Ünlü analistin en değerli 10 altcoin listesi

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistlerden Tyler Swope, son paylaşımında altcoinlere değindi. Popüler trader, rakiplerini geçerek en değerli ilk 10 kripto para arasına girebilecek altcoin projesini açıkladı…

  Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para piyasalarında dalgalı seyir devam ederken, yatırımcıları özellikle ileride patlama yapabilecek altcoin projelerini araştırıyor. Ünlü kripto para traderı Tyler Swope, son açıklamasında enerji odaklı kripto para projesine dikkat çekti. Altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulunan analistin görüşleri büyük ilgi topladı.

  Popüler analist Tyler Swope, çoğu kripto para projesini geride bırakarak en değerli 10 kripto para birimi içinde yer alabileceğini düşündüğü projeyi duyurdu. Küçük hacimli altcoinler arasında yer alan Energy Web Chain (EWT), yükselme potansiyeli ile dikkat çekiyor. Swope, iddialı projenin elektrik piyasalarını modernize etme amacının büyük bir yükselişi tetikleyebileceğini düşünüyor.

  Energy Web Chain (EWT) Tavsiyesi Dikkat Çekti

  Energy Web Chain (EWT) altcoin projesi, elektrik piyasalarında mevcut tekel yapısını kırmak için çalışmalarına devam ediyor. Her boyut ve türdeki enerji kaynakları için kontrol ve finansal uzlaşmayı gerçekleştirmek için akıllı sözleşmelerden yararlanan projenin geleceği oldukça parlak gözüküyor. Energy Web Chain projesinde merkezi olmayan otonom alan aracısı (D3A) piyasa modelinin kullanılması da avantajlı görülüyor.

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler isim Energy Web Chain (EWT) projesinin alanındaki en büyük enerji depolama birimleriyle bağlantısı bulunduğunu söyledi. EWT ile enerji ve inovasyon lideri Kevin Johnson işbirliği, projenin gelişiminde de yakından takip ediliyor

  “En Değerli İlk 10 İçinde Yer Alabilir”

  Ünlü analist, Energy Web Chain (EWT) projesinin bu potansiyeli sayesinde sektördeki rakiplerini geride bırakarak en değerli ilk 10 kripto para birimi listesinde yer alabileceğini vurguluyor. Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre Energy Web Chain (EWT) piyasa değerine göre en değerli 107. kripto para olarak konumlanıyor. Popüler kripto para traderı Swope, bu projenin önümüzdeki dönemde ilk 10 içinde yer alabileceğini söylemesi altcoin yatırımcılarının ilgisini topladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle