Kriptopara

NPXS Coin Geleceği ve Yorumlar

  Bu yazımızda; uzman, anonim analistlerin ve fiyat analiz sitelerinin dikkatini çeken Pundi X, diğer adı ile NPXS Coin’i hakkında yapılan yorumları derledik. Gelecekte değer kazanımı ile yatırımcılarına kar sunması beklenen NPXS Coin’in ilerleyen süreçte nasıl bir yön çizebileceğini aktarmaya çalışacağız. 

  Joseph Young NPXS Coin Yorumu

  Joseph Yound NPXS Coin’in altcoin yükselişlerinden destek alarak 2021’de değer kazanacağını belirtti. Analist NPXS coin için yapılan testnet lansmanın etkisiyle yatırımcıların coin’e ısındığını ve onu deneyimlemek için alıma yöneleceklerini belirtiyor. 

  Analist 2021 yılı içinde Bitcoin’in değer kazanımını ikinci yarıda devam ettireceğini ifade ediyor. Bu değer kazanımı etkisiyle tüm altcoinlerde fiyat yükselişinin oluşacağını belirtti. NPXS Coin’in bu yükselişten destek alarak 0.0032 dolar düzeyinin üzerine çıkmasını bekliyor.

  Rekt Capital NPXS Yorumu

  Kripto para yatırımcılarının yakın takibindeki anonim analist Rekt Capital, 2021 yılında Pundi X’e dikkat edilmesi gerektiğini açıkladı. NPXS Coin’in piyasa döngüsüne mükemmel şekilde ayak uydurabilen bir kripto para birimi olduğunu belirtti. 2021 yılı içinde bullish tablonun onun için var olacağını düşünüyor.

  Rekt Capital, NPXS Coin’in 2022 senesi içinde 1 dolarlık rekor fiyatına ulaşabileceğini ifade ediyor. Bu altcoin’in geleceğini parlak gören analist, yüksek performans beklentisini yorumlarına aktarıyor.

  Wallet Investor NPXS Yorumu

  Wallet Investor fiyat analiz platformu, 2021 senesi sonunda Pundi X Coin’in değer kazanacağını belirtti. 2020’de fiyat düşüşüne yönelik bir tahmin yapan platform, bu kez 2022’de NPXS’nin en parlak dönemini yaşayacağını belirtiyor.

  2022 senesinde kadar NPXS Coin’in 0,0092 dolar seviyesine ulaşabileceğini ifade eden Wallet Ivestor, düşük oranı bir değer kazanımı beklentisine sahip.

  Coin Checkup NPXS Yorumu

  Coin Checkup, NPXS Coin’in 2021 yıl sonunda 0,0069 dolar ile 0.0072 dolar arasında hareket edeceğini belirtti. Pundi X Coin’in 2022 yılı ardından daha etkili bir yükselişe girebileceğini belirtiyor. Onun geleceğinin parlak olduğunu söyleyen platform, işlem hacmi geniş borsalara adım attığı dönemden buyana ilgiyi üzerinde toplamayı başardığını vurguladı.

  Analistlerin Pundi X için 2025 Yorumları

  Analistlerin ortak paydada birleştiği bir nokta ise NPXS Coin’in 2025 yılında 1 dolarlık fiyat değerinin üzerine çıkabileceği. 2025’de 100x değer kazanmış bir konumda olması beklenen altcoinlerin artışlarının piyasa dengelerini etkileyeceğini düşünüyorlar. Bu kapsamda daha yeni nesil altcoinlerde de rekor fiyatların oluşabileceği vurgulanıyor. 

  NPXS Coin Pozitif Yorumlanıyor!

  NPXS Coin analistlerin pozitif yorumlarla bahsettikleri bir altcoin olmayı başarıyor. Onun için fiyat beklentileri çok yüksek seviyede olmasa dahi zaman içinde popüler altcoinler arasında yer alması bekleniyor. NPXS Coin’in 2025 yılında 1 dolarlık fiyata ulaşıp ulaşamayacağını  ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle