Kripto Para

4 Analistten Nibiru Chain (NIBI) Geleceği, 4 Güncel Uzman Tahmini

  Geçtiğimiz dönemde yaptığı Airdrop etkinliği ile dikkatleri üzerine çeken Nibiru Chain (NIBI) geleceği merak konusu oldu. Kripto para uzmanları, Nibiru Chain (NIBI) geleceği hakkında hazırladıkları fiyat tahmin raporlarını paylaşıyor. Bu yazımızda 4 tecrübeli analistin 2024 yılındaki Nibiru Chain (NIBI) hedef fiyat tahminlerini bulabilirsiniz.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin Geleceği

  Web3 ve Merkeziyetsiz Finans (DeFi) sektöründeki gelişmeler, Nibiru Chain (NIBI) gibi platformların daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor. Uzmanlar, kısa vadede, daha fazla kişinin projeden haberdar olması ve platformu iş ihtiyaçları için kullanması nedeniyle NIBI fiyatının artmaya devam edeceğini düşünmektedir. Avalanche, Axelar, Polygon, Ethereum ortaklıkları ile gelecek vaat eden projelerden biri olan Nibiru Chain projesinin potansiyeli yüksektir. Bu projenin uzun vadeli fiyat eğilimi de olumlu göründüğü için Nibiru Chain (NIBI) gelecek için iyi bir yatırım seçeneği olabilir.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistleri Nibiru Chain (NIBI) kısa ve uzun vadeli trendin yönünü belirlemek için çeşitli raporlar paylaşıyor. Analistler gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeye çalışmak için Göreceli Güç Endeksi (RSI), Hareketli Ortalamalar ve MACD gibi çeşitli göstergeler kullanır. Güncel verilere göre, 1 haftalık zaman diliminde NIBI şu anda gerçek RSI okumasıyla trenddedir.

  Uzmanlar, RSI göstergesinin kendisine dönmesi durumunda 50 çizgisi sağlanabileceğini belirtiyor. Haftalık zaman diliminde NIBI, 50-x MA'nın, 200-x MA'nın altına geçmesinden dolayı nötr bir trendde ve fiyat her ikisinin de üzerinde işlem görüyor. Alternatif olarak, 50 günlük MA 200 günlük MA'nın üzerine çıkmışsa ancak fiyat bunların altında işlem görüyorsa trend nötrdür.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Nibiru Chain, hem Web2 hem de Web3 geliştiricilerini güçlendirmek için tasarlanmış, yeni ortaya çıkan bir Katman 1 blok zinciridir. Nibiru Chain’in temel amacı, yenilikçi uygulamalar ve hizmetler oluşturmak için sağlam bir platform sunmaktır. Bu sayede blockchain geliştirme alanındaki boşluğu dolduran Nibiru Chain platformunun yerel kripto para birimi NIBI tokendir. Merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında kullanılan Nibiru Chain (NIB) projesi hakkında detaylı bilgilere bu yazımızdan göz atabilirsiniz.

  Nibiru Chain (NIBI) Kullanım Alanları Nelerdir?

  2022 yılında kurulan Nibiru Chain, Web3 dünyasında yüksek performanslı ve yüksek güvenlikli blockchain hizmetleri sağlamaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan platform, geliştirici olmak ve uygulama oluşturmak isteyen kullanıcılara uygulama olanağı sağlar. Nibiru Chain başta DeFi olmak üzere NFT ve gerçek dünya varlıklarının tokenize edilmesinde kullanılabilir.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  En son teknolojiden ve yenilikçi mekanizmalardan yararlanan Nibiru Chain, kripto evrenine eklenen yeni bir ürün değildir. Uzun zamandır faaliyette olan ve geçtiğimiz dönemde Airdrop etkinliğiyle gündeme gelen projenin gelecek potansiyeli yüksektir. Nibiru Chain, blockchain alanında neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlayan bir platformdur. Bu nedenle potansiyel etkisi kesinlikle NIBI kripto para biriminin geleceğiyle ilgilenen herkesin radarında olmalıdır. Web3 ve DeFi alanında Nibiru Chain kullanım alanı arttıkça NIBI fiyatına olumlu yansıması beklenmektedir.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Nibiru Chain, hisse kanıtını (PoS) ve iş kanıtını (PoW) birleştiren hibrit bir fikir birliği mekanizması kullanır. Bu kombinasyon, mimarisinde kesinlik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik gibi özellikleri uygulayarak güvenliğini ve performansını artırır. Üstelik Nibiru Chain, Bitcoin'in güvenliğini ve değişmezliğini Ethereum'un son teknoloji programlanabilir özelliğiyle birleştiren bir blockchaindir. Bu kombinasyon, platformu son derece sağlam ve esnek hale getirdiği için yatırımcılar gönül rahatlığıyla NIBI coin alabilir.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Nibiru Chain (NIBI) platformu, sahip olduğu bazı özellikler ile sektördeki rakiplerinden farklılaşmaktadır. Örneğin Tendermint Core konsensusu üzerine Cosmos SDK ile oluşturulan Nibiru Chain, bir kanıtlı hisse blok zinciridir. Bu kurulum, Blok Zincirleri Arası İletişim (IBC) aracılığıyla diğer benzer blok zincirleriyle iletişim kurmasını sağlar. Aynı zamanda güvenli ve verimli blockchain çözümleri için sağlam bir Oracle Modülü ile birlikte Web3 projeleri için aranabilir bir blockchain veri indeksi sunar. Bu özellikler, Nibiru Chain’in (NIBI) benzersiz yönüne işaret eder.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce o projenin artı ve eksi yönlerini göz önünde bulundurmak gerekir. En doğru zamanda en iyi yatırımı yapabilmek için Nibiru Chain (NIBI) avantajlarına ve dezavantajlarına göz atabilirsiniz.

  Avantajları:

  • Tendermint Core konsensusu sayesinde Blok Zincirleri Arası İletişim (IBC) aracılığıyla diğer benzer blok zincirleriyle iletişim kurabilir.
  • Güvenli ve verimli blockchain çözümleri için sağlam bir Oracle Modülü ile birlikte Web3 projeleri için aranabilir bir blockchain veri indeksi sunar.
  • Yüksek performanslı hizmetleri sağlam güvenlik önlemleriyle birleştiren yenilikçi yapısıyla avantajlıdır.
  • Geliştiricilerin farklı modüller sunarak uzantı oluşturmalarını kolaylaştırır.
  • Hisse kanıtını (PoS) ve iş kanıtını (PoW) birleştiren hibrit bir fikir birliği mekanizması kullandığı için güvenlik ve iş performansı yüksektir.
  • Nibiru'nun merkezi olmayan spot borsası olan Nibi-Swap benimsenmesi artmaktadır.
  • Geliştiriciler, yeni yol haritasına göre NUSD Stablecoin'i de çıkaracaklarını duyurdular.

  Dezavantajları:

  • DeFi sektöründeki yüksek rekabet ortamında geri plana düşebilir.
  • NIBI token yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırım tercihidir.
  • Binance gibi dev borsalarda listelenmediğinden yatırımcı kitlesi sınırlı kalmıştır.

  Nibiru Chain (NIBI) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Nibiru Chain (NIBI) alım satım işlemlerini güvenilir bir ortamda yapabilmek için bu altcoini listeleyen kripto para borsalarını seçmelisiniz. Güncel verilere göre Nibiru Chain (NIBI) listeleyen merkezi ve merkezi olmayan (DEX) kripto para borsaları şunlardır:

  • Gate.io
  • KuCoin
  • MEXC
  • Bybit
  • BitMart
  • NovaDAX
  • CoinEx
  • XT.COM
  • Hotscoin

  Nibiru Chain (NIBI) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para topluluğunda adından sık sık söz ettiren uzmanların Nibiru Chain (NIBI) geleceği ile ilgili tahmin raporları paylaşıldı. Toplulukta büyük ilgi gören analistler, Nibiru Chain teknik ve temel analiziyle NIBI fiyatının ulaşabileceği hedef seviyeleri açıklıyor. Tecrübeli analistlerin Nibiru Chain (NIBI) hedef fiyat raporlarını inceleyerek yatırım stratejinizi oluşturabilirsiniz:

  • BitScreener platformunda yer alan analiz verileri, 2024 NIBI fiyat tahmininde olumlu görünüyor ve Nibiru Chain'in potansiyel performansına ilişkin yükseliş eğilimini sürdürüyor. Özetle, Nibiru Chain fiyatının 2024 yılında 1,89 dolardan kapanması bekleniyor.
  • Yapay zeka destekli kripto para tahminleri yapan CoinArbitrageBot ekibi geçmiş fiyat verilere dayanarak NIBI fiyatının 2024 yılı sonunda 0,37817 dolar olabileceğini tahmin etti. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün 0,51053 dolarlı seviyeler görülebilir.Önümüzdeki 3 yıl içerisinde NIBI fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 3,00318 dolarken, en düşük seviye ise 0,23371 dolar olabilir.
  • CoinCodex ekibi, 2024 yılı NIBI fiyat tahmininde 0,02404 dolar ile 4,34 dolar arasında bir işlem aralığı öngördü. Nibiru, son 30 gün içinde fiyat dalgalanmalarının olduğu 6/21 (yüzde 29) yeşil gün kaydetti. Analistler, kısa vadede NIBI satın almak için kötü bir zaman olduğunu düşünüyor.
  • Tecrübeli analistlerden oluşan DigitalCoinPrice raporuna göre 2024’te NIBI fiyatı en düşük 0,34 dolar en yüksek 0,82 dolar olabilir. Uzmanlar yıl sonuna kadar ortalama 0,79 dolar seviyesinin fiyatlanmasını bekliyor.

  Sonuç

  Nibiru Chain, üstün verim ve benzersiz güvenlik sağlamayı amaçlayan, çığır açan bir Katman 1 (L1) blockchain ve akıllı sözleşme ekosistemidir. Nibiru Chain, merkezi olmayan uygulamaları kullanarak ticaret yapmak için kullanılan bir blockchain platformudur. ABD merkezli geliştirici ekibine sahip olan Nibiru Chain platformunun yerel kripto para birimi NIBI tokendir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle