SafePal (SFP) Coin nedir? Nasıl alınır?

  Bu içeriğimizde SafePal platformunun yerel kripto para birimi olan SFP Coin hakkında bilgileri sizler için bir araya getirdik. 2021 senesinde pasif gelir kazançlarında ideal bir oranı veren SFP Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte hangi noktada olabilir sorularına bu yazımızda sizler için yanıtlamaya çalışacağız. 

  SafePal (SFP) Coin Nedir?

  SafePal (SFP) Coin, Safepal Swap ve SafePal donanım cüzdanı ile kullanılabilen bir kripto paradır. SafePal ürün ve hizmetlerinden yararlanmak için kullanılan ödeme aracına SFP coin denilir. SafePal platformunda SFP Token sahibi olan kullanıcılar NFT’leri yaratma ve satın alma hakkına sahip olurlar. Ekolojik ortaklar ile airdrop, ağa bağlı staking işlemlerinden SafePal Coin ile yararlanılır. SafePal Coin, SafePal platformunun yerel kripto para birimi ve yönetişim tokenıdır.

  Projenin Amacı ve White Paper

  SafePal projesinin amacı, birden fazla kriptografik aracı bir araya getiren bir ekosistemi kurmaktır. Safepal Swap, SafePal donanım cüzdan ve SafePal platformu 3 temel bölüm olarak proje içinde yer almıştır. Proje kendi kripto parasını kendine ait kripto para cüzdanında depolama ve kendi ağında geniş bir pazarı yaratma amacındadır. SafePal (SFP) Coin projesinde NFT hizmetlerinden kullanıcıları yararlandırma ve staking ile pasif getiri sunma amaçları bulunur. Proje hakkında daha geniş bir bilgi için şu linke tıklayarak White Paper dosyasını inceleyebilirsiniz.

  SFP Coin Yorum

  SafePal (SFP) Coin hakkında analist ve yatırımcı yorumlarında olumlu görüşlere yer verilmiştir. Yatırımcılar SFP Coin’in kendilerine değer kattığını ifade ediyorlar. Çünkü ne kadar fala SFP Coin’e sahip olursa SafePal ağında o kadar fazla oy verme ve avantajlı kriptografik hizmetlerden yararlanma şansı buluyorlar.

  Analistler SafePal Coin’in geniş bir pazarı platformu üzerinden yarattığını ifade ediyorlar. Özellikle 2021 senesinde popüler hale gelen ve fiyatları destekleyici etki yapan NFT projelerini destekleyen bu altcoin’in güçlenebileceğine inandıklarını belirtmişler.

  SafePal Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistlere göre SFP Coin’in yakın geleceğinde değer kazanımı gündemde olabilir. Aayush Jindal, The Signalyst analistleri ve diğer pak çok analist SFP Coin’in 2021 ilk periyodunu değer kazanımı ile kapatabileceğini açıklıyorlar.

  Bu altcoin’in hem yakın hem de uzak geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorlar. Analistler 2021 ilk yarısı sonunda SafePal (SFP) Coin’in 4.50 dolar ile 5 dolar arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar. 2021 sene sonunda ise fiyat değerinin 5.50 dolar düzeyine en yakın noktada olmasını bekliyorlar.

  Fiyatı Ne Kadar?

  Anlık verilere göre 1 SFP coin fiyatı %safepal+try% TL. Döviz cinsinden ise %safepal+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SafePal fiyatı 24 saatte %safepal+yuzde%.

  Bu fiyat kripto para piyasası volatilitesine göre anlık değişebilir. Bu yüzden güncel fiyat takibi ardından alım-satım yapılmalıdır.

  SafePal (SFP) Coin Nasıl Alınır?

  SafePal (SFP) Coin almak için yapılacaklar şunlardır:

  • 1. Adım:  SafePal (SFP) Coin, Binance, Gate.io, MXC.COM, OpenOcean gibi borsalarda işleme giriyor. İlk adım olarak bu sitelerden birine giriş yapmalısınız
  • 2. Adım: Ardından hesap açılışının yapılması ve KYC işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.
  • 3. Adım: Kimlik doğrulama adımları ardından borsadan “para yatır“ sekmesine giriş yapılarak, hesaba para yatırılır.
  • 4. Adım: Artık bakiyesi olan hesap sayesinde borsadan SFP Coin paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: İşlem sayfası alanında ideal fiyattan veya o anda işlemde hangi fiyat varsa o fiyat üzerinden SFP Coin satın alma emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan SFP Coin miktarı hesaba bağlı olan sanal cüzdanda saklanabilir. Güvenliği daha yüksek bir saklama işlemi yapmak isteyenler, donanım cüzdanlarında SFP Coin saklayabilirler. 

  Bu işlem adımlarının doğru izlenmesi halinde alım işlemi başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  SFP Coin’in sunduğu avantajlar:

  • İşlem Hızı: SFP Coin alım satım işlemlerinde emir onayı için oluşan bekleme süresi kısadır. Avantajlı yatırım pozisyonlarını beklemeye bağlı kaybetme riski düşer.
  • Pasif Gelir: Yatırımcılar SafePal platformuna bağlı şekilde kripto para cüzdanlarında SFP Coin kilitleyebilirler. Bu kapsamda piyasa volatilitesinden korunarak, belirli vade sonunda SFP Coin kazanırlar.
  • Düşük Transfer Masrafı: SFP Coin kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine gönderilir. Bu transferde ortaya çıkan masraf geleneksel bankacılık hizmetlerinin masraflarından oldukça düşüktür.
  • NFT Ödülleri: SFP Coin sahibi olan ve NFT’leri ağa kazandıran kişiler SFP Coin hediyelerini cüzdanlarına alırlar.

  Dezavantajları Ne?

  SFP Coin dezavantajları şöyledir:

  • Saldırı Riski: SFP Coin her kripto para biri gibi sanal cüzdanda saklanırken ağda oluşabilecek saldırıların riski altındadır. Buna bağlı olarak donanım cüzdanda saklanması tercih edilir.
  • Depolama Modeline Yönelme: SFP Coin projesi alım-satım işleminden ziyade staking işleminde avantajları sunmaya daha fazla önem vermiştir. Güvenli depolama sloganına sahip proje seri alım-satım ile yüksek kar sağlama amacındaki yatırımcılara daha az hitap eder.

  Sonuç

  SFP Coin analistlerin gelecekte önemli bir noktaya gelebileceğini düşündükleri altcoinler arasında bulunuyor. 2021 senesi ilk periyodunda fiyat artışı yaşayabileceği açıklanmıştır. SFP Coin’in kendine ait cüzdanı ve NFT hizmetlerini sunan platformu sayesinde öne çıkması bekleniyor. Gelecekte NFT sektörünün daha fazla yaygınlaşması ile birlikte SFP coin’in de önemli noktalara geleceği düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle