NPXS coin yükselen fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği düşük hacimli altcoin projelerinden Pundi X (NPXS) yükselişine devam ediyor. NXPS fiyatı son bir haftada dört katına çıkarak yatırımcılarının yüzünü güldürdü…

  Kripto para piyasasında büyük hacimli dijital varlıkların fiyatında volatil hareketler gözlemlenirken, bazı altcoinlerde rekor yükselişler görülüyor. Altcoin yatırımcılarının son dönemde yakından takip ettiği projelerden Pundi X (NPXS), yatırımcılarına kazandırmayı sürdürüyor. Son bir yıl içinde yüzde 6 bin 636 oranında değer kazanan NPXS altcoin yatırımcılarının radarına takıldı.

  Kripto para yatırımcıları, özellikle Bitcoin fiyatındaki düzeltme hareketlerinden sonra altcoin mevsiminin başlangıcı için büyük heyecan yaşıyor. Düşük hacimli kripto paralara yatırım yapan kullanıcılar, zaman içinde değerlenen fiyatlardan nasibini alıyor. Pundi X (NPXS) yatırımcıları da son 1 ayda yüzde 578, son 1 haftada ise yüzde 240 oranında kazanç sağladı.

  Pundi X (NPXS) Yatırımcısını Sevindirdi

  Yükselen grafiği ile rakibi olduğu altcoin projelerinden hemen sıyrılan Pundi X (NPXS) fiyatındaki boğa rallisi devam ediyor. NPXS token, son 24 saat içinde yüzde 58 oranında değer kazancı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ancak tüm bu yükselişe rağmen NPXS tokenın tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru 2018 yılındaki boğa rallisinde kırılmıştı.

  Kripto para piyasasındaki işlem hacmine göre 2.5 milyar dolarla işlem görmeye devam eden NPXS, 1.8 milyar dolarlık piyasa değeriyle de dikkat çekiyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 NPXS fiyatı %pundi-x+try% TL. Döviz cinsinden ise %pundi-x+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Pundi X fiyatı 24 saatte %pundi-x+yuzde%.

  Pundi X (NPXS) İnceleme

  Kripto para kullanıcılarına her yerde ve her zaman kripto para yatırımı yapma fırsatı sunan Pundi X, merkeziyetsiz ve çevrimdışı bir platform olarak hizmet veriyor. XPOS adı verilen POS cihazları ile ödeme yapılmasını sağlayan şirketin kullanıcıları, XPASS adlı bir kripto para kartı kullanarak, kripto paralar ile kredi kartı gibi ödeme yapabiliyor. Sistemin ürünlerinde kullanılan NPXS tokenın listelendiği kripto para borsaları arasında şunlar yer alıyor: Binance, Digifinex, VCC Exchange, Bithumb, Bitrue, Uniswap, OKEx, BKEK, Huobi, Upbit, KuCoin

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle