Kriptopara

3 Analistten Pundi X (NPXS) Coin Geleceği, 3 Güncel Uzman Tahmini

  Kripto paraların kullanım alanlarının genişlemesini destekleyerek önemli çözümler yaratan Pundi X, uzmanların da uzun süredir takip listelerinde yer almayı başarıyor. Analistlerin 2022 yılının son döneminde PUNDIX olarak değişen NPXS Coin hakkında tahminleri ise revize edildi.

  Hem proje detayları hakkında bilgi sahibi olmak hem de uzmanların güncel Pundi X tahminlerini öğrenmek isteyenler için bu yazımızda tüm detayları bir araya getirdik.  

  Pundi X (NPXS) Coin Geleceği

  Pundi X, dijital para birimlerinin sınırlar ötesinde daha fazla insana erişilebilir hale getirilmesini sağlamak için son derece önemli çözüm önerileri geliştirmektedir. 2017 yılında kurulan projenin yol haritasında yer alan hedefleri yakalamasının ardından başarısı da ciddi oranda artmıştır. Dijital para birimlerinin faydasını ve kullanım alanlarını geliştirmek için profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir. Pundi X projesinin yol haritasında yer alan çözümler ve mevcut gelecek dönem hedeflerine dair bazı detaylar ise şu şekilde özetlenebilir:

  • 2022 – 2023 yol haritasında, ilk çeyrek geliştirmesi olarak XPOS’u Android tabanlı beyaz etiketli POS cihazına entegre etme hedefi yer almaktadır. 
  • Söz konusu dönem için yeni DeFi ürünleri için eksiksiz bir güvenlik deneti beklenmektedir. 
  • 2022 dördüncü çeyreğinde bankalar için sadakat puanı belirleme görev gücünün oluşturulması ve önde gelen yonga seti üreticisi De – XPSS kartının başlatılması hedeflenmektedir. 
  • 2023 ve sonrası dönemde ise yeni geliştirmelere devam edilmesi devam edecektir. 

  Pundi X (NPXS) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Mevcut piyasa görünümünde Pundi X (PUNDIX), piyasa belirsizlikleri nedeniyle riskli bir görünüm çizmektedir. İnişli çıkışlı bir grafiğe sahip olması yatırımcısını endişelendirmektedir. Sahip olduğu yeni formasyonun özellikle 2022 yılındaki riskli piyasaların etkisiyle 2023 yılının ilk dönemlerinde de devam etmesi ve kısa – orta vadeli hedeflerde sert düşüşlerin yaşanması muhtemeldir. Düşüş eğiliminin kırılmasıyla piyasalarda yeniden yükseliş trendine başlaması beklenmektedir. 

  Pundi X (NPXS) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Pundı X, kripto para birimlerinin ticarileştirilmesini ve borsalar dışında perakende alanında kullanılmasını sağlayan bir blok zinciri platformdur. NPXS ise bu platformun yerel kripto para birimi iken, Mart 2021’de yapılan değişiklikle PUNDIX adını alan bir dijital para birimidir. 

  Birden fazla blok zinciri ağına bağlama, kripto para birimini sorunsuz ve sınırsız işlem yapma gibi özellikler ile çalışmaktadır. Başta Ethereum blok zinciri üzerinde yer alsa da sonrasında kendi blok zinciri üzerinde çalışmaya başlamıştır. Pundi X coin nedir, nasıl alınır gibi soruların cevaplarını rehber içeriğimizde bulabilirsiniz.

  Pundi X (NPXS) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Pundi X, temelde kripto para birimleri ile yapılacak bir ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. PUNDIX ise proje için önemli bir kaynak sunmaktadır. Geçmişte NPXS olarak kullanılan projenin kripto para birimi, PUNDIX olarak piyasalarda kullanılmaya devam etmektedir. Bu kapsamda kullanıcıların stake ederek varlıklarını belirli vadelerde kilitlemesi ve pasif gelir elde edebilmeleri, Pundi X kredi kartını edinerek online ya da POS cihazları ile alışverişlerin yapılması ve ağ üzerindeki diğer işlemler için kullanılmaktadır.  

  Pundi X (NPXS) Coin Fiyatı Kaç Dolar? 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 NPXS fiyatı %pundi-x+try% TL. Döviz cinsinden ise %pundi-x+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Pundi X 24 saatte %pundi-x+yuzde%.

  Pundi X (NPXS) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Gelecekte kripto para birimlerinin daha çok yaygınlaşması ve popülerlik kazanmasına yönelik beklentilerin artmasıyla Pundi X projesine karşı ilgi de artmıştır. Projenin gelecekte kripto paralar ile yapılacak ödemeler konusunda sunduğu başarılı çözüm önerileri sayesinde olumlu bir beklenti yarattığı görülmektedir. Proje başarısına bağlı olarak piyasalarda da uzmanların ve kripto para yatırımcılarının özellikle uzun vadede pozitif beklentileri dikkat çekmektedir. Bu tür değerlendirmeler ile projenin 2022, 2023, 2024 ve sonraki 5 – 10 yıllık süreç içinde olumlu beklentilere sahip olduğu öne çıkmaktadır. 

  Pundi X (NPXS) Coin Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı? 

  Pundi X, Binance Research raporuna göre güvenli bir altyapıya sahip olduğu görülmektedir. Teknik açıdan başarılı sonuçlara sahip bir güvenlik altyapısı sunan Pundi X, kurucuları ve proje ekibiyle de güven vermektedir. Zac Cheah, Pitt Huang ve Danny Lim gibi isimler tarafından kurulan projeye birçok geniş kesim tarafından güven duyulmaktadır. 

  Genel hatlarıyla kripto endüstrisindeki belirsizlikler ve riskler ise Pundı X üzerinde çeşitli riskler oluşturmaktadır. Bu nedenle diğer pek çok projede de olduğu gibi yatırım için yüzde 100 güvenilir bir proje olarak kesinlikle değerlendirilmemelidir.  

  Pundi X (NPXS) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Pundi X, kripto dünyasında dijital paralara erişimin kolaylaştırılması açısından benzersiz yapıdaki ekosistemi ile önemli bir çözüm yolu sunmaktadır. Bu çözümler sayesinde proje öne çıkmayı başarmıştır. Uzun vadede olumlu bir görünüme sahip olan proje, benzersiz özelliklere sahiptir. Pundi X (PUNDIX) projesini benzersiz yapan başlıca özellikler ise kısaca şöyledir:

  • Android 7.0’a dayanan Pundı XPOS, kendi uygulama mağazasına sahiptir. Geliştiriciler bu sayede farklı ülkelerdeki ihtiyaçlarını karşılamak için kripto para birimi işlemlerini, cüzdanlar, finans ya da sigorta hizmetleri gibi daha pek çok işlem için uygulamalar yayınlanabilir. 
  • XPOS, kripto para birimleri için dünyanın ilk blok zincir destekli kablosuz satın noktası (POS) olarak çalışmaktadır. 
  • BTC ve ETH gibi popüler kripto varlıklar Pundı X ekosistemi içinde listelenmektedir. 

  Pundi X (NPXS) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Pundi X projesinin avantajları ve dezavantajlarına göre piyasalarda işlem yapmak çok daha doğru bir strateji olacaktır. Bu kapsamda Pundi X (PUNDIX) projesinin avantajlarından bazıları kısaca şu şekildedir:

  • Kripto para birimini herkesin kullanımına sunmaktadır. 
  • Blok zincir tabanlı cüzdan ödemesi desteklenir. 
  • Finansal hizmet sağlayıcıları için bir ağ geçidi sağlar. 
  • XPOS sayesinde maliyetleri düşürerek gelirlerin de artmasını sağlar.  

  Pundi X dezavantajlarından bazıları ise şöyledir:

  • Zaman içinde birçok güvenlik açığı yaşayabilir ve siber saldırılara karşı açıktır. 
  • Fiyat oynaklığının yüksek olduğu piyasalarda işlem görmektedir. 

  Pundi X (NPXS) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Pundi X (PUNDIX), küresel düzeyde faaliyet gösteren ve işlem hacmiyle öne çıkan büyük birçok borsada listelenir. Pundi X (PUNDIX) listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • Bithumb 
  • Bitrue
  • Bittrex
  • OKEX
  • Probit
  • Upbit
  • Huobi Global
  • BKEX
  • CoinEX

  Pundi X (NPXS) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Uzmanların Pundi X (PUNDIX) hakkında 2022 yılı ve sonrasına dair tahminleri ortaya çıktı. Önümüzde 5 – 10 yıl arasındaki tahminler ise çelişkili bir projeksiyonda değerlendiriliyor. PUNDIX hakkında uzmanların öne çıkan tahminleri ise kısaca şöyle:

  • Amb Crypto platformuna göre 2022’de ortalama 0,73 dolar hedefi görülürken, 2023 yılı için bu hedef 1,23 dolar olarak belirlenmiştir. 3 yıl sonunda ise tahmini fiyatın 1,59 dolar olması bekleniyor. 
  • Trading Beast uzmanlarına göre 2023’te fiyat artışının 0,70 dolar seviyesine gelmesi beklenmektedir. Uzun vadede ise daha pozitif bir beklenti açıklanmıştır. 
  • Wallet Investor analistleri ise 2024 sonu için 0,41 dolar hedefi ile negatif beklenti içindedir. 

  Sonuç 

  Genel görünümde uzmanların Pundi X hakkında beklentileri ve tahminleri olumlu seyretmektedir. Uzun dönem pozisyonu için pozitif görünüm çizse de kısa ve orta vadede ciddi riskler taşır. Belirsizliklerden de olumsuz etkilendiği için riskli bir yatırım aracı olarak görülmüştür.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle