BTC'de yükseliş sesleri: Analist 30 bin dolar üstü diyor!

  İsabetli analizlerin sahibi DonAlt, yükselişe geçen Bitcoin için yeni bir tahminle takipçilerine seslendi. Analist, bu yükselişle birlikte yeniden piyasaya döndüğünü söyledi ve lider kripto para birimi için 30 bin doların üzerine işaret etti.

  Geçtiğimiz yılın Kasım ayında lider kripto para biriminde dip noktasını haber vermesi ile ünlenen ve isabetli analizleri ile tüm piyasaların yakından takip ettiği anonim teknik analist DonAlt, piyasalara geri döndüğünün müjdesini verdi! Bitcoin’in (BTC) 25 bin dolar desteğinin altına düşmemesini hatırlatan DonAlt, lider kripto para biriminde 30 bin doların üzerini hedefliyor.

  "Hedef Seviyeler 30 Bin Doların Üzeri"

  Tecrübeli kripto para analisti son YouTube yayınında takipçilerine Bitcoin’deki beklentilerini paylaştı. Son analiz videosunda piyasaya dönmeden önce kaldığı ikilemden bahseden DonAlt, “26 bin dolar civarında alım yapmak için bir argümanın oluşabileceği bir noktadayız. Eğer yanılıyorsam, en fazla stop-loss oluruz ve 19 bin dolardan geri alım yaparız.” ifadeleri ile stratejisini açıkladı.

  “Benim için bu noktada hiçbir şey yapmayarak beklemek bir sorundu ve yeniden harekete geçmemin nedeni temelde, başka türlü seviyelerden piyasaya giriş yapma fırsatı bulamayacağımı tahmin ediyor olmamdan kaynaklanıyor” diyen DonAlt, BTC’de 30 bin doların üzerini hedefliyor. Bu seviye üzerindeki stratejisini ise, “Hedef seviyeler 30 bin doların üzeri. O eğişin geçilmesinin ardından işlerin nasıl gideceğini bekleyip göreceğim.” ifadeleri ile paylaştı.

  "Düşüşte Kapitülasyonla Karşı Karşıya Kalınacak"

  26 bin dolar seviyelerini alım noktası gören DonAlt, pozisyonunda yüzde 5’lik bir zarar-kes seviyesi koydu. Stop olsa da lider kripto para biriminin düşmesi halinde olabilecekleri değerlendiren analist, “Aşırı yükseliş bekleyen tarafta değilim. Aşırı düşüş de beklemiyorum. Şu anda yaptığım genel olarak ilginç bir ticaret olduğunu düşünmemin nedeni fiyatın geri dönmesi ve 24 bin 900 doların altında düşmesi ihtimalinin masada olması ve böyle bir durumda kapitülasyonla karşı karşıya kalınacak olmasından geliyor” dedi.

  Analist bu senaryonun gerçekleşmesinin düşüşü derinleştireceğini belirtti ve “Bu durumda fiyat 20 bin dolara kadar düşecektir” dedi. DonAlt, son fiyat hareketini yükseliş olarak belirledi fakat çizdiği senaryo ile bu yükselişin doğrulanmış bir yukarı yönlü olmadığını da eklemeyi ihmal etmedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle