Popüler analistten BNB ve XRP tahminleri

  Popüler kripto para analisti Kaleo, bir kez daha yatırımcıları heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Kaleo, bu kez Binance Coin (BNB) ve XRP için yükseliş beklediğini dile getirdi. Kaleo’ya göre yükseliş eğiliminde bulunan bu 2 altcoin, bu eğilimi bir süre daha koruyacak.

  Daha önce yapmış olduğu birçok başarılı tahmin ile dikkatleri çeken Kaleo, yeni bir tahminde bulundu. Kaleo, yeni tahmininde bu kez Binance Coin (BNB) ve XRP’yi işaret etti. Halihazırda yükseliş eğiliminde değerlendirdiği bu 2 altcoin adına Kaleo, ayrıca hedef fiyatlarını da dile getirdi.

  Son Haftada BNB ve XRP Ne Yaptı?

  İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in kripto para birimi BNB, 12 Nisan tarihinde gün içinde 2 kez rekor tazeledi. Piyasa değeri bakımından en büyük 3. kripto para birimi olan BNB, 12 Nisan sabah saatlerinde önce 573 dolara çıktı. Ardından BNB, aynı tarihte gün içinde rekorunu 638 dolara kadar taşıdı.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır

  Öte yandan XRP, Ripple – SEC davasından çıkan pozitif kararlar ile rüzgarı arkasına aldı. Dava sürecindeki gelişmelere bağlı olarak yükselişe geçen XRP, 11 Nisan tarihinde 1,5 dolarlık seviyeye ulaştı. Bu fiyat seviyesi, XRP adına 2018 yılından bu yana ilk kez görülmüş oldu. XRP, geride bıraktığımız haftada, haftalık bazda %140 oranında yükseliş elde etti.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 XRP fiyatı %ripple+try% TL. Döviz cinsinden ise %ripple+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ripple 24 saatte %ripple+yuzde%.

  Kaleo’nun BNB ve XRP Hedef Tahminleri

  Hemen hemen her hafta, bir ya da birkaç kripto para birimi ciddi yükselişler elde ederek dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bu hafta bu alanda dikkat çekenler XRP ve BNB oldu. Binance CEO’su Changpeng Zhao, yakında BNB yakma işleminin gerçekleşeceğini duyurmuştu. Bu duyuru bile BNB için yükselişi tetikledi. Popüler analist Kaleo, birçok yatırımcı gibi BNB’de yükselişin devam etmesini bekliyor. Kaleo, BNB için hedef fiyatın 750 dolar olduğunu ifade etti. Analist konuya ilişkin olarak “750 dolar düşündüğünüzden daha yakın” dedi.

  XRP de davanın rüzgarı ile geçtiğimiz hafta %140 oranında arttı. Yeni haftada da yükseliş eğilimini koruyan XRP, bu yükselişler ile piyasa değeri bakımından tekrar 4. sıraya yükselmeyi başardı. Kaleo, XRP için hedef fiyatını 2 dolar olarak açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle