Kriptopara

2022 ANKR Coin Geleceği Ne Olur? 3 Fiyat Tahmini

  Kripto para yatırımcılarının son dönemde dikkatini çeken altcoin projeleri arasında ANKR coin de yer almaktadır. Hızlı yükseliş hareketiyle adından sık sık söz ettiren ANKR coin geleceği hakkında uzmanların çeşitli fiyat tahminleri ve raporları büyük ilgi görmektedir. Bu yazımızda 3 usta analistin ANKR coin geleceği hakkındaki güncel raporlarını bulabilir, yatırım stratejinizi bu tahminlere göre şekillendirebilirsiniz. 

  ANKR Coin Geleceği 

  Son dönemde sektörde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ankr platformu, dağıtılmış ağlar, merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler üzerine kurulu İnternet'in büyümesinin bir sonraki aşaması olan Web 3.0 geliştirme ortamıdır. Gelecekte Web3 projelerine olan ilginin giderek artacağı düşünüldüğünde ANKR projesinin fiyatında olumlu sıçramalar görülebilir. Kripto para uzmanlarına göre ANKR coin geleceğinde şu detaylar önem taşımaktadır:

  • Ankr projesi, geliştiricilere ve kurumsal müşterilere, genel bulut sağlayıcılarına kıyasla çok düşük bir maliyetle blok zinciri düğümlerini kolayca dağıtma gücü sunduğu için gelecekte geniş kullanıcı kitlesine ulaşabilir. 
  • Kurumsal firmalar tarafından desteklenen ANKR coinin gelecekte çok daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşması beklenmektedir. 
  • Ankr projesinin blok zincirindeki düğümleri barındırma, Ankr'ın merkezileşme sorunlarını ve tek başarısızlık noktasını ortadan kaldırır. Böylelikle ANKR coin fiyatında yüksek seviyelerin görülmesi muhtemeldir.

  ANKR Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistlerinin grafik yorumlarken kullandıkları Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini bulmada önemli bir teknik analiz göstergesidir. ANKR coin için Keltner Kanalı sinyallerinden, fiyatın, kanalın üst kısımlarında bir kopuştan sonra artması nedeniyle yükselişini sürdürebileceği düşünülmektedir. Bununla birlikte, uzun vadede, ANKR coin grafiği olumlu sinyaller vermektedir. 

  Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. Anonim kripto para analistlerine göre ANKR coin grafiğin RSI değeri 68.39'dur. Bu, ANKR coinin 50 ile 70 arasında olduğu için aşırı alım eğilimi gösterdiğini işaret etmektedir. Değer aşırı alım bölgesi olan 70 RSI değerinden uzaklaştıkça daha fazla alıcı yeniden konumlandığından bu değer bir yükseliş koşusunu tetiklemektedir.

  ANKR Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Ankr (ANKR) projesi, blockchain düğümlerini barındırma sürecini daha uygun fiyatlı ve kolay hale getirmek için paylaşılan kaynakları kullanan bir çözümdür. Platform, Kasım 2017'de kurulduktan sonra paylaşılan kaynakları kullanarak konteynerle ilgili bulut hizmetleri için bir pazar yaratmıştır. Giderek büyüyen Ankr platformunun yerel kripto para birimi ANKR coindir. 

  ANKR coin çalışma prensibinde açık blockchain yapıları sayesinde, topluluklar birbirine bağlanabilir ve ağlara daha fazla yardım sağlanabilir. Ankr protokolünün sunduğu tescilli bulut altyapısı, açık bulut sağlayıcılarına kıyasla bağımsız olarak çalışmaktadır. Kararlılık ve dayanıklılık bakımından coğrafi olarak farklı bölgelere dağılmış veri merkezleri aracılığıyla desteklenen çalışma sistemine sahiptir. 

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Ankr, bilişim kaynak sağlayıcılarının yanı sıra son kullanıcıların da blockchain teknolojilerine ve DeFi uygulamalarına bağlanmasını sağlamak adına Web3 dağıtımı için altyapı platformu ve piyasa oluşturmayı hedeflemektedir. Blockchain dünyasında ANKR coin kullanım alanları başında Web3 platformları gelir. Ethereum kullanılarak satın alınabilen ANKR coin istihdam edildiğinde, platformun hizmetleri için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilmektedir. 

  Güncel ANKR Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 ANKR fiyatı %ankr+try% TL. Döviz cinsinden ise %ankr+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ankr Coin 24 saatte %ankr+yuzde%.

  Kripto para piyasasında inişli çıkışlı bir seyir takip edilirken ANKR coin fiyatında da sert hareketler görülmektedir. Bu yüzden usta analistler ANKR coin yatırımı yapmadan önce mutlaka piyasadaki güncel trendlerin ve haber akışının takip edilmesi gerektiğini hatırlatmaktadır. Bununla birlikte ANKR coin yatırımından maksimum kazanç elde edebilmek için teknik analizdeki destek-direnç seviyelerine göre pozisyon alınması tavsiye edilmektedir.

  ANKR Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Kripto para dünyasında önümüzdeki süreçte Web3 projelerinin ilgi görmesi beklenmektedir. Web3 temalı altcoin projeleri arasında en popüler isimlerden biri olan ANKR coin fiyatında hızlı yükseliş hareketleri devam etmektedir. Altcoin yatırımcılarının portföyünde yer alan ANKR coinin gelecekte çok daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşma potansiyeli bulunmaktadır. 

  ANKR Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Kripto para uzmanları tarafından onaylanan altcoin projeleri arasında yer alan ANKR coin güvenilir altyapısı ile beğeni toplamaktadır. Sektörün en popüler borsalarında listelendiği için ANKR coin yatırımı yapmak son derece güvenli ve kolaydır. Ayrıca gelecekteki hızlı yükseliş potansiyeli sebebiyle yatırımcıların ANKR coine portföylerinde mutlaka yer vermeleri tavsiye edilmektedir.

  ANKR Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Kripto para dünyasında adından söz ettiren Ankr ağı, herhangi bir işlem yapmayan elektronik cihaz ve veri merkezlerindeki boşta duran bilişim gücünden yararlanacak blockchain çözümüdür. Tüketicilerin kaynaklara daha uygun fiyat oranlarıyla erişmelerini ve işletmelerin de kullanımda olmayan yedek bilgi işlem güçlerini kullanıma açarak para kazanmalarını sağlamaktadır. Bu yönü ile kripto para dünyasındaki rakiplerinden farklılaşan platform, gerçek manada paylaşım ekonomisi hayata geçirme amacına yönelik işlemlerde bulunmaktadır. Kendine has benzersiz özellikleri bulunan ve güvenilir donanım kullanan ilk isim olan ağ, bu sayede yüksek düzeyde güvenlik sağlamaktadır. 

  ANKR Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  ANKR coin avantajları şunlardır:

  • Düğümlerin dağıtımı hızlı ve basittir.
  • hizmetlerinin ve eksiksiz düğümlerin kullanılması, geliştiricilerin zincirler arası geliştirmeden faydalanmasına olanak tanır.
  • 50'den fazla Proof of Stake (PoS) staking düğümünü destekleyen bir zincirler arası staking platformudur.
  • Stake yapılabilir olması sayesinde yatırımcılara pasif getiri imkanı tanımaktadır. 
  • Ethereum Katman 2 hizmetlerine sahip olduğu için çözüm sağlayarak Ethereum ağının ölçeklenebilirliğinde etkilidir. 

  ANKR coin dezavantajları şunlardır:

  • Web3 odaklı kripto para projeleri arasındaki rekabet yüksek olduğu için ANKR coin talebinde azalma meydana gelebilir.
  • ANKR coin yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir.

  ANKR Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Yerli yatırımcılar ANKR coin yatırımı yapabilmek için bu kripto paranın hangi borsalarda listelendiğini merak etmektedir. ANKR coin satın almak isteyen yatırımcıların, popüler kripto para alım satım platformları arasında şu popüler borsalarda hesabının olması yeterlidir:

  • Binance
  • Coinbase Exchange
  • Huobi Global
  • Gate.io
  • KuCoin
  • Bithumb
  • Kraken 
  • Bybit
  • Gemini 
  • Bittrex

  ANKR Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği usta analistler, ANKR coin fiyat tahminleri ile gündeme gelmeye devam etmektedir. Deneyimli uzmanların ANKR coin fiyat tahminleri ve hedef fiyat konusunda yayınladıkları güncel raporlar şu şekildedir: 

  • CoinQuora ekibine göre altcoin piyasasındaki yükseliş eğilimi devam ederse, ANKR coin 2022'nin sonunda 0,2 dolara ulaşacaktır. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 0,1 dolara kadar hızlı bir büyüme göstermesi beklenmektedir. Daha sonra bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. Uzmanlara göre yaklaşan ortaklıklar ve 0,5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser görülmektedir. 
  • Yerli altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Price Prediction ekibinin ANKR coin tahmin fiyatı ve teknik analizine göre, 2022'de ANKR fiyatının 0,098 dolar ortalama fiyat seviyesini geçmesi beklenmektedir. Bunun yanı sıra, ANKR coin cari yıl sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,095 dolar olmalıdır. Ayrıca ANKR, yıl sonuna kadar maksimum 0.11 dolar fiyat seviyesine ulaşabilir.
  • UptoBrain uzmanlarına göre 2022 yılında ANKR coin için fiyat tahmini ve teknik analize bakıldığında 2022 yılında 0.12 dolar ortalama fiyat seviyesini geçmesi mümkündür. Ayrıca bu yılın sonunda ANKR coinin minimum fiyat değerinin 0.12 dolar olması beklenmektedir. Ayrıca, ANKR 0.13 dolar maksimum fiyat seviyesine ulaşabilir. Usta analistlere göre ANKR coin, yeni zirvelere yükselmek için muazzam miktarda potansiyele sahiptir. Bu yüzden ANKR coin değerinin kısa süre içinde yükselmesi beklenmektedir.

  Sonuç

  Ankr projesi, kaynak sağlayıcıları ve ayrıca son kullanıcıları blok zinciri teknolojilerine ve DeFi uygulamalarına bağlamak için Web3 yığını dağıtımı için bir altyapı platformudur. Sektörde pazar yeri geliştirmeye odaklanan platformun yerel kripto para birimi ANKR coin, Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC-20 yerel belirtecidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle