Son yükselişe bilen kripto kahini konuştu: Yükseliş devam

  Kripto para piyasalarında yaşanan yükselişi önceden tahmin eden ve Bitcoin için 20 bin dolar rakamını telaffuz eden kripto para analisti DonAlt, yeni bir analiz ile yeniden takipçilerinin karşısında! Aksi olana kadar BTC’de yükselişe devam diyen kahin analist, Litecoin için de önemli şeyler söyledi.

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 20 bin dolar üzerine çıkacağını söyleyen kripto para analisti DonAlt yeniden sahnede! Olumsuz görüş aktaran analistlere karşın yükselişin devam edeceğini söyleyen analist, bu düşüncesinin gerçekleşmeme ihtimaline yol açacak gelişmeleri de vermeyi ihmal etmedi.

  “İlk Büyük Desteği Geri Kazandık”

  DonAlt kullanıcı adı ile Twitter’da kripto para analizlerini paylaşan DonAlt, söze lider kripto para biriminden başladı. 450 binden fazla takipçiye sahip olan analist geçtiğimiz haftadaki BTC’de görülen güçlü performansı, “Haftalık mum kapanışı 19 bin 300 dolar üzerinde oldu” ifadeleri ile özetledi.

  Bu kapanışı önemseyen DonAlt, ayıların ivme kaybetmeye başladığını düşünüyor. Bitcoin’de değişimi ise, “Bu tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) ve ayı piyasasının başlangıcından bu yana ilk büyük desteği geri kazandık. Bu büyük bir değişim demek ve benim asla göz ardı etmeyeceğim bir şey.” ifadeleri ile değerlendirdi.

  Bitcoin İçin Bu 3 Koşula Dikkat!

  DonAlt, Bitcoin’de yükselişin devam etmesini beklerken bu beklentisine “Aksi kanıtlanana kadar” ibaresin eklemeyi unutmadı. Bitcoin’de yükselişin her ne kadar tüm hızlı ivmesi ile devam edeceğini söylese de analist, bu beklentinin karşılanmasının 3 koşula bağlı olduğunu ifade etti.

  İlk olarak BTC’nin 18 bin dolar desteğini korumasını beklediğini söyleyen analist, ikinci olarak ise 32 bin dolarda büyük bir zayıflık görülmemesi ön şartını da ifade etti. Son olarak BTC’de yükselişin devamı için analiste göre 60 bin dolarlık zirveye ulaşmanın ardından zirvenin yeniden kaybedilmemesi gerekiyor.

  “Litecoin Adım Adım”

  Ünlü analist Litecoin (LTC) için de önemli ifadelerden bahsetti. LTC hedefini 90 olarak belirleyen ve popüler para biriminin adım adım hedefe ilerlediğini söyleyen DonAlt, “LTC hala doğrusal olarak yükseliyor. Uygun parabol yükseliş ne zaman olur acaba?” ifadeleri ile takipçilerinin görüşlerine başvurdu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle