde fiyat hedeflerini 0,111 dolar olarak aktardılar. Orta vadede fiyat yükselişinde ivmenin artmasını bekleyen analistler, 5 yıllık süreçte fiyatların 0,305 dolara kadar yükselmesini ön görmektedirler.

  • Crypto Politan VRA Coin Tahmini

  Crypto Politan analistleri VRA Coin için yükseliş beklentisi taşımaktadırlar. Analistler 2021 yılı sonu için altcoin’de 0,095 dolarlık fiyat beklentisi taşımaktadırlar. Analistler yükseliş ivmesinin devam ederek gelecek yıl da devam etmesini beklerken, 2022 yılında görülecek ilgi ile fiyatların 0,134 dolara ulaşabilecek potansiyel taşıdığını ifade etmektedirler.

  • Price Prediction VRA Coin Tahmini

  Price Prediction analistleri, VRA Coin için 2021 yılında nispeten temkinli yaklaşım sergilerken, gelecek seneye ilişkin daha olumlu beklentiler taşımaktadırlar. Bu yıl 0,067 dolarlık fiyat hedefi belirledikleri token’de 2022 yılı için 0,11 dolarlık fiyat öngörüsü paylaşmaktadırlar. Kısa vadede 1 dolar fiyat beklentisi taşımadıkları altcoin’de, her yıl nizami artış beklediklerini yıllara göre ilettikleri beklentiler ile ifade etmektedirler.

  • Gov Capital VRA Coin Tahmini

  Gov Capital analistleri, kısa ve uzun vadede VRA Coin’i potansiyelli bir para birimi olarak değerlendirmektedirler. Analistlere göre VRA Coin 1 yıllık süreçte 0,109 doları görebilir. 5 yıllık süreçte güçlü duruşun korunacağını düşünen analistler, 5 yıllık süreçte 0,495 dolara yükselmesini ön görmektedirler.

  Sonuç

  Verasity (VRA) Coin kurumsal yatırımcıların Google ve Facebook gibi platformlardaki reklam giderlerini azaltma hedefi doğrultusunda geliştirildi. Projenin kurumsal yatırımcıları çekme becerisinin fiyatlara yansıması beklenmektedir. Kısa vadede teknik seviyelere dikkat edilerek yatırım yapılması tavsiye edilen altcoin’de, orta ve uzun vadede güzel getiriler hedeflenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle