KarenCoin (KAREN) Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda piyasaya yeni çıkan meme tokenları takip etmeyi sevenlere hitap eden KAREN Token hakkında bilgileri sunacağız. KAREN Token nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, projesinin amacı ne, gelecekte nasıl bir noktada olabilir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  KarenCoin (KAREN) Token Nedir?

  KarenCoin (KAREN) Token, KarenCoin ağında çalışan meme kripto para birimidir. Topluluk odaklı bir meme token olarak çıkarılan KAREN Token finanse edilebilen projelere odaklanır ve stake edilebilir. KAREN Token her bir yatırımcı işlemi üzerinden ödül kazandıran bir kripto paradır. KAREN Coin, yatırımcılarının grafik ve anliz takiplerini KarenCoin ağından yapabildikleri bir kripto paradır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  KarenCoin (KAREN) Token projesinin amacı geliştiricileri ile direkt bağlantı kurulabilen bir kripto parayı yaratmaktır. Bu yüzden KAREN Token sahipleri ağ üzerinden yöneticiler ile gerçekten konuşabilirler. Proje, yöneticiler ile konuşulabilen bir modele sahip olmayı dünyanın en çok aranılan meme kripto para birimini oluşturmayı amaçlamıştır.

  Projenin diğer bir hedefi KAREN Token ile yapılan her bir işlem ardından kullanıcılara %4 ödül dağıtımı sunmaktır. Bunun haricinde cüzdanın KARE Token’ı belirli vadede tutanlara ise yeni token ödülleri verilir. Proje diğer kişilerce erişilemez ve özel Pın koyulabilen cüzdanlar sunar. Projenin diğer özelliklerini şu adresteki Whitepaper sayfasından öğrenebilirsiniz.

  KarenCoin (KAREN) Token Yorum

  KarenCoin (KAREN) Token hakkında yapılan yorumlarda işlem ücretlerinden ve geri kazanım oranlarından söz edilmiş. KAREN Token yatırımcıları işlemler için %8 oranında işlem ücreti ödediklerini ancak bunun %4 oranını ise geri aldıklarını belirtmişler. Bu kapsamda işlem ücretlerinin düştüğünü ve deflasyonist bir meme token ortaya çıktığını açıklıyorlar. Bu durumun balinaları piyasaya teşvik ettiğini ifade ediyorlar. 

  KarenCoin Geleceği

  KAREN Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler, bu meme token’ın köpek akımı kripto paralar ardından yeni bir kan olduğunu ifade ettiler. Logosundan, teknolojik niteliklerine kadar yenilik getiren meme token’ın 2021’de değerlenebileceğini açıkladılar. Onlara göre, KAREN Token 2021 senesi Ağustos sonunda 0.000000040 dolar ile 0.000000045 dolar bandı arasında fiyatlanabilir.

  KAREN Token Fiyatı

  1 KarenCoin (KAREN) Token fiyatı 23 Haziran 2021’de 0.0000000267 dolar seviyesinde işlem görüyor. KAREN Token fiyatı, kripto para piyasası volatilitesine, yatırımcıların alış ve satış işlem miktarlarına bağlı olarak anlık fiyat değişimine uğrar. Diğer yandan güncel haberler ve arz miktarı değişimi de fiyatları etkiler. Güncel fiyat takibi yapılmadan yatırım gerçekleştirilmemelidir.  

  KarenCoin (KAREN) Token Nasıl Alınır?

  1 KarenCoin (KAREN) Token almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: KAREN Token şuanda PancakeSwap borsasında listelendiği için alım işlemi amacıyla bu borsaya erişilmelidir.
  • 2. Adım: Borsanın ana sayfasından hesap oluşturma menüsüne giriş yapılmalı ve hesap açılış formuna talep edilen kimlik bilgiler girilip, kaydedilerek hesap oluşturulmalıdır. 
  • 3. Adım: Borsadan para yatırma menüsüne giriş yapılıp, tercih edilen para transfer yöntemi seçilerek hesaba para yatırılmalıdır.
  • 4. Adım: Borsadan KAREN Token paritesine ulaşılacak olan satın alma işlem sayfasına kripto al“ sekmesine girilerek gidilmelidir. 
  • 5. Adım: Bu bölümde görülen güncel fiyat üzerinden yada daha avantajlı fiyat tanımlamasından KAREN Token alım emri girilir.
  • 6. Adım: Alınan token, hesabın çevrimiçi cüzdanında veya daha güvenli başka bir donanım cüzdanda saklanır.

  Adımların doğru atılması ardından işlem başarıyla tamamlanır. 

  Avantajları Neler?

  KAREN Token avantajları:

  • Ödüller: KAREN Token ile yatırım ve işlem yapanlar her bir işlem üzerinden %4 token ödülü kazanırlar. Bu %8 olarak kesilen işlem masrafını dengeler ve düşürür.
  • Pasif Gelir: KAREN Token sahipleri belirli vadede cüzdanda token kilitleme üzerinden yeni token bakiyesi kazanırlar.
  • Hız: KAREN Token ile takas veya cüzdanlar arası sınır ötesine transfer yapanlar dakikalar içinde işlem onayı alırlar. 

  Dezavantajları Ne?

  KAREN Token dezavantajları:

  • Kısıtlı Erişim: KAREN Token şuanda sadece 1 kripto borsasında işlem görüyor. Binance ve Coinbase gibi işlen hacmi geniş küresel borsalardan onunla işlem yapmak mümkün değildir. 
  • Sözleşmeyi Kullanmama: KAREN Token projesi, tek bir kişiye veya kuruma yönelik merkezi olmayan akıllı sözleşmeleri sunmaz. Bu yüzden KAREN Token biriktir ve yenisini kazan sistemini benimser. Bu sistemde akıllı sözleşme güven unsuru değildir. 

  Sonuç

  KAREN Token, yeni meme tokenlar arasında yer alıyor. Yeni token kazanmak için biriktirilebiliyor ve topluluk odaklı çalışıyor. Analistler 2021 senesinde bu meme token için değer kazanımı tahmini yapıyorlar. Eğer tahmini fiyatları tabloya alabilirse, daha popüler bir imajı yakalayabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle