Kripto Para

4 Uzmandan ShoeFy (SHOE) Coin Geleceği, 4 Uzman Tahmini

  Uzun süren bir düşüş trendi ve devamında gelen akümüle süreci SHOE Coin’e olan inancı azalttı. Projenin geleceğine yönelik değerlendirmeleri merak eden okurlarımız için hazırlanan içeriğimizde uzmanların ve analistlerin SHOE yorumlarına yer verildi.

  ShoeFy (SHOE) Coin Geleceği

  NFT sektörünün geleceğinde rol oynamak isteyen ShoeFy, benzersiz teknolojisi ve üstlendiği misyon ile dikkat çekiyor. Uzmanlar ilk günden bu yana yakından izledikleri projenin vaat ettiği misyonu yerine getiremediğini söylerken şu olumsuzluklara dikkat çektiler:

  • Tek bir kripto para borsasında listelenmesi, projenin güvenilirliğine olumsuz etki etmektedir.
  • NFT sektörüne yönelik geliştirilen projeler rekabeti artırmaktadır.
  • NFT sektöründe getiriden ziyade gelişim eşsiz eserlere yönelmektedir.
  • Proje uzun süredir kullanıcı ilgisini kaybetmiştir.

  SHOE Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Uzun süren bir düzeltme sürecinin ardından toparlanma sinyalleri gözlenen SHOE, anonim teknik analistlerin gündemindeydi. İlk olarak fiyatların MA20 direncini zorladığını söyleyen anonim teknik analistler, teknik göstergelerin bu direncin kırılımını desteklediğini ifade ettiler. Bu direnç sonrası hedefe MA50 ortalamasının hedefe gireceğini söylediler.

  Bu anlamda 0,00394 – 0,00425 USDT noktaları SHOE için en güçlü dirençlerini oluşturuyor. Olumsuz senaryoda ise 0,003 USDT güçlü bir destek olarak anonim teknik analistlerce takip ediliyor.

  ShoeFy (SHOE) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  ShoeFy 2021 yılında Avrupa, Kanada, Güney Kore ve Tayland merkezli bir ekip tarafından NFT geleceğine öncü olma hedefi ile geliştirilen Non Fungible Tokens (NFT) ve Funginle Tokens’i (FT) birleştiren merkeziyetsiz bir NFT protokolüdür. Mevcut NFT piyasalarını zincirlerinden kurtarmayı hedefleyen ShoeFy protokolünün yerel kripto para birimi SHOE Coin’dir. SHOE, protokolün stake ve teşvik mekanizmasında kullanılan ve ERC-20 standartlarında geliştirilmiş bir dijital para birimidir.

  ShoeFy, NFT sektörünün geleceğinde önemli bir rol oynamak istiyor. Bu hedefine ulaşmak için ilk adım olarak NFT potansiyelini artırmayı seçen ShoeFy, son teknoloji merkezsiz finans (DeFi) araçları yardımı ile staking ve çiftçilik gibi iki pasif gelir mekanizmasını buluşturmayı başardı. NFT ve FT’yi birleştiren ShoeFy’in çalışma mantığında ayırt edici özellik ise iki farklı token ile oluşturulan ekonomisinde yatıyor.

  ShoeFy, ERC-20 standartlarında geliştirilen SHOE ile birlikte ERC-721 standartlarına sahip sNFT’ler olmak üzere iki farklı token’e sahiptir. sNFT’ler zincir üzerinde rastgele oluşturuldu ve kullanıcılar tarafından SHOE elde etmek için stake edilebilmekteler. Kullanıcılar ayrıca SHOE stake ederek farklı sNFT varlıklarını protokole çekebiliyorlar. ShoeFy, sıradan bir NFT piyasası gibi tutma, satma ve satın alma opsiyonları dışına çıkarak ERC-20/ERC-721 likidite çifti aracılığı ile NFT likidite sorunlarına çözüm olmayı başarıyor. NFT getirilerinin artırılmasına yönelik benzersiz çözümleri ve farklı yaklaşımları ile dikkat çeken ShoeFy protokolünü hakkında ayrıntılı bilgi almak için kaleme aldığımız ShoeFy (SHOE) Coin nedir isimli rehber içeriğimize buradan göz atabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  SHOE kullanım alanları şu şekilde açıklanabilir:

  • Farklı sNFT kategorilerinin protokole çekilmesi adına SHOE stake edilebilir.
  • sNFT stake edildiğinde teşvik ödülleri SHOE ile ödenir.
  • Gate.io aracılığı ile tasarruflarınızla SHOE satın alabilirsiniz.
  • SHOE, sınır ötesi para transfer işlemlerinde kullanılabilir.

  ShoeFy Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Kripto para sektörünün önde gelen isimlerince ShoıeFy projesine yönelik değerlendirmelerinde öne çıkan başlıklar şu şekildedir:

  • Uzmanlar, ShoeFy projesinin geleceğine yönelik olumsuz görüş aktarmaktalar.
  • Anonim teknik analistler, SHOE fiyatlarında yukarı yönlü bir hareket bekliyorlar.
  • Kripto para analistleri, SHOE fiyatında yükseliş bekliyorlar.

  ShoeFy Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı?

  SHOE, ERC-20 standartlarında geliştirildi. Ağın güvenliği Proof-of-Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına geçiş yapan Ethereum ağı tarafından sağlanır. Protokol ayrıca sNFT token’ler için ERC-721 standartlarını benimseyerek ETH ağından güç almaktadır.

  Tek bir kripto para borsasında listelenmesi SHOE için büyük bir handikaptır. Güvenilirlik anlamında önemli bir sorun teşkil eden bu detaya bakarak SHOE yatırımı doğru bir karar değil demek yanlıştır. Kripto varlıkların tamamı riskli varlıklar olup SHOE için de benzer risklerden söz edilebilir. Bu nedenle SHOE satın alınır mı sorusuna verilecek yanıtı yatırımcılar, kendi risk algıları ve analiz becerileri doğrultusunda vermelidirler.

  SHOE Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  ShoeFy, NFT ve FT’leri birleştirerek benzersizleşti. NFT potansiyelinin artırılabileceğini düşünen ShoeFy’in farklı yönleri şu şekilde paylaşılabilir:

  • Protokol iki token ile bir ekonomi inşa etti.
  • Hem SHOE hem sNFT’ler stake edilebilir.
  • Çiftçilik ile birlikte protokol getirileri artırmak adına staking destekler.
  • NFT’ler ShoeFy aracılığı ile başta Snapchat olmak üzere çeşitli uygulamalarda sergilenebilir.
  • Erken dönemde güçlü finans kuruluşlarından yatırım almayı başardı.

  SHOE Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  NFT sektörünün gelişiminde lokomotif olmak isteyen ShoeFy’in artıları ve eksileri şunlardır:

  Avantajları

  • Protokol hem staking hem de verim çiftçiliği yolu ile kullanıcıların getirilerini maksimize etmelerine olanak tanır.
  • NFT ve FT birleşimi, yüksek getiri ve NFT sergileme gibi çeşitli özellikler ile NFT sektörünü bağlı olduğu zincirlerden kurtarır.
  • Maksimum SHOE arzı düşüktür.
  • NFT sektörü ile birlikte başta metaverse olmak üzere çeşitli hizmet kollarında faaliyet gösterme potansiyeli taşımaktadır.

  Dezavantajları

  • SHOE tek bir kripto para borsasında listelenir.
  • SHOE fiyatları aşırı oynaktır.
  • NFT alanına yönelik geliştirilen güçlü projeler mevcuttur.
  • SHOE güvenilirliği konusunda tartışmalar devam etmektedir.

  SHOE Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  SHOE, Gate.io borsasında listelenir. SHOE Coin satın almak için kripto para borsası Gate.io’da ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

  SHOE Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para analistlerinin SHOE Coin’e yönelik fiyat hedefleri şu şekilde paylaşılıyor:

  • Price Prediction, yılsonu SHOE hedef fiyatını 0,05 dolar olarak paylaşıyor.
  • Tech News Leader analistleri 1 yıl içinde SHOE fiyatının 0,06 dolar bandına yükselebileceğini ifade ediyorlar.
  • Wallet Investor 1 yılın sonunda SHOE fiyatının 0,04 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.
  • Coin Codex verileri 1 yılın sonunda SHOE Coin’in 0,009 – 0,026 dolar bandında fiyatlanmasını bekliyorlar.

  Sonuç

  ShoeFy (SHOE) Coin, NFT sektörünün önde gelen projesini temsil eden bir ERC-20 token’idir. Sadece Gate.io’da listelenen SHOE, uzmanlarca olumsuz değerlendiriliyor. Kripto para analistleri ise uzmanlardan farklı olarak token’in fiyatlarının yükseleceğini ifade ediyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle