Ravencoin (RVN) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Token tasarlama alanında önemli bir ödeme aracı olan Ravencoin (RVN) Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Yazılımcıların ve kurumsal yatırımcıların yakından takip etmeye başladıkları RVN Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte değeri ne olabilir sorularına yanıt arayacağız. 

  Ravencoin (RVN) Coin Nedir?

  Ravencoin (RVN) Coin finans endüstrisi için geniş ve avantajlı olanakları sunan P2P ağında çalışan kripto para birimidir. Bu ağ içinde yazılım ve dijital sanat ürünü satışı yapanlar RVN Coin ödemesi alabilirler. RVN Coin, aynı zamanda ERC-721 token’ı yaratmak için kullanılır. Yeni altcoin geliştirmelerinde belirli yazılım ve uygulamalar RVN ödemesiyle satın alınabilir.

  RVN Coin sınırlar arası kriptografik ticareti mümkün kılmak için tasarlanmıştır. Kripto para borsalarının listelerinde yer alır.

  RVN Coin Yorum

  RVN Coin analist yorumlarına bakıldığında onun yüksek teknolojili bir kripto para birimi olarak tanımlandığını görüyoruz. Analistler onun BTC’ye benzer yanlarının olduğunu, ancak BTC’deki hataların hiçbirini içermediğini belirtiyorlar. Bu açıdan BTC’ye benzer olan daha gelişmiş bir altcoin’i yatırım portföyüne eklemek isteyenler için RVN Coin’in ideal bir seçenek olduğunu vurguluyorlar.

  Dijital sanat eserleri üzerinden coin kazancı elde etmek için RVN Coin’in çalıştığı ağda işlem yapmanın oldukça avantajlı olduğu aktarılıyor. Analistler ve traderlar RVN Coin’in kripto para dünyasına yeni bir soluk getirdiğini belirtiyorlar. Onun için değer kazanımının 2021 yılında olası olduğundan söz ediliyor.

  RVN Coin Geleceği

  RVN Coin, analistlerin 2021 sene sonunda fiyat artışı bekledikleri altcon’ler arasında yer alıyor. RVN Coin’in 2021 yılsonunda 0.22 dolar düzeyinin üzerinde olması bekleniyor. Özellikle yeni altcoin geliştirmek isteyenlerin belirli yazılımlardan yararlanmak için RVN Coin satın alımını, ödemeler için tercih etmeye başladıklarını açıklıyorlar. Bu alım taleplerine bağlı olarak RNV Coin’in 2022 sonunda 1 dolarlık fiyatı görebileceğini belirtiyorlar. 

  Kurumsal şirketlerin RVN Coin alımına yöneleceğini açıklayan analistler, sınırlar arası dijital ticarette RVN Con’in 2022 senesinde yıldız haline geleceğini vurguluyorlar.

  RVN Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 RVN fiyatı %ravencoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %ravencoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ravencoin fiyatı 24 saatte %ravencoin+yuzde%.

  RVN Coin ve stablecoinler hariç tüm kripto paralar, piyasa volatilitesinden etkilenerek fiyatlarını anlık değiştirebilirler. Alım satımda güncel fiyatlar takip edilmeden karar verilmemelidir.

  RVN Coin Nasıl Alınır?

  RVN Coin almak için Bittrex, Binance, Binance. US, Huobi Global, OKEx, Bitmax, Indodax, WazirX, Paribu, CoinDCX, Coin EX, Garviex kripto para borsası platformlarından birine internetten giriş yapılır. Ana sayfadan “yeni kayıt“ veya “kayıt ol“ sekmesine tıklanır. Açılan tabloya e-posta, kimlik bilgileri girilip, “kaydet“ komutuna tıklanarak, hesap açılışı tamamlanır.

  Ardından hesaba para yatırmak için yeni sayfadan “para yatır“ sekmesine girilir. Banka kartı, kredi kartı veya banka hesabı numarası bilgileri üzerinden, kripto para hesabına para transfer edilir. Yeni sayfadan “kripto para alma“ sekmesine tıklanıp, listeden RVN ve alınmak istenilen miktar seçilerek, alım emri verilir. Alınana RVN Coin miktarı sanal cüzdanda görüntülenir.

  Avantajları Neler?

  RNV Coin’in en büyük avantajı bir çok farklı kripto para borsalarının listelerinde yer almasıdır. Her birinin likiditesi farklı olan kripto para borsaları RVN Coin için farklı fiyat değerleri verirler. Bu kapsamda RVN Coin daha düşük fiyatla bir borsadan alınıp, daha yüksek fiyattan bir başka borsada satılabilir. Hızlı alım-satımda kar elde etme avantajı sunar.

  Çevrimdışı kripto para cüzdanlarında saklanabilen RVN Coin, ağda oluşabilecek saldırılardan bakiyeyi koruma avantajını sağlar. Kripto para cüzdanlarıyla sınır ötesine transfer, düşük masraf ödemesi ve hızlı gönderim fırsatlarını kazandırır.

  Dezavantajları Ne?

  RVN Coin dezavantajı, BTC hareketlerine oldukça duyarlı olmasıdır. Bitcoin üzerinde meydana gelen tüm değer kayıpları RVN Coin fiyatlarını da saniyeler içinde aşağı çekebilir. Bu yüzden anlık fiyat takibinin önemi RVN Coin alım-satımında oldukça önemli hale geliyor.

  RVN Coin diğer kripto para birimleri gibi kötü niyetli yazılımlardan ve virüslerden etkilenir. Çevrimdışı koşuldaki cüzdanı, virüslü bir cihaza yüklenirse, bakiye risk altına girer. Bu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. 

  Sonuç

  RVN Coin gelecekte önemli noktalara gelmesi beklenen bir altcoindir. Özellikle sınır ötesine dijital ticarette adının önde olacağı RVN Coin’in 2022 sonunda 1 dolarlık rekor fiyata ulaşması bekleniyor. RVN Coin bu beklentiyi karşılayabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle