SafePal (SFP) Coin nedir? Nasıl alınır?

  Binance kripto para borsasının listeleme yapması ile beraber, değeri büyük ölçüde artan SFP coin yani SafePal projesi, oldukça popüler hale geldi. Makalemizde SFP Coin nedir, nasıl alınır, projesine, avantaj ve dezavantajlarına göz atacağız.

  SFP Coin Nedir?

  SafePal, merkeziyetsiz kripto paraları korumaya yardımcı olan bir kripto para cüzdanıdır. SFP Coin de, bu kripto para cüzdanının yerel tokenıdır. 

  2018 yılında ortaya çıkan SafePal, Binance borsası tarafından desteklenen ilk donanım cüzdanı olma özelliğini taşır. SafePal ile kullanıcılar, güvenli bir biçimde kripto paralarını saklama fırsatın ulaşabilirler. Kripto para cüzdanının, 87 ülkede hizmet verdiği biliniyor. Kullanıcı sayısı da 55 bini aşmış durumda. 

  SFP Coin Nasıl çalışır?

  SFP Coin, SafePal, kripto para cüzdanının yerel tokenıdır. Cüzdanın uygulamalarının kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. SFP Coin, çeşitli etkinliklerde kullanılabilir. 

  SFP Coin sahipleri, airdrop, staking v.b  gibi etkinliklerden ödül elde edebilirler. Ayrıca bu tokenın sahipleri, uygulama içerisindeki çeşitli oylamalara katılarak, yönetimde de söz sahibi olabilirler.

  SFP Coin Fiyatı

  Güncel kripto borsa verilerine göre şuanda 1 SFP coin fiyatı %spf-try% TL olarak işlem görmektedir. Ayrıca son 24 Saatte SFP Coin fiyat hacmi %sfp-yuzde%

  SafePal Coin Nasıl alınır?

  SFP Coin, Binance borsasında listelenmiştir. SFP Coin’in Binance kripto para borsasından satın alabilirsiniz. Bunun için Binance borsasına kayıt olup KYC onay işlemlerini tamamladıktan sonra SFP/USDT paritesinde Tether cinsinden, SFP/BTC paritesinden de Bitcoin cinsinden alım yapabilirsiniz.

  SFP Coin yakın zamanda daha fazla kripto para borsasında da listelenecektir.

  Avantajı nedir?

  • SFP Coin’in arkasındaki ekin, ünlü teknoloji firmalarıyla önemli bağlara sahiptir. Ekibin Shenzhen, Tencent, Huawie ve Samsung gibi ünlü firmalar ile yakın temasları söz konusudur. SafePal ekibi bu sayede, ürettikleri ürünleri, oldukça uygun fiyata mal etmektedirler. 
  • SafePal donanım cüzdanları, oldukça uygun fiyatla üretilmesine karşın, en yüksek kaliteye sahip kripto para cüzdanlarından bir tanesi olma özelliğine sahiptir. 
  • Binance tarafından desteklenen, ilk donanım cüzdanı olma özelliğine sahiptir. 
  • SafePal’ın desteklediği token sayısı oldukça fazladır. NFT’ler de hesaba katıldığında, bu rakamın on binleri bulduğunu ifade edebiliriz .
  • SafePal, 20 farklı blok zinciri platformunu destekler. Bu platformlar arasında, Binance Smart Chain (BSC) ve Binance Chain de bulunur. Ek olarak cüzdanın Binance Labs tarafından desteklendiğini de belirtmemiz gerekir. 
  • SafePal Earn ile tüm varlıklar toplanabilir. Kullanıcılar, uygulama üzerinde farklı programlara da erişim sağlayabilirler. 

  Dezavantajı nedir?

  • SafePal şu sıralar son derece yenidir. Bu nedenle çalışma şekli çok fazla stabil olmayabilir. Henüz fark edilmemiş hatalar ortaya çıkabilir. 
  • SafePal’ın yerel tokenı SFP Coin, Binance tarafından desteklense de, hala çok az desteğe sahiptir. Bu desteğin artması için zaman geçmesi gerekebilir. 
  • SFP Coin, şu anda oldukça yeni bir kripto paradır. Bu nedenle volatilite gösterme şansı yüksektir. Bu nedenle yatırım yaparken dikkatli olunmalıdır. 

  Sonuç

  SafePal, donanım cüzdanlarının yeni yıldızı gibi görünüyor. Cüzdanın Binance tarafından desteklenmesi de son derece olumlu bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. 

  SafePal’ın yerel tokenı da, Binance tarafından listelendikden sonra %1800 oranında artış göstermiş durumda.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle