Kriptopara

BitTorrent 1 Dolar Olur mu? BTT Ne Zaman Yükselir?

  Blockchain’in atası olarak anılan torrentin bir parçası olan BitTorrent projesinin yerel kripto para birimi BTT Coin için topluluğun hedeflediği 1 dolar seviyesi mümkün mü? Analistlerin BTT hakkında yorumlarını, yükseliş tahmininin nedenlerini ve 1 dolar hedefine ilişkin görüşleri bu yazımızda ele alacağız. 

  Analistlere Göre BitTorrent 1 Dolar Olur mu?

  BTT Coin topluluğunun 1 dolarlık fiyat hedefini yakalaması yakın gelecekte mümkün olmayabilir. Analistlere göre 1 dolarlık fiyat hedefi yakın gelecekte mümkün değilken, daha mantıklı fiyat artışları oluşabilir. Analistler BTT Coin’in 2021 fiyat hareketlerine baktıklarında, ancak önümüzdeki 4 senelik süreç ardından 1 dolar fiyatına yükselebileceğini açıklıyorlar. Alex Saunder, The Signalysts analistleri ve daha pek çok isim BTT Coin’in 2021, 2022 , 2023 ve 2024 ilk yarısı içinde 1 dolar olamayacağını açıklıyorlar.

  BitTorrent Ne Zaman Yükselir?

  Analistlere göre BTT Coin dikkat çekici bir fiyat yükselişini 2021 senesinin ilk periyodu sonunda yapabilir. Bu noktada fiyatını 0.0080 dolar ile 0.0085 dolar bandı arasına yükseltebilir.

  Diğer yandan BTT Coin’in yatırımcı dikkatini ikinci kez 2021 senesinin Eylül ayına en yakın dönemde çekebileceğini ifade ettiler. Bu dönemde ise BiTtorrent Coin’in 0.0085 dolar ile 0.0090 dolar bandı arasında konumlanabileceğini açıkladılar.

  BTT Neden Yükselebilir?

  Analistler 2021 senesinde BTT Coin’in değer kazanabileceği yönünde bir tahmin yapıyorlar. Bunun sebeplerini de sunuyorlar. BTT Coin’in tarihsel fiyat gelişimini incelediklerinde 2021 senesinde değer kazanımı olabileceğini açıklıyorlar. Diğer yandan teknik ve temel analiz verilerini sebep olarak gösteriyorlar.

  Analistlere göre değer kazanımı tahminlerini destekleyen diğer bir faktör BTT projesinin BitTorrent Spedd isimli yeni özelliğidir. Analistler BiTtorrent Spedd ismi ile ağa getirilen yeniliğin kullanıcılara avantaj sunduğunu açıkladılar. Bu nitelik sayesinde ağda dosya kuyruğunda oldukça hızlı ilerleme şansı bulunuyor. BTT Coin ile özelliği aktif edenler verilerini istedikleri alana daha hızlı gönderiyorlar. Uzun süre ağda aktif olabiliyor ve bu sürede en üst düzey güvenlikten yararlanıyorlar. Ayrıca alım-satım işlemlerinde emir onayı da kısa sürede geliyor. Analistler yeni avantajın 2021 senesinde alım taleplerini besleyebileceğini düşünüyorlar. 

  Alex Saunders Tahmini

  Alex Saunders BTT Coin’in 2021 senesi ilk bölümü etkili şekilde fiyatlanarak kapatabileceğini düşünüyor. İlk yarı sonunda BTT Coin fiyatının 0.0080 dolar ile 0.0085 dolar bandı arasında şekillenebileceğini ifade etti. BTT Coin için 1 dolarlık fiyat hedefine şuan uzak olunduğunu açıkladı. 

  The Signalyst BTT Yorumu

  The Signalyst analistleri BTT Coin fiyatının 2021 sene sonunu değer kazanımıyla tamamlayabileceğini düşünüyorlar. Bunun öncesinden 2021 ilk yarısı içinde BTT Coin fiyatının 0.0080 dolar düzeyine ulaşabileceğini açıkladılar. 

  Analistlere göre BTT Coin 2021 yıl sonunda 0.0082 dolar ile 0.0088 dolar bandı arasında yer alabilir. 1 dolarlık fiyatın BTT Coin için uzak gelecekte var olabileceğini açıklıyorlar. Analistler 2021 ve 2022 senelerinde dolarlık fiyatı gündem maddesi olarak görmüyorlar.

  Cactus BTT Coin Tahmini

  Cactus, BTT Coin’in 1 dolarlık fiyat hedefine ulaşmasının zorlayıcı olabileceğini açıkladı. BTT Coin’in henüz 0.10 dolarlık fiyat direncini dahi kırmadığını belirtti. Analist, 2021 yıl sonunda BTT Coin’in 0.0080 dolar ile 0.0085 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. Bu fiyatın dahi 0.10 dolar bandına çok uzak olduğunu açıklıyor. 4 senelik süreç ardından 1 dolarlık fiyat hedefinin konuşulabileceğini açıklıyor. 

  Trading Beasts Ne Dedi?

  Trading Beast analistleri BTT Coin’in 2021 senesinde değer kazanabileceğini açıkladılar. 2021 ikinci periyot başında BTT Coin düşüşünün olabileceğini belirttiler. Ardından toparlanma evresine girebilecek BTT Coin’in 2021 Eylül ayı ardından dikkat çekebileceğini düşünüyorlar. Bu noktada fiyatın 0.0080 dolar ile 0.0085 dolar bandı arasında olabileceğini açıklıyorlar. 

  WalletInvestor BTT Coin Yorumu

  WalletInvestır analistleri BTT Coin için 2021 sene sonu fiyat tahmini gerçekleştirdiler. BTT Coin’in 2021 sene sonunda 0.0085 dolar bandına en yakın konumda yer alabileceğini açıkladılar. Analistlere göre 0.1000 dolarlık değer ise 2022 senesi içinde oluşabilir. 1 dolarlık rekor fiyatın önümüzdeki 2 senelik süreçte tabloya yansıma olasılığının düşük olduğunu düşünüyorlar. 

  Sonuç

  BTT Coin son bir kaç yılda özellikle Justın Sun girişimleri ile kripto para sektöründe bomba etkisi oluşturdu. Yüzlerce milyon kullanıcısı olduğu düşünülen dosya paylaşım sistemi torrent ağının, kripto para ekosistemi ile buluşması muhteşem bir olay.

  Analistler BTT Coin’in sunduğu hıza ve yeni güncellemelerine bağlı olarak alım taleplerini karşılayabileceği düşünülüyor. BTT Coin hakkında yapılan yorumlar isabetli olacak mı? Topluluğun 1 dolar hedefi gerçekleşebilecek mi bütün bunlar projenin hedeflerini gerçekleştirmesine bağlı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle