Kriptopara

Voxel Coin Geleceği 2022, 2023, 2024 - VOXEL Fiyat Tahmini

  Büyük borsalarda listelenmesinin ardından Voxel Coin fiyat tahminleri ve geleceği merak edilmeye başladı. Kripto forum ve topluluklarının gündeminde yerini alan Voxel, uzmanların da bir süredir radarında yer almaktadır. Voxel Coin 2022 – 2024 fiyat tahminleri ve geleceğine dair detayları sizler için derledik.

  Voxel Coin Geleceği Ne Olur?

  Voxel Coin’in gelecek dönem kısa, orta ve uzun vadeli analizlerinde oyun projesi olması nedeniyle olumlu bir pozisyon görülmektedir. Uzmanlar Voxel Coin geleceğini 2022, 2023 ve 2024 olmak üzere yorumlayarak tahminlerde bulundular. 

  Retro tarzında tasarlanan ve ücretsiz olarak oynanan, 3D sıra tabanlı bir taksit RPG oyunu olan Voxel Tactics, sadece oyun içi varlıklar için değil yatırımcılar için de Voxel ile işlem yaptırmaktadır. Oyun tabanlı kripto projelerin gelecekte etkinliğini artırması sayesinde 2022 yılından başlayarak takip eden 2 yıl içinde çok daha avantajlı bir konuma gelmesi beklenmektedir. Oyun içi NFT ögeleri sunması ise Voxel Coin ile beraber projenin gelecekte kitlesini artıracağı konusunda güçlü sinyaller vermektedir.  

  Voxel Coin Grafik Analizi

  Voxel’in bir önceki impulse hareketinin sonrasında düzeltme görülüyor. Ancak ikinci aşağı yönlü hareket sonrasında bir önceki hedef seviyenin kesilemediği görülmüştür. Geri dönüş sinyali verse de genel görünümde risk faktörü yüksek ölçülmüştür. Yatırım amaçlı alımlarda mevcut direnç ve destek noktasının takip edilmesi ise kâr hedefi için önem arz etmektedir. 

  Voxel Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para piyasalarına analizleri ile yön veren 3 uzman yeni dönem pozisyonu hakkında Voxel Coin için görüşlerini revize etmişlerdir. Ağırlıklı olarak gelecek için fiyat tahminleri farklı görüşleri ve beklentileri barındırmış olsa bile uzun vadeli işlem için karlı bir yatırım aracına dönüşebileceği beklentisi oluşmuştur. Wallet Investor, Up to Brain ve Trading Beast gibi piyasanın güçlü uzmanlarından gelen başlıca yorumlar ise umut vaat edici görülmüştür. 

  • Wallet Investor Voxel Coin Fiyat Tahmini 

  Wallet Investor uzmanlarının Voxel Coin hakkında beklentisi düşüş yönünde görüldü. Potansiyel yatırım getirisinin eksi yönde olduğuna işaret eden uzmanlara göre 2023 yılı için tahmini fiyatın 1,24 dolar hedefine çıkma potansiyeli gösterebileceği tahmini üzerinde durulmuştur. Ancak bu yönün aksinde bir hareket beklentisinin de görülmesi mümkün görülmektedir. Analistlerin daha uzun vade için olumlu yönde görüş bildirmelerine rağmen kısa ve orta vade için fiyatında görülecek sert dalgalanmaların risk teşkil edebileceği aktarılmaktadır. 

  • Up To Brain Voxel Coin Fiyat Tahmini 

  Voxel Coin hakkında bir diğer tahmin ise Up to Brain uzmanlarından gelmiştir. Fiyatında 2023 yılı için beklenmedik volatiliteler olabileceğine dikkat çeken analistler, meşhur 6 dolar hedefinin tutturulmasının için proje hedeflerinin yerine getirilmesi gerektiği bildirilmiştir. Bu yönüyle hala riskli bir görünüme sahip olması nedeniyle yatırımcıların temkinli olarak Voxel Coin’e yaklaşmaları tavsiye edilmektedir. 

  • Trading Beast Voxel Coin Fiyat Tahmini 

  Trading Beast analizlerine göre Voxel Coin’in mevcut pozisyonunun pozitif yönde geliştiği aktarılmıştır. Güncel fiyatının kırılımı ile yeni hedeflere daha rahat ulaşması için alana sahip olacağı aktarılan Voxel, görülen hype unsurunun ortadan kaybolması ile daha doğru analizlerin yapılmasına olanak sağlayacaktır. Uzun vadeli görünümde fiyat beklentisini olumlu açıklayan uzmanlar, oyun projelerinde ortaya çıkabilecek çeşitli bug ve altyapı sorunları nedeniyle popülerlik unsurunun da göz önünde tutulması gerektiğine dikkat çekmektedir.  

  Sonuç Olarak

  Proje odaklı uzmanların görüşleri kısa, orta ve uzun vadeli dönem için olumludur. Ancak Voxel Coin hakkında piyasa analizleri henüz istenen tatmin edici düzeye gelmemiştir. Binance ve Coinmarketcap gibi iki büyük platform tarafından desteklemesinin ise olumlu etki yarattığı aktarılmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle