SafePal (SFP) listeleme duyurusundan sonra yüzde 1800 yükseldi

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği altcoinler arasında yer alan SafePal (SFP), yükselişini sürdürüyor. Binance Launcpad borsasında listelenen SFP, kısa sürede %1800 oranında değer kazandı…

  Bitcoin ve kripto para borsası Binance Launcpad platformundaki kripto para yatırımcıları, SafePal (SFP) alım satım işlemleri yapabiliyor. SafePal (SFP) listeleme duyurusunun ardından büyük bir yükseliş trendine giren kripto para birimi, yatırımcısına kısa zamanda %1800’lük kazanç sağladı.

  SafePal (SFP), kripto para borasında ilk listelendiği zaman 10 centten işlem görüyordu. Listeleme haberinin kripto para basınında yer almasının da etkisiyle SafePal (SFP) fiyatı en son 1.9 dolara kadar çıktı. Şu an yüksek noktadan emir listelemeleri tamamlandıktan sonra fiyatı 1.3 dolara geriledi. Kripto para borsalarından gelen en güncel verilere göre SFP, 1.37 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

  SafePal (SFP) İnceleme

  SafePal, güvenli ve kullanıcı dostu bir kripto para yönetimi platformu sağlamayı amaçlayan bir kripto para birimi cüzdanıdır. Cüzdan, kripto para kullanıcılarına coinlerini kolaylıkla depolayıp yönetebilecekleri ve ticaret yapabilecekleri SafePal uygulaması sunuyor. Safepal kullanıcıları bu uygulama üzerinden yönetilen donanım cüzdanı ve yazılım cüzdanı araçlarını kullanabiliyor.

  SafePal, Binance Chain ve Binance Smart Chain (BSC) dahil olmak üzere 20 blockchain’i desteklemesiyle geniş bir kullanıcı kitlesini hedefliyor. Platform ayrıca Non-Fungible Tokens (NFT’ler) dahil 10 binden fazla token’a destek veriyor. Binance Labs tarafından desteklenen ilk donanım cüzdan portföyüdür.

  Yeni Halka Arz Duyurusu Geldi

  Kripto para piyasalarında her gün birbirinden farklı ve yeni projeler halka arz ediliyor. Birkaç ay önceden bu yana popülerlik kazanan İlk DEX Arzı (IDO), merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında en çok kullanılan yöntem haline geldi. Binance Launchpad de bu popüler kervana katıldı.

  Halka arz yöntemi şu anda çok kullanılıyor ve Polkastarter platformunda tutuluyor. Halka arz edilen token’lar hissedarlara dağıtılıyor ve ekip tarafından Uniswap’ta listeleniyor. Çoğu proje bu yöntemler sayesinde kendilerine astronomik getiriler sağlarken, yeni token’lar listelendikten birkaç dakika sonra 100 kata kadar değer kazanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle