Kriptopara

Uzmanlar: AVAX Tabanlı ve Patlamaya Hazır 4 Altcoin!

  Avalanche (AVAX), DeFi uygulamalarından finansal varlıklara, alım - satımdan diğer daha pek çok projenin kripto piyasasına sürülmesini sağlayan bir platformdur. Avalanche (AVAX) ekosisteminde ise gelecek vaat eden birçok altcoin merak ediliyor.

  İşte AVAX Tabanlı Popüler Coinler

  AVAX tabanlı popüler ve fiyat performansı ile dikkat çeken dört altcoini sizler için derledik. YAK, PNG, QI ve SNOB projelerinin tüm detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.  

  Yield Yak (YAK) Coin 

  DeFi (Merkeziyetsiz Finans) sisteminin önem kazanması Yield Yak Coin gibi AVAX tabanlı projelerin değerini katlamasını sağlamıştır. Toplum odaklı bir proje olarak geliştirilen Yield Yak (YAK) Coin basit bir çalışma prensibine de sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Stake edilen YAK Coin, AVAX alarak, Yield Yak ağ gelirinin yeniden AVAX’a dönüştürülmesini sağlayarak stalkerlara dağıtmaktadır. 

  Fiyat performansına ve grafik analizlerine bakıldığında ise Yield Yak (YAK) Coin, geçtiğimiz aylarda yüzde 300 seviyesinde bir çıkış yakalayarak yatırımcısını memnun etmeyi başarmıştır. Elmas formasyonuna benzer bir grafik ile seyrine devam Yield Yak (YAK) Coin, AVAX projeleri arasında şu ana kadar en yüksek getirilere sahip altcoinlerden biri olmayı başarmıştır. 

  Pangolin (PNG) Coin 

  Pangolin (PNG) Coin, AVAX tabanlı gelecek vaat eden projelerden biridir. Hızlı ödeme ve adil dağıtım özelliklerine sahip platform, ETH varlıkları için topluluk hedefiyle merkeziyetsiz bir borsadır. 1 yıllık süreç içinde düşüş trendine girdiği için şu anda uzman tahminleri söz konusu coinin toplanma aşamasında olduğu görüşü üzerinde birleşmektedir. Bu verilere göre Pazar segmenti düşük popülerlikte olsa da gelecek tahminleri umut vaat ediyor. 

  Uzun vadeli yatırım için AVAX tabanlı ve güçlü bir proje arayanlar için Pangolin (PNG) Coin portföylerinde alternatif yaratacak niteliktedir. 538 milyon token arzı ile sınırlandırılmış Pangolin (PNG) Coin, %95 oranıyla likidite madenciliğini finanse etmek için kullanılması hedeflenmiştir. Sessiz ilerleyişine devam eden Pangolin (PNG) Coin’in ciddi bir patlama yapması beklenmektedir.  

  Güncel durumda 1 PNG fiyatı %pangolin+try% TL. Döviz cinsinden ise %pangolin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Pangolin Coin 24 saatte %pangolin+yuzde%.

  BENQI (QI) Coin 

  BENQI projesi merkezi olmayan bir piyasa protokolü olarak geliştirilmiştir. Projenin temel amacı ise yatırımcıların dijital varlıklar üzerinden borç al – verme işlemlerini yapmalarını ve faiz kazanmalarının sağlanmasıdır. Avalanche akıllı sözleşme ağında yer alan bu altcoinin fiyat performansı ise sürekli olarak yükselen bir grafik izlemektedir. 

  Rome Blockchain Labs Inc. tarafından yaratılan projenin güvenilirliği de yakın gelecekte patlama yapabileceği yorumlarını ortaya çıkarmıştır. 2022 sonrasında ise fiyat tahminleri Wallet Investor gibi uzman analizcilere göre artış eğilimi içinde olacak. Uzun vadeli projeksiyonda ise fiyat tahminlerinin 5 yıllık süreçte 159 dolar seviyesinin üzerine çıkması beklendiği ifade edilmektedir. 

  Snowball (SNOB) Coin 

  Snowball (SNOB), AVAX tabanlı geliştirilen ve popülerliği en yüksek DeFi protokolüdür. AVAX ekosisteminin gelişimine katkı sunan proje bu yönüyle de yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Yenilikçi projeleri ise projenin yakın dönemde yeni bir sıçrayış yaşayacağı görüşlerini artırmaktadır. 

  Gelecek yıllara ilişkin fiyat ve grafik analizleri ise değerinin 3 yıl içinde 8 dolar seviyelerine ulaşacağı yönünde. Söz konusu tahmin ortalama 8 kat bir sıçrayış yaşanacağını ortaya koymaktadır. Son bir yıllık fiyat analizlerinde ise Snowball (SNOB) Coin %32,78 oranında bir fiyat projeksiyonuna sahiptir. 

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 SNOB fiyatı %snowball+try% TL. Döviz cinsinden ise %snowball+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Snowball Coin 24 saatte %snowball+yuzde%.

  Sonuç

  Merkeziyetsiz finansın (DeFi), geleceğin en kritik piyasalarından biri olacağı tahminlerine bakılarak; Avalanche (AVAX) projelerinin orta ve uzun vadeli projeksiyonda yüksek getiri potansiyeli taşıdığı düşünülmektedir. Merkeziyetsiz alım – satıma olanak tanıyan AVAX platformunun her bir alt projesi, kendi içinde sisteme katkı sağlayacak projeler geliştirmesiyle de uzun vadede AVAX tabanlı coinlerin karlı bir çıkış yakalayacağı öngörülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle