Ravencoin (RVN) fiyatı bir ayda 10 katına çıkmayı başardı

  Ocak ayından bu yana Ravencoin (RVN) fiyatı 10 kat değer kazanmasıyla dikkat çekti. RVN fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.242 dolara kadar tırmanmayı başararak yatırımcısını sevindirdi…

  Altcoin piyasasında adından sık sık söz ettirmeyi başaran Ravencoin (RVN), hızlı yükselişi ile yatırımcıların dikkatini çekti. Haftalık grafiğe bakıldığında kripto para biriminin fiyatında yüzde 375, aylık grafikte ise yüzde bin 235 oranında değerlendiği görüldü. Ravencoin (RVN) fiyatı gün içinde gördüğü artışla birlikte 0.242 dolara kadar çıkarak yeni bir ATH görmeyi başardı.

  Ravencoin (RVN) Fiyatı ATH Gördü

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Ravencoin (RVN) token, gördüğü bu ralli ile birlikte piyasa değerini 1.8 milyar dolar seviyesine çıkardı. En değerli kripto para birimleri listesinde, güncel piyasa değeri ile 55. basamağı kapan RVN tokenin yükselişi yatırımcısını sevindirdi. RVN token son 24 saat içinde gördüğü işlem hacmi ise 2.2 milyar dolara dayandı.

  Kripto para sektöründe öne çıkan altcoinlerden biri olan Ravencoin (RVN) fiyatı 0.242 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden 1 Ravencoin fiyatı %ravencoin+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Ravencoin fiyatı son 24 saatte %ravencoin+yuzde%.

  Ocak ayından bu yana sadece birkaç haftalık dönemde 10 kat değer kazanan RVN token bu ivmesiyle yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Bitcoin’in çıkış tarihinin dokuzuncu yıl dönümü olan 3 Ocak 2018’de kullanıma sunulan Ravencoin, altcoin yatırımcılarının da dikkatini çekmeyi başardı.

  Ravencoin (RVN) İnceleme

  Ravencoin ağı, kripto para piyasasında eşten-eşe (P2P) varlık transferi yapmayı sağlayan dijital bir ağ olarak tanımlanıyor. Bitcoin hard forku üzerine inşa edilen Ravencoin, temellerini Bitcoin’den almasıyla öne çıkıyor. Açık kaynak kodlu bir proje olan ağ, kontrolü kullanıcılarına verdiği ve gizli katılım amaçlayıp, sansüre izin vermediği için popülerliğini sürdürüyor.

  Madencilik yapılan ağda, ASIC ekipmanlarının kullanımı zorunlu olmaması da öne çıkan avantajları arasında gösteriliyor. Ayrıca ağ üzerinde token oluşturmak için RVN token yakılması gerekiyor, Ravencoin ekosistemindeki finansal işlemlerde kullanılan RVN token, kullanıcılara madencilik ödülü olarak 5 bin RVN şeklinde veriliyor. RVN token’ın listelendiği borsalar arasında Bitexen, Binance, Digifinex, Upbit, OKEx, Huobi, HitBTC bulunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle