Pundi X (NPXS) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, kripto para ödeme sistemlerine çarpıcı bir yenilikler getirmesi amacı ile geliştirilen Pundi X Coin'den bahsedeceğiz. Ethereum ağında geliştirilen Pundi X Coin nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları neler, fiyatı ne kadar, gelecekte nasıl bir noktada olacak sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  Pundi X (NPXS) Coin Nedir?

  Pundi X (NPXS) Coin, kripto para birimi şeklinde ödeme yapılabilecek fiziksel perakende satış birimlerinde, Pundi X POS cihazlarında geçen kripto para birimdir. Bu POS cihazlarının dağıtımı 31 farklı ülkeye yapılacak. Bu ülkelerde mağazalarda alışveriş yapan Pundi X Coin sahipleri ise özel kartları Pundi X POS cihazlarından kripto para ödemesi yapacaklar.

  NPXS Yorum

  Pundi X (NPXS) Coin bir kripto para biriminin sunması gereken tüm nitelikleri sunuyor. Hızlı işlem, düşük masraf avantajlarını sağlıyor. Bunların yanında kripto para dünyasına bir ilki getirecek. POS cihazlarında kullanılabile kripto para kartı projesi sayesinde gelecekte oldukça popüler bir konumda olacak.

  NPXS yorumlarına bakıldığında onun 31 farklı ülkede ödeme noktalarına sahip olacağı dönemde değer kazanımı yaşayacağını ifade edildiği görülür. Erişilebilirlik düzeyindeki artış ile alım taleplerin karşılayacağı hem analist hem de yatırımcı yorumlarında yer alıyor.

  Pundi X (NPXS) Coin Geleceği

  Analistler Pundi X Coin geleceğini yaratıcı işlere imza atacak olması ile parlak görüyorlar. Analistler Pundi X Coin’in fiyatının 2022 başında 0,0040 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyorlar. 

  2025’te ise 1 dolarlık fiyat hedefinden söz ediliyor. Bu kapsamda altcoinler arasında erimeyen bir fiyat ile yer alması bekleniyor. 2021 senesi ile birlikte analistlerin ve yatırımcıların daha yakın takibine giren altcoin’in en parlak dönemini 2022’de yaşayacağı ifade ediliyor. 

  Pundi X (NPXS) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 NPXS fiyatı %pundi-x+try% TL. Döviz cinsinden ise %pundi-x+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Pundi X fiyatı 24 saatte %pundi-x+yuzde%.

  NPSX’in ve stable coin hariç tüm kripto para birimlerinin fiyat değerleri, kripto piyasası volatilitesine bağlı anlık değişebilir. Bu yüzden alım-satım kararı vermeden önce anlık fiyat takibi gerçekleştirilmelidir.

  Pundi X (NPXS) Coin Nasıl Alınır?

  Pundi X (NPXS) almak için Binance ve benzeri kripto para borsası platformlarından tercih edilene internetten erişim sağlanır. Platform ana sayfasından "kayıt ol" sekmesine tıklanır. Sekmeye girişle ekrana gelen tabloya kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altındaki "onay" kutucuğu seçilir.

  İşlem sonrasında görüntülenen yeni pencereden "para yatır" sekmesine tıklanıp, hesabın sanal cüzdanına banka hesabından yada kredi kartından para gönderilir. Hesaba para Bu işlem adımı ardından otomatik olarak görüntülenen sayfada "kripto para satın alım" sekmesine tıklanır. Son bölümde NPXS kripto para birimi ve miktarı tanımlanıp, satın alma emri verilir. Satın alınan NPXS miktarı hesabın sanal cüzdanına yansır. 

  Avantajları Neler?

  Pundi X (NPXS), hızlı işlem onayından yararlanabilme avantajını sunar. Yatırımcılar NPXS yatırım işlemlerindeki onay hızı ile fiyat oynaklığının doğurabileceği zarar risklerini minimize etme avantajı bulurlar.

  Çevrimdışı kripto para cüzdanlarında saklanabilen Pundi X Coin, ağdan gelebilecek saldırılardan bakiyenin korunmasını kolaylaştırır. Cüzdanlar arası transfer edilebilme, düşük masraf ödemleri ve sınır ötesi transfer avantajlarını sunar.

  Dezavantajları Ne?

  Pundi X Coin dezavantajları, her kripto para biriminde görülen fiyat oynaklığı ve ağdan gelebilecek saldırı riski altında olma halidir. Her iki dezavantajdan korunmak için çevrimiçi NPXS saklamak ve anlık fiyat takibi ile alım-satım emri verme yöntemleri uygulanmalıdır.

  NPXS Coin'in Geleceği Parlak Gibi Gözüküyor

  POS cihazları ile kripto para ödemesi yapabilmeyi mümkün hale getirmek için üzerinden çalışılan Pundi X Coin, geleceği parlak kripto para birimleri arasındadır. Analistler ise onun 1 dolar fiyat değerine uzun vadede çıkmasını bekliyorlar. Pundi X Coin’in nasıl bir imajı gelecekte yansıtacağını hep beraber ilerleyen süreçte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle