Kriptopara

NPXS Coin Yükselişi Devam Eder mi? Analistler Ne Diyor?

  Yükselişini 2021 sene sonuna kadar devam ettirmesi beklenen Pundi X, diğer adı ile NPXS Coin için yapılan analist yorumlarını bu yazımızda sunacağız. Bu yazıda, analistlerin NPXS Coin’in ile ilgili yorumlarını, yükseliş nedenlerini ve önemli fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik.

  Rekt Capital Analistleri NPXS Yükselişini Değerlendirdi!

  Rekt Capital analistleri, NPXS Coin’in piyasada özellikle BTC artışları ve diğer döngülerle paralel bir hareketi sergilediğini belirttiler. Piyasa dengelerine mükemmel şekilde ayak uyduran NPXS Coin’in 2021’de yakından takibe alınması gerektiğini belirtiyorlar.

  Rekt Capital analistleri özellikle 2021 ikinci yarısında NPXS Coin için bullish bir tablonun gündeme geleceğini açıklıyorlar. Bu kapsamda fiyatının 2021 yılı tamamlanmadan 1 dolarlık rekor fiyata ulaşabileceğini ifade ediyorlar. Sene sonuna kadar fiyat dalgalanmalarının yanında yükseliş hareketinin de devam etmesi bekleniyor.

  Joseph Young NPXS Yükselişini Değerlendiriyor

  Josep Young, tüm altcoinlerin 2021 yılında değer kazanımına gireceklerini açıkladı. Bunun için senenin ikinci yarısındaki tablonun beklenmesi gerektiğini ifade ediyor. Bitcoin’in 2021 sonuna doğru tekrar bir atağa geçeceğini ve buna bağlı olarak BTC hareketlerine iyi ayak uyduran NPXS gibi altcoinlerin artacağını vurguluyor.

  Joseph Young, NPXS’nin 2021 yılı ilk yarısında 0,0032 dolar ile 0,0083 dolar seviyesi arasında hareket edeceğini belirtti. İkinci yarıda ise fiyatın 0.0089 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini düşünüyor. Bu kapsamda sene sonuna kadar dalgalı fiyatlar oluşsa da NPXS’nin toparlanarak yükselişe geçeceğini belirtti.

  WalletInvestor Analistleri NPXS Yükselişini Yorumladı

  WalletInvestor analistleri NPXS Coin’in 2021 yılsonunu değer kazanımı üzerinden kapatacağını düşünüyorlar. Yükselişin sene sonunda tekrar gündeme gelmesini bekleyen analist topluluk, sene sonu için 0.0092 dolar fiyat değerini işaret ediyor. Analistler NPXS Coin’in 2022 yılına daha yüksek bir fiyat girişi yaparak, kendini daha iyi tanıyacağını belirttiler. 

  Aayush Jindal NPXS Yükseliş Değerlendirmesi

  Aayush Jindal, 30 Mart 2021 tarihi geldiğinde 1000 NPXS Token’ın 1 PUNDIX Token’a eşit olacağını, bu değişime bağlı olarak gas ücretinin tamamen ortadan yok olacağını açıklıyor. Oylama sonunca göre alınan bu karar ardından NPXS yatırımcılarına oldukça ekonomik bir yatırım modelini sunacak. 

  Analist, yeniliği deneyimlemek isteyenlerin alım talepleri ile 2021 yılı içinde yükselişin devam edeceğini belirtti. Sene sonunda ise NPXS’nin 0.0092 dolar seviyesine ulaşabileceğini açıklıyor. 

  Analistler NPXS Yükselişinin Sebeplerini Sundular

  Analistlerin tarafından yorumlarda aktarılan ve NPXS yükselişinde etkili olacak sebepler şunlardır:

  • Kripto Para Borsalarından Gelen Destek: ProBit kripto para borsası, NPXS ve PundıX açısından swap işlemleri için destek vereceğini ifade ediyor. Diğer yandan Indodax borsası da aynı açıklamayı yaparak NPXS’nin 2021’de daha popüler olmasını sağlıyor.
  • FTX Duyurusu: FTX bir duyuru yaparak 2021’de artık DENT, CRO ve NPXS için perpetual futures işlemlerini mümkün kıldığını ifade etti. Bu açıklama ardından birçok yeni yatırımcının NPXS ile işlem yapması analistlerce bekleniyor. Talepler ise yükseliş çıtasını desteleyecek.
  • POS Cihazlarına Türkçe Desteğin Gelmesi: Pundi X CEO’su 24 Mart 2021 tarihinde XPOS cihazlarına Türkçe dil desteğinin geleceğini açıkladı. Bu gelişme ardından gündeme yansıyan haberler ile NPXS fiyatlarının bir artışa geçmesi bekleniyor.
  • Sosyal Ağ Etkileşiminde Başarılı Yükseliş: NPXS Coin’i yakından takip eden ve onu almayı düşünen insan sayısının sosyal ağlarda, %274 oranında yükseldiği ölçüldü. Bu duruma bağlı olarak analistler 2021 ilk yarısında tam 2.6 milyon yeni katılımcının NPXS ile ilgilendiğini belirtiyorlar. Bu katılımcıların 2021 ikinci yarısına yansıyan alım talepleri ile NPXS’de yüksek bir değer kazanımı olacağı belirtiliyor.

  Sonuç

  Anlaşılan o ki NPXS 2021 yılında oldukça hareketli bir dönem geçirecek. Özellikle 1 dolar fiyat değerinin üzerine çıkabilmesini sağlayacak birçok faktör bulunuyor. İlerleyen süreçte nasıl bir yön çizeceğini birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle